ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Boğa Burcu Yaşam Amacı

21 NİSAN – 20 MAYIS

Toprak elementinin dişil ve sabit burcu olan boğa burcunun yöneticisi, Aşk gezegeni Venüs dür.

Karalı, sakin ve serinkanlı Boğalar, tabiatın sunduğu zenginliğe doğuştan sahiptirler. Bulundukları ortamın maddi ve manevi açıdan rahat olması öncelikleridir. Boğalar için güvenlikleri çok önemli olduğundan güven duygularını yitirmeleri dengelerini bozacaktır. Bu nedenle büyük risklere atılmaz ve rahatlarını kolay kolay bozmazlar.

Boğa burcundan olan kişiler, geleceğe güvenle bakmak isterler. Güvende olma duygularını, paranın gücünü kullanarak tatmin ederler. Boğalar’ ın para kazanmak konularında özel bir yetenekleri vardır. Boğa burçları para kazanmayı da harcamayı da bilirler. Paralarını lüks için değil rahat bir yaşam sürebilmek için isterler. Keyfine düşkün olan bağalar, bütün rahatını bozarak gece gündüz çalışmak istemezler. Bazı durumlarda fazlaca tutumlu olabilirler ancak bazı boğalar ise lükse ve rahata düşkünlükleri yüzünden fazlaca para harcayabilirler.

Boğa burcu insanının en önemli özelliklerinden biri de; yemek yemek ve hazırlamaktır. Gösterişli bir sofrada ona sunulan leziz bir yemek çok mutlu olmasını sağlayabilir.

AŞK VE EVLİLİK

Cinsellik bir boğa burcu için yemek içmek kadar doğal bir şeydir. Boğa burcu insanı için aşk ve cinsellik çok önemlidir. Boğa burçları aşkta ve evlilikte son derece ihtiraslı olabilirler. Onlar için önemli olan, hayatının aşkını bulmaktır. Birlikteliğe başlama konusunda ağır ve şüpheci davranan boğa, ilerleyen zamanla birlikte karşısındakine güvenmesiyle romantik bir aşığa dönüşebilir.

Evlilik kararı bir boğa için zor verilen bir karardır. Öncelikle ilişkiden ve karşısındakinden tam olarak emin olmak isterler.

Boğa erkeği eşini tamamen sahiplenir ve sadık ve güvenilir olurlar.

Boğa kadını için öncelikle iş hayatı gelir. Aile kariyerden sonra gelir. Aslında sevgi dolu ev ideal eştirler. Çocuk sahibi olduktan sonra daha ise evcimen ve iyi bir anne olurlar.

BOĞA BURCUNUN GİYİM STİLİ

Boğalar zerafet yarışında ilk sıradadırlar. Boğa burçları uyumlu ve zevki kombinasyonlar tercih ederler. Gündüzleri çiçek desenlerini ve spor kıyafetleri tercih ederlerken geceleri özel ve görülmemiş dizaynları tercih ederler. Erkek boğalar ise gece ve gündüz sade ve elegan takımları seçerler.

EVLERİ

Güzellik tutkunu boğalar, yaşamlarını ve evlerini çiçek bahçesine çevirmek isterler. Boğaların evleri mükemmel şıklıkta döşelidir. Güvende olma duygusu ağır basan bir boğa, rahat, büyük bir evde yaşamak ister. Venüs’ün renkleri sayılan yumuşak ve uçuk renkleri, mavileri, su yeşili renklerini evlerinde bir yerlerde kullanmak isterler.

BOĞA BURCU KADINLARI

Boğa burcu kadını insan ilişkilerinde çok başarılıdır. Herkesle kolayca iletişim kurabilirler. Boğa kadınları kendilerine güvenli ve inatçıdırlar. Kendilerine ne yapmaları gerektiğinin söylenmesinden hiç hoşlanmazlar. Boğa burcu kadınları doğaya düşkündürler. Boğa burcunda doğan kadınlar tam anlamıyla gerçek bir dişidirler, aşk için yaratılmışlardır. Sevildiği zaman ilişkisinin ömür boyu sürmesini isterler. Ev kadını ve anne olmak onları mutlu eder. Kendilerine fazlaca güvenirler ve duygu yüküyle doludurlar, çok çabuk kırılabilirler.

BOĞA BURCU ERKEKLERİ

Boğa burcu erkekleri, sadık bir dostturlar, iyi bir eş ve şefkatli bir baba olurlar. Boğa burcu erkekleri özgüvenli ve azimlidirler. Emir vermeyi ve insanlara hükmetmeyi severler. Güven telkin eden kişilerdir. Boğa burcu erkekleri çalışmaktan yılmazlar. Çocukları çok severler. Boğa burcu erkeği, sevdiği kadına, güven dolu bir aşk sunar. Genelde huzur dolu, uyumlu, sakin ve istikrarlı erkeğin aşkı da sade ve dürüsttür.

BOĞA BURCU ÇOCUKLARI

Bir boğa çocuğunun kalbine giden yol sevgi, şefkat ve güzellikten geçer. Boğa bebekleri genelde her şeyden memnun olan yaratılışa sahiptirler. Mutlu ve gülen ifadeleri ile herkese kendilerini sevdirirler. Boğa çocukları, bebeklikten itibaren dikkat çekici derecede kendilerinden emindirler. Boğa burcu çocukları büyümeye başladıklarında sevecen, cana yakın, kucaklanmaktan, sevilip okşanmaktan, öpülmekten çok hoşlanan çocuklar haline gelirler. Kendi eşyalarını paylaşma güçlüğü çekebilirler.

Genç bir boğa burcu insanını disipline etmek isterken gösterilecek yaklaşım, kibar bir yaklaşımdan çok diret bir meydan okuma olmalıdır. Boğa gençleri her ne kadar bağımsız olmaktan hoşlansalar da aileleri tarafından sıkı bir desteğe ihtiyaç duyarlar.

SAĞLIK

Boğa burcunda doğanlar, fazla kilo almamaya dikkat etmeliler. Tiroitlerine baktırmaları gerekir. Boğalar genellikle sağlıklı ve iri yapıdadırlar. Çoğu boğa burcu insanı güçlü bir yapıdadırlar.

Boğa burcu, vücudun ense ve boğaz bölgesi üzerinde etkili olduğundan, soğuk algınlığına dikkat etmeliler. Ses telleri ile ilgili hastalıklara ve gut hastalığına dikkat etmeliler.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!