Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Başmelek Ariel’in Temmuz 2020 Sevgi Mesajı

Her birinizi sevgi ile selamlıyorum,

Dünyayı ve insanlığı farkında olmadan dönüştürüyorsunuz. Sizleri kutluyoruz.
Gezegeniniz ve sizler sürekli yeni enerjilerle uyumlanıyorsunuz. Bu uyumlanma sürecine artık daha uyumlusunuz; eskiden yaşadığınız semptomları çok fazla yaşamıyorsunuz.
Temmuz ayı enerjisi iki yönlü enerji. Eğer yaşamınızda dürüstlüğü büyük oranda ortaya çıkardıysanız bu ay sizi şok edecek ancak dengede tutacak ve hafiflemiş hissedeceğiniz
enerjiyle yaşamınıza uyumlanacak. Ancak dürüstlük enerjisini yaşamınızda henüz var edemediyseniz sizin için hem zorlayıcı hem şok edici bir süreç olacak.

Sizler seçim yaptığınızda bizler tüm meleksi varlıklar sizlere yardım etmekten büyük onur duyarız.

Bu ay insanların boş yere taşıdığı sırların yüzeye çıkacağı bir döngü olacak. Hiç biri sizin zihninizde senaryolaştırdığınız kadar kötü bir şekilde yaşamınızda ortaya çıkmayacak. Bu süreci daha da kolaylaştırmak için benimle çalışma yapabilirsiniz.

Hayatınızda sizi tedirgin eden büyük ya da küçük sırlarınız varsa bunları bana teslim edebilirsiniz. Kendinize yarım saat ayıracağınız bir süreçte bu çalışmayı yapmanız daha uygun olur. Bu zaman diliminde “Başmelek Ariel lütfen şu ana kadar taşıdığım bana ait ya da başkalarına ait tüm sırları benden al ve Yaratıcı’ya teslim et” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın. Zihninizdeki sırların ortaya çıkmasına izin verin. Ortaya çıkan her anıyı ben sizden arındıracağım. Bunlar artık yaşamınızda taşımamanız gereken yükler ve enerjiler.

Yaşamınızı olması gerektiği kadar dürüst yaşamayı seçebilirsiniz. Bu seçimle birlikte yaşamınız rahatlayacaktır. Bu sizin mahremiyetinizin ortadan kalkacağı anlamına gelmiyor. Her bir ruhun ve insanın mahremiyeti her zaman Yaratıcı tarafından korunur. Sadece siz yaşam seçimlerinizi dürüst olarak seçin. Size düşen sorumluluk eğer tercih ederseniz bu kadar.

Benimle yapmanız gereken çalışmayı yaptıktan sonra yaşamınız içinde hatırladığınız çok eskiden kalan sırlar ne olursa olsun hepsini hatırladığınız anda bana teslim edebilirsiniz.
Bu ay yapacağınız bu çalışma kendinize daha çok güven duymanıza ve yaşamda daha cesur olmanıza neden olur.

Sizleri saf gerçeklikle selamlıyorum.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!