Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Başmelek Cofiel Dişil Enerji Mesajı

Sevgili Kadınlar Sizleri Şefkatle Selamlıyorum,

Meleksi varlıklar her an size yardım için yanınızdadır. Sizlerin dünyasal tarih döngülerinizle ortak çalışmak bizler için de çok keyifli. Dünyanızda bu tarih Kadınlara ithaf edilmiş bir gün. Bu gün ben de sizlere içinizdeki şefkati hatırlatmak için kalplerinize dokunmaya geldik.

Her ruhsal varlık kendine kanallık eden kişi ile uyumlanma çalışmaları yapar. Bugünün enerjisi için ben ve bir çok meleksi varlık Yasemin’le birlikte çok yoğun çalışma yaptık. 

Zaman döngünüzde dün gece kadınların dünyada başarılı olmasını engelleyen çok fazla alan şifalandırıldı. Şifa kollektif alanda yapıldı. Bu şifanın yaşamınıza daha çok akması için sadece sizlerin “yaşadıklarım her ne olursa olsun, artık kadın olarak dünyada başarılı olmayı seçiyorum” demeniz yeterli olacaktır.

Sizler affetmeye ne kadar istekli olursanız bizlerde sizin için bu süreci kolaylaştırabiliriz. Sizler değişmek istemezseniz bizler de seçiminize saygı duyar ve geriye çekiliriz.

Kendi içinizde net olursanız enerjisel değişim sizin için daha kolay olur. Hem istekli hem isteksiz olursanız sizin için süreç sarsıcı olur. Her türlü isteğinizde biz sizi o an ki isteğinizle destekleriz.

Şefkat kadın olarak sizin gücünüz. Şefkati hayatınızda kullandığınız sürece hem yaşamınız kolaylaşır hem de enerji gücünüz artar. Değişimin gücü sizde. Bu gücü hatırlayın. Onu kalbinizden ortaya çıkardığınızda ışıldamaya başlarsınız. 

Bu dünyadaki hiç bir insan zavallı değildir. Bu zavalılık sadece insanların ortaya çıkardığı bir illüzyondur. Tüm illüzyonlar şefkatle yaşamınızdan temizlenir.

Şefkati nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız; şu çalışmayı benimle yapabilirsiniz.

“Başmelek Cofiel, lütfen şu an benimle ol ve bana şefkati öğret.” Bu talebi ne zaman dile getirirseniz yaşadığınız olayları şefkatle nasıl yöneteceğinizi ve dönüştüreceğinizi size öğretirim.

Hepiniz çok değerlisiniz…

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!