Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Başmelek Mikail Temizlenme-Salıverme Meditasyonu

Başmelek Mikail:..Temizlenme,…salıverme …meditasyonu: Sesiz, rahatsız edilmeyeceğin bir yer bul. Oturabilir ya da uzanabilirsin, senin için hangisi daha rahat ise. Fiziksel bedenini ince bir battaniye/örtü ile ört, eğer kolay ürperiyorsan. Hiçbir rahatsızlık istemezsiniz meditasyonların esnasında, bunun için daima fiziksel bedeninin rahat olduğundan emin olmalısın.Bu yolculuğunda sana eşlik eden her şeyi davet et.

Hayalinde, Yaratıcıdan sana koruyucu bir Beyaz Işık göndermesini iste, şu sözlerle: “Yaratıcım, senden koruyucu bir Beyaz Işık istiyorum, beni sarması ve yukarı çıkarması için ki böylece bu yolculukta en derin anlayış ve Varlığıma giden çok yüksek titreşimleri deneyimleyebileyim. Kendimi bu yolculukta en yüksek hayrıma olmayan her şeyden koruyorum. Sana şükrediyorum Yaratıcım, bana, bu meditasyon yaptığım yere gelen Işığı göndererek yardım ettiğin için. Işık bu fiziksel forma giriyor, bu Varoluşun varlığındaki her şeye nüfuz ederek.” Yaratıcı bu yolculuğunda seni Yanardöner bir Beyaz Işın, bir Gümüşî Işın, ve Yeşil Yanardöner Işın ile ödüllendirdi. Bu ışınlar bedenine ayaklarının altından giriyor ve bedeninin yukarısına doğru çıkıyor. Bütün enerji alanlarından olduğun tüm köşelere nüfuz ederek, Taç Çakrandan çıkıyor. Işınlar, Yaratıcıya geri dönüyor, ve tekrar döngüsel olarak sana geliyor ve tekrar Yaratıcıya dönüyor, daireler çizerek.

Artık Tanrısal olarak korunuyorsun ve senin en yüksek hayrına olmayan hiçbir şey iznin dışında seninle iletişim kuramaz.Egonu, bir sembol ya da obje olarak imgelemek yardımcı olacaksa lütfen öyle yap.

Ego benliğini sol omzuna konması için yönlendir. Ego benliğine bu yolculukta sadece gözlemci olması için talimat ver. Derin nefes al Benim Tanrısal Işık Varlığım ve bu meditasyonda Tanrısal olarak rehberlik aldığın duygusuyla rahatla, hafifle. Derin nefes al ve Yaratıcının Nabzı ile nefes aldığını bil.

Derin nefes alarak izin ver ve hayalinde Koruyucu Meleğinin sana katıldığını ve eterik elini alıp seni Ruhsal Kalp Çakrana götürdüğünü gör.Koruyucu Meleklerin, Ruhsal Rehberlerin ve özel davetli misafirler şimdi Ruhsal Kalp Çakranın içinde. Altın Kapının tokmağını tutup çevirip “İçimdeki En Yüksek Rehberliğe” diyerek eşiği geçiyorsun.

Kendini beyaz mermerli bir koridorda buluyorsun. Sağına dönüyorsunuz ve sonra soluna çünkü dalgaya benzer sesler duyuyorsun.

Melekler sana bir duvarı gösterip kapıyı açmanı istiyor. Onlara dönüp kapı olmadığını söylüyorsun. Melekler gülümsüyor ve senden artık sana hizmet etmeyen bir şeyi salıvermeni istiyor.Biran düşünüyorsun ve bir parça öne geliyor. Ona verdiği dersler için teşekkür ediyorsun ve gitmesini artık hayatında ona ihtiyacın olmadığını söylüyorsun. Bunu söylerken birden önünde bir kapı beliriyor.

Gerçekten şaşırmış görünüyorsun ancak Melekler sana o parçayı salıvermeden önce titreşiminin o kapıyı görmek için yeterli olmadığını söylüyor. Gülümsüyorsun ve kapıyı açıp eşiği geçiyorsun.Bir kumsalda olduğunu görüyorsun. Dalgalar sörf yapıyor, kumlarda gürüldüyorlar, İlahînin gelgitleri ile med cezir halindeler.

Meleklerin kumda bir noktayı işaret ediyor, burada oturabilir ve ufku seyredebilirsin. O yere yürüyorsun ve sıcak kuma oturuyorsun. Bunun en sihirli nokta olduğunu hissediyorsun. Sanki burası Yaratıcının Sevgi enerjisi için bir vorteks alanıymış gibi. Tüm çevrende yukarı doğru halkalar çizerek yükseldiğini hissediyorsun. Bu his öyle inanılmaz ki! Gözlerini gökyüzüne çevirip bağırıyorsun: “sevgini bir kez daha böylesine derinden hissetmem için vermiş olduğun bu fırsat için teşekkür ederim.” Ve devam ediyorsun, “onu bukadar güçlü hissetmeyeli çok uzun zaman olmuştu”.

Kumsalda oturduğunuz bu yerin yanında bir yüksek Deniz kabuğu yığını var. Melekler bugün çok fazla ’salıverme’ işlemi yapacağını söylüyor. Salıverdiğin her seferinde o düşünceyi ya da salıverdiğin her ne ise kabuklardan birine koyup denize atacaksın.Melekler sana kendilerinin seni desteklemek ve rahat ettirmek için orada olduklarını söylüyorlar. Sorunlarından birini salıvermekte bir zorluk yaşarsan sana yardım etmek için oradalar.

İlk parça aklına geliyor ve hayatındaki varlığı için ona teşekkür edip verdiği derse ihtiyacın kalmadığını, o deneyimi tekrarlamaya ihtiyacın olmadığını söyleyerek ondan ayrılmasını istiyorsun. Kabuğa koyup onu denize atıyorsun. Denize çarptığı anda buharlaşıveriyor. Melekler sana bunun olduğu her seferinde o temizlenmiş parçanın kurtulmasına izin verdiğini ve onu pozitif sevgi enerjisine dönüştürdüğünü ki böylece pozitif üretken bir biçimde kullanabileceğini söylüyor.

Bu işlemden geçmesi gereken uzun bir liste olduğunu hissediyorsun. Burada ihtiyacın olduğu kadar çok kalmana izin ver. Buraya tekrar dönebilirsin, yolu hatırlıyorsun çünkü, böylece ihtiyaç oldukça salıvermeye devam edebilirsin.

Her bir parçadan sonra daha çok sükunetin, huzurun, odaklanmanın geldiğini görüyorsun. Şimdi fark ediyorsun ki bu parçalar seni hayatında gerçek denge ve merkezden alıkoyan rahatsızlıklar.

İşlemi tamamladıktan sonra Meleklerin, Rehberlerin ve Ruhsal Ailen tarafından çevrelenmiş olarak sessizce oturup kumlardan kırılan dalgaları dinleyerek ufka bakıyorsun. Periyodik olarak dalgalar oturduğun yere geliyor; kuma gömülen ayaklarını yıkadıklarını hissediyorsun.

Deniz kabuklarından birini alıp kazmaya başlıyorsunuz. Bir çukur/bent kazıp kumdan kale yapmaya başlıyorsun. Melekler gülümsüyor ve en son ne zaman çocukken oynadığın şeyleri oynaman için kendine izin verdiğini soruyorlar. Sana diyorlar ki bu bir kutsama ve bu küçük neşe ve mutluluklara izin vermen bir gereklilik. Melekler sana bunun kendine bu neşeli hediyeyi vermene izin vermek için ortaya çıkan gerçek kimliğinin bir parçası olduğunu söylüyorlar.Hatırlatıyorlar insanların ne kadar ciddi olduklarını. Kişiler kendini okadar ciddiye almamalı ve Dünya Ana üzerinde ciddiyetsizce ancak saygı göstererek ve herkes için koşulsuz sevgi hissederek yaşamalı.

Melekler gitme vaktinin geldiğini söylüyorlar, ve dalgaların kumdan kaleyi yıkmalarına izin veriyorsun. Biliyorsun ki bu kumsala her zaman gelebilirsin ve bunu sıkça yapmaya söz veriyorsun.

Melekler sana kapıya kadar eşlik ediyor ve beyaz mermerli koridora geçiriyor. Eşikten geçip Kalp Çakrasına geri geliyorsun. Koruyucu Meleklerinin fiziksel bedenini güvende tuttuğu yere geri geliyorsun. Fiziksel bedenine geri giriyorsun. El ve ayak parmaklarını kıpırdatıyorsun ve hazır olduğunda gözlerini açıyorsun.

Gözlerini açtığında yeni bir enerji ve heyecan hissediyorsun. Rehberlik edildiğini hissettiğin şekilde anını yaşa.

Hiçbir Dünya dilinin ifade edemediği kadar çok sevildiğinizi unutmayın.

BEN Başmelek Mikail, Yaratıcının Habercisi, Sevginin, Neşenin, Bilgeliğin, Işığın ve Güzelliğin.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!