Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

CİNLER MELEKLER

Yüce Mevla melekleri nurdan cinleri ise ateşten yaratmıştır. Keza melekler Allah’a (CC) isyan etmezken Cinler ise isyan etti. 

Melekler yemeyip içmez üreyip çoğalmazlar, Cinler ise yer içer ürer ve çoğalırlar. Latif ve ince bir varlık olmaları, üremelerine ve kabileler haline yaşamalarına engel değildir. Sayıları insanlardan daha çoktur. Zaman zaman kendilerine iyiliği dokunan insanları ödüllendirebilir, bilerek veya bilmeden zararı dokunan kişileri ise cezalandırabilirler. Medyum vb kişilerin etkisi ile diğer kişileri belli bir amaçla kendi isteklerine alet ettikleri görülmüştür. Cin orduları bir kez bir kişiye musallat oldu mu , bunun artık geri dönüşü çok zordur. Kul hakkına girmişseniz, o kişi sizi affetmeden bu asla gerçekleşmez. Geçici çözümler bulunabilir ama asla tamamem bu esaretten kurtulamazsınız. Kendini tekrar eden cezalar, kazalar, kayıplar, kefaretler ve acılar şeklinde kaderinizde şekillenirler. Kurtulması kimi zaman imkansız olan bu lanet, nesilden nesile aktarılır ve 7 ceddin kaderini etkisi altına alır.

İnsanlara aşık olan cinlerin varlığı bilinir. Müslümanlar açısından cinler “iyi huylu Müslüman cinler” ve “kötü huylu kafir cinler” olarak sınıflandırılır. Kötü huylu cinler daha çok dünyevi menfaat peşinde koşan kişilerin ilgisini çeker.

“Hüddam” adı verilen bu cinler sayesinde hastalıkların iyileştirilebildiği, kişinin bir başkasına aşık edilebildiği veya soğutulabildiği yahut bir takım olağanüstü olayların yaşatılabildiği varsayılmaktadır.

Her gece yatarken göğüs kafesinizde bir ağırlık varsa, cinlerin istilasındasınız demektir. Kabuslar, karabasanlar ve kalbinizde bulunan kötülükler kabir azabı gibi sizi yakmaya başlar. Ölmeden cehennem azabında olmak aslında budur. İşte bu yüzden kalp kırmamaya ve beddua almamaya dikkat etmek, erenleri hakir görmemek çok ama çok önemlidir.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!