Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Boyutlar Arası Geçiş

2021 ; ne kadar mistik ama bir o kadarda önemli.. Pek çok konu var onunla ilgili olan ama asıl önemli olansa Pek çok spiritüel kanalın ve hatta öğretilerin belirttiği gibi Dünyada yeni bir yaşamın başlangıç kapısı olduğu..

78.000 senedir dünya üzerinde sürdürülen 3 siklüslük Alfa yaşam 2021 geçişiyle Beta’ya bırakıyor yerini.. Yani Dünya Alfa çekirdekten beta Çekirdeğe dönüşecek. Ciddi bir hasad olacak Dünyada Pelkide dinlerde mesela bir peygamberin dediği gibi tarladaki 2 insandan birinin alınacağı ve Yeryüzü ile Gökyüzünün iç içe geçeceği çok önemli bir tarih..
Pek çok spiritüel bilgide ; Kanal mesajlarında ve öğretide bugünlerin haberi verilmiş aslında.
1990-2000 yılı Hulus dönemi olarak anlatılırken; 2000-2020 arası geçiş öncesi hazırlık dönemi 22 Aralık 2021 ise Geçiş dönemi olarak bildirilmiş..

Zaten dünyada ne arasanız alabildiğince bulabildiğiniz bu dönemin bu kadar kaos; badire; bilimsel gelişmeler; hem maddi hemde manevi olarak ne ararsanız bulabileceğiniz bir dönem olmasının arkasındaki sırda budur.


Yeryüzü insanı seleksiye ediliyor. tesbit ediliyor niyetine göre seçimleri, seçimlerine göre takip edeceği yolunu ve mukadderini değiştiriyor.Sonsuzluk için koşulsuz sevgi aşk ve hizmetle ilerlemek isteyenler Uyandırılarak Arayışa sokuluyor..

Uyanan Uyanmak isteyenleri uyandırıyor. Ve Sebep sonuç döngüsünden Sonsuz Dirilik denizine dalınıyor hep birlikte. Sadece anı yaşayan; anı yüksek farkındalıkla yaşayarak yaşlatan insanların; gene spritik dille Işık İşçilerinin hizmetleriyle..

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!