GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

DOĞDUĞUN GÜN KADERİN

Nümeroloji sayesinde günlerinde kendilerine ait enerjileri ve yaydıkları titreşimleri yorumlamak mümkündür.
Günler ise bu enerjilerini yıldızlardan alırlar.
Günler ayın gökyüzündeki durumundan etkilenirler ve bu etki de her yıl için aynıdır.

-Ayın Birinci Günü Doğanlar-​
Cesur, atılgan ve yaratıcı bir karaktere sahipsiniz. Emir altında yaşamayı sevmeyişiniz, lider olma tutkunuzun bir ürünüdür. Kendinize olan güveniniz çok kuvvetlidir.Aynı zamanda başkalarınında fikirlerine açık olmaya daha pozitif bakmalısınız.

-Ayın İkinci Günü Doğanlar-​
Mükemmel bir arkadaş ve eşsiniz. Grup çalışmalarından büyük keyif alırsınız. Hislerinizi saklayamazsınız, alçakgönüllü ve her zaman düşüncelisiniz. Tesir altında kalmamayı öğrenmediğiniz takdirde iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz.

-Ayın Üçüncü Günü Doğanlar-​
Zeka ve cazibeniz sayenizde bir çok dost kazanır, herkes tarafından sevilirsiniz. Çok yönlülüğünüz, her işte başarı şansınızı sağlar. Fakat herkesin ilgisini çekmek için daldan dala atlarsınız. En çok sevdiğiniz işte çalışmak size mutluluğu sunacaktır.

-Ayın Dördüncü Günü Doğanlar-​
Sadık yapınızla herkesin güvenini kazanırsınız. Faalliğiniz ve yaratıcılığınız şöhrete ulaşma isteğinizi destekler. Pratik zekanız vardır, aynı zamanda planlı çalışmayı seversiniz. Doğruluktan ayrılmayın.

-Ayın Beşinci Günü Doğanlar-​
Merkür’ün tesirinden dolayı sevgi dolu bir kalbiniz vardır. Güzel konuşur, güzel olan her şeyi seversiniz. Başladığınız işi en kısa sürede tamamlamak için tüm gücünüzle çabalarsınız. Gayretli ve anlayışlı olduğunuz halde, bazen karamsarlığa ve tembelliğe kapılabilirsiniz. Heyecanlarınızı zaptedmeyi öğrenmelisiniz.

-Ayın Altıncı Günü Doğanlar-​
Evinize ve ailenize bağlı bir yapıdasınız. Sorumluluktan kaçmanın aksine sorumluluk yüklenmekten zevk alırsınız. Her şey düzenli ve ahenkli olmalıdır. Aynı zamanda eliniz de açıktır. Fakat kendinizide düşünmelisiniz.

-Ayın Yedinci Günü Doğanlar-​
Sessiz, alçakgönüllü, ciddi ve çalışkan bir yapınız var. Hayatınıza mistik düşünceler yön verir. Dil öğrenme kabiliyetiniz mevcuttur. Yalnızlığa oldukça meyillisiniz. Çevrenize gerçek yüzünüzü gösterin, ümitsizliğe kapılmayın.

-Ayın Sekizinci Günü Doğanlar-​
Kuvvetli ve hayat dolusunuz. Para kazanma konusunda çok şanslısınız. İyiliksever olsanızda kızdığınız zaman yaptıklarınızı başa kakmaktan çekinmezsiniz. Kalp kırmayın, başladığınız işi bitirmeden bir yenisine başlamayın.

-Ayın Dokuzuncu Günü Doğanlar-

Hayal dünyanız oldukça geniş ve sempatiksiniz. Gizli ilimlere ve seyahat etmeye karşı oldukça tutkulusunuz. Hayallere kapılmayın, sevgi ve hoşgörü rehberiniz olsun.

-Ayın Onuncu Günü Doğanlar-​
Çalışkan ve kabiliyetlisiniz. Özellikle maddelere şekil vermekte yeteneklisiniz. Zor işlerle uğraşmaktan zevk alır, her düşünceye muhalefet olmaktan kaçınmazsınız. Başkalarına eziyet etmeyin.

-Ayın On Birinci Günü Doğanlar-​
Sezgi kabiliyetiniz oldukça gelişmiştir. Orijinal buluşlarınız vardır fakat bencilsiniz. Ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.

-Ayın On İkinci Günü Doğanlar-​
Zihin ve beden gücünüz çok gelişmiştir. Kalabalık bir çevre istediğinizden, kalabalık ortamlara karşı koyamazsınız. Sevdiğiniz zaman hakkını verirsiniz, nefretiniz de en az sevginiz kadar kuvvetlidir. Çok para harcamaktan ve boş istekler peşinde koşmaktan vazgeçmelisiniz.

-Ayın On Üçüncü Günü Doğanlar-​
İkna kabiliyetiniz çok gelişmiştir, iyi bir lider olabilirsiniz. Sorumluluktan kaçınmaz ve planları dikkatle uygularsınız. Sık sık iş değiştirmekten kaçının.

-Ayın On Dördüncü Günü Doğanlar-​
Doğruluk en büyük tutkunuzdur. En zararsız yalandan bile tiksinirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz vardır ve bunları çevrenize kabul ettirmeye çalışırsınız.Çok iyi bir eleştirmen olabilirsiniz. Değişikliklerden ve seyahat etmekten çok hoşlanırsınız. Kararlı olun.

-Ayın On Beşinci Günü Doğanlar-​
Aile ve arkadaşlarınızı seversiniz. Eğitim, öğretim ve hukuk konularıyla ilgilisiniz. İyi bir yazar, savcı veya elektronikle ilgili bir meslekte başarılı olabilirsiniz. Yardımseverliğiniz kendinize ihmal etmenize yol açar. Fazla alçakgönüllü olmayın.

-Ayın On Altıncı Günü Doğanlar-​
Zeki ve uyanık olmanız en güç problemleri bile çözmenizi sağlar. Duygusuz ve sabırsız olmaya da meyillisiniz. Dinlemeyi öğrenin, planlı çalışın.

-Ayın On Yedinci Günü Doğanlar-​
İhtiraslı ve cesaretlisiniz. Zaman zaman ürkek ve karamsar olabilirsiniz. Fazla ürkek ve hisli olmayın. İnsanları ve olayları olduğu gibi kabullenmeyi öğrenmelisiniz.

-Ayın On Sekizinci Günü Doğanlar-​
Çok heyecanlı ve öğrenmeye meraklısınız. Gayretli yapınız başladığınız işi mutlaka bitirme tutkunuzu destekler. Bazen kaygısız olabilirsiniz ki bu da kendinize güveninizin sonucudur. Karamsarlığı bırakıp adımlarınızı daha hızlı atın.

-Ayın On Dokuzuncu Günü Doğanlar-​
Aşk ve nefret ruhunuza hükmeder. Davranışlarınız ve konuşmalarınız olumludur. Maceradan ve seyahat etmekten zevk alırsınız. Kabiliyetlerinizi olumlu yönde geliştirip macera hevesine kapılmamalısınız.

-Ayın Yirminci Günü Doğanlar-​
İsteyerek yaptığınız her işte başarıya ulaşırsınız. Sıcakkalpli, sadık ve yardımseversiniz. Enerji, bilgi ve kabiliyetlerinizi olumlu yönde harcamalı, kendinizi ihmal etmemelisiniz.

-Ayın Yirmi Birinci Günü Doğanlar-​
Çok şanslısınız. Yardım etmeyi, birlikte çalışmayı seversiniz. Çabuk dostluk kurar ve kaybedersiniz. Hayatı biraz daha ciddiye almayı öğrenmelisiniz.

-Ayın Yirmi İkinci Günü Doğanlar-​
Çalışkan ve enerjiksiniz. Bazen güvensizlik yaşayıp kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Muhafazakar yapınızdan dolayı hayat görüşleriniz sınırlıdır. İnzivaya çekilmeyin, yapacak çok işiniz var.

-Ayın Yirmi Üçüncü Günü Doğanlar-​
Hisli ve değişkensiniz. Her işe yatkınsınız. Merkür’ün etkisi dolayısıyla iyi bir yazar ve konuşmacısınız. Bağımsızlığınıza düşkün, aynı zamanda başkaları için fedakarsınız. En çok sevdiğiniz şey hızdır. Hızın her işte tehlikeli olduğunu unutmayın.

-Ayın Yirmi Dördüncü Günü Doğanlar-​
En büyük mutluluğunuz başkalarını mutlu görmektir. Birleştirici ve arabulucu bir yapınız var. Hayatın ciddi bir kavga olduğuna inanırsınız. Gizli olan her şeyi sever, kimi zaman çok alıngan olursunuz. Sabırla çalışmayı öğrenmelisiniz.

-Ayın Yirmi Beşinci Günü Doğanlar-​
İyi bir araştırmacı veya bilim adamı olabilirsiniz. Her şeyin gerçek yüzünü ararsınız. Samimi, sadık ve kuvvetli hislere sahip birisiniz. Sabırlı olup güçlüklerle mücadele etmeyi öğrenmelisiniz.

-Ayın Yirmi Altıncı Günü Doğanlar-​
Hayat dolu, kuvvetli ve zekisiniz. Sevdiklerinize çok bağlısınız. Yardım etmekten zevk alır, kendinizi düşünmezsiniz. Kendinizi iyi tanımıyorsunuz, potansiyelinizin farkında değilsiniz, her işi başarabilecek kabiliyettesiniz. Atılgan olmalısınız.

-Ayın Yirmi Yedinci Günü Doğanlar-​
Her işi denemek istersiniz. İçinize kapanmaya çok yatkınsınız. Karamsarlık sizi derinden etkileyebilir. Sabit bir yaşam tarzına ihtiyacınız var.

-Ayın Yirmi Sekizinci Günü Doğanlar-​
Yaratıcı, planlı çalışmayı seven bir kişiliğiniz mevcut. İnsanlar arasında sevilme ve lider olma hevesiniz var. Başarıya ulaşmak için yardımlaşmayı öğrenmelisiniz. Manevi değerlere daha fazla kıymet vermeye önem gösterin.

-Ayın Yirmi Dokuzuncu Günü Doğanlar-​
Çok şefkatlisiniz, çabucak kavrama yeteneğiniz var. İnatçı olduğunuzdan kendi işlerinizi kendiniz engelleyebilirsiniz. Başkalarının fikirlerini olumlu karşılamayı öğrenmelisiniz.

-Ayın Otuzuncu Günü Doğanlar-​
Vicdanınızın sesi size yön verir. Hiçbir zaman arkadaşsız kalmazsınız. Çalışmaktan yorulmaz, para harcamayı seversiniz. Tutumlu olmayı denemelisiniz.

-Ayın Otuz Birinci Günü Doğanlar-​
Yaratıcı bir zekanız var. Eleştirici olabilirsiniz. Zevk ve sefaya düşkünsünüz. Kendinize bir yön bulmalı ve bencillikten uzak durmalısınız.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!