Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Başmelek Chamuel’in Pembe Sevgi Işını

Başmelek Chamuel Sevginin Pembe Işını olan Üçüncü Işından hizmet eder. Başmelek Chamuel kendinizi sevme, başkalarını sevme ve tüm kalp konularında size yardımcı olmak için sizinle birliktedir. Kalbinizi iyileştirmeye ve kendinizi sevmenize ve kalbinizi, zihninizi ve ruhunuzu sevgi ile doldurmasına yardımcı olması için Başmelek Chamue’li çağırın. Bu sevginin bedeninizden aktığını hissedin ve kendinizi sevmekte rahat olduğunuzda, bu sevgi etrafınızdakilere yansımaya başlayacaktır. Bu gerçekleştiğinde, yaşamınıza daha çok sevgi dolu ve nazik insanları çektiğinizi göreceksiniz.
Aşağıdaki çağrıyı yüksek sesle veya içinizden söyleyerek, Başmelek Chamuel’i çağırın.

“Başmelek Chamuel, İçimdeki sevgiyi görebilmem için ve bu sevgiyi etrafıma yansıtabilmem için senin sevgine ve yardımına ihtiyacım var. Lütfen bana yardım et.”

Alternatif olarak, pembe ışığın güzel ve sıcak bir ışınının sizi çevrelediğini ve başınızdan ayaklarınıza kadar sizi sevgi dolu ışığın pembe ışını ile doldurduğunu gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bedeninizden akan bu pembe ışını hissedin ve sonra onun kalbinizden etrafınıza yansıdığını görün.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!