RİTÜELLER Sana Bana Özel 

7 ÇOK ÖZEL DOLUNAY RİTÜELİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Gönül Dostum, bugün Dolunay hakkında konuşmak istiyorum. Dolunay, Dünyayı nasıl etkiliyor, bizleri nasıl etkiliyor. Bu kıymetli mucizevi güçlü enerjileri kullanarak neler yapabileceğimiz ve bu büyülü zamanlarda kendimizi nasıl şifalandırabileceğimizi paylaşmak istiyorum.

Dolunay genellikle bir ay döngüsünün sonunu işaret eder.

Ayrıca Güneş Dolunay’daki Ay’dan en uzak andadır. Zihnin ve duyguların kontrolden bu dönemde çıkması hiç tesadüf değildir.

Dolunay zamanları bir sürü sihir ve gizemi gecenin karanlığında saklar. Ayrıca, eskiyi bırakmak ve size hizmet etmeyen her şeyi dönüştürmek için muhteşem iyi bir zamandır.

Öyleyse bundan en iyi şekilde yararlanalım.

7 ÇOK ÖZEL DOLUNAY RİTÜELİ TAROT OKUYUCUSU

Bu yüzden bu güçlü zamanda uyguladığım kutsal kişisel bakım Dolunay ritüellerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Ay enerjileriyle çalışmaya başladığımdan beri hayatımda büyük kıymetli değişimler gerçekleşti.

Bu kutsal zaman ; olumsuz, toksik enerjileri, size hizmet etmeyen insanları, düşük düşünceleri ve alışkanlıkları bırakmakla ilgili olduğunu unutmayın.

Öfke, kıskançlık, hayal kırıklığı, üzüntü gibi duygular – hayatımızda istemediğimiz şeyleri bırakabileceğimiz bir zamandır.

Dolunay ayın en parlak halidir ve böylece karanlığımıza – bilinçaltımızın en derin kısımlarına – ışık tutabilir.

1. ÖZEL KİŞİSEL SUNAK ALANI

Özel kişisel sunak alanımı çiçekler, kristaller, mumlar ile en sevdiğim tütsüler ile donatırım. İhtiyacınız olan sadece huzurlu bir alan. Sizi ne mutlu ediyorsa bu alanda enerjinizi yükseltmesi için kıymetli olacaktır. Abartıya kaçmadan şık ve sade bir alan hazırlamınız önemlidir.

Dolunay gecesi her neyi bırakmak yada hayatımdan çıkartmak istiyorsam, kendi kişisel alanımda lotus pozisyonunu alarak meditasyona oturur ve en yüksek hayırıma olacak şekilde her ne gelecekse kabul etmeye niyet ederim.

2. ADAÇAYI / BİBERİYE / LAVANTA YAKMAK

Adaçayı, biberiye ve kuru dal lavanta eski ve durgun enerjileri ve olumsuzlukları salıvermeye yardımcı olur.

Adaçayı kişisel yıldız enerjisi , biberiye maddiyat ve lavanta ise aşk ilişkisindeki olumsuzlukları ortadan kaldırır.

Ayrıca ateş ve yakma her dem tavsiye edilir, çünkü yakmak tamamen eskiyi bırakmakla ilgilidir. Yakıp kül etmek deyimide özünde bu alana farkındalık getirmektedir.

3. AFFETME LİSTESİ

Dolunay, olumsuz duygular, argümanlar, korkular, dramalar, üzüntüler – yaşam sevincinizi azaltan her şeyi hayatımızdan çıkartmak için harika bir andır.

Dolunay gecesi yada dolunay sabahı affetme meditasyonuna oturabilir yada affetmek için şifa çalışması kapabilirsiniz. Unutmamak gerekiyor ki bunu asıl kendimiz için yapıyoruz ve ileri gidebilmek yol alabilmek için asıl biz affetmeliyiz.

Kızgınlığa tutunmak sizi daha ağır hissettirir ve acıya götürür. Affetme, güçlünün niteliğidir. Diğerlerini kendiniz için affedersiniz. Dolunay ritüelleri affetmeyi ve kızgınlığı serbest bırakmayı içerir.

Devam et ve kabul et.

Dolunayda Affetme Töreni

Sizi üzen ve artık size hizmet etmeyen tüm şeyleri veya insanları düşünün. Derin nefesler alın ve bırakmaya hazır olun.
İnsanların adlarını ve size yaptıklarını bir kağıda listeleyin. Durumlar ve sizi nasıl etkilediği gibi.
İnsanlar ve durumlar arasında iyi bir his yaratın. Yüzünde bir gülümsemeyle gitmelerine izin ver.
De ki: “Seni kalbimin en saf haliyle affediyorum!”
Kağıdı yak. Dikkat etmeyi unutma! Ve omuzlarından yakılan ağırlığın kalktığını görselleştir. Bu üzüntüyü saf sevgiye dönüştürür.ve serbest bırak ki kalbine yeniden İlahi OLanın saf sevgisi kaplasın. ve sevgi OLduğunu hatırlayasın.

7 ÇOK ÖZEL DOLUNAY RİTÜELİ TAROT OKUYUCUSU

4. DOLUNAY TUZ BANYOSU

İri deniz tuzları, çiçekler, otlar ile muhteşem bir arınma banyo suyu hazırlayın. Küvetin tadını doya doya çıkarın ve kendinizi temizlenmiş ve yenilenmiş olarak hayal edin.

5. ŞÜKÜR TEŞEKKÜR LİSTESİ

Şükran duymak muhteşem bir yüksek frekanslara sahiptir, ağır işten sonra kalbinizi mutluluk, sevinç ve sevgi ile doldurmak güzeldir.

Her küçük şey için çok minnettar olun. Evren çekim yasası aracılığıyla daha çok olarak şükrettiklerinizi getirecektir.

6. DİNGİNLİĞİN GÜCÜ

Bu gün hiçbir şey yapma. Teslim. OL. Meditasyon yap. Sakin ol ve sadece ol.

Çoğu zaman verimlilik zihniyeti çok stresli olabilir. Hiçbir şey yapmamanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Çok daha da zor olabilir. Fakat böyle bir günde bu enerji deneyimlemek muhteşem bir şifa çalışması OLacaktır.

Hareket ve dinlenme arasında tatlı bir denge var. Ne zaman geri adım atmanız ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu beslemeniz gerektiğini bilin. Sadece kendiniz için zaman ayırın ve kendinize ihtiyacınız olan ilgiyi ve şefkati gösterin.

Sessizliğin içinde kendi içsel barışınızı yaratın.

7. ŞİMDİ SADECE DANS ZAMANI 😉

Hareket etmek olağanüstü bir terapi şeklidir. Vücudunun senden istediğini hareket ettir. Dans. Vahşi OL. Çılgın OL. Kendin OL. Atalarından DNA ile sana aktarılmış olan bilgeliğe aç kendini ve onların sen yönlendirmesine kanal OL. Hareket etmek kaslarınızdan durgun enerji salarken, ruhsal olarak birikmiş olan tüm sıkıntıları da salar. Dans ederken ve hareket ederken yeni, taze kan aktive OLur ve mucizeler frekansını kendi içinde uyumlandırmış OLursun.

Ayın altında Ataların gibi dans etmekten çekinme !

Umarım bu Dolunay ritüelleri, iç dünyanız için şifaya ve kendiniz ile kutsal zaman geçirmenize ilham verir!

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!