Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

7 ÇAKRA ŞİFASI BESİN ÖNERİLERİ TAROT OKUYUCUSU

Enerji bu gezegendeki her şeyin temelidir ve fizik dersinden hatırlayacaksanız, enerji yaratılamaz veya yok edilemez; sadece dönüştürülebilir. Yani yakıta ihtiyacınız olduğunda yemek yemelisiniz. Fakat bazı çakralara karşılık gelen belirli titreşimlere sahip yiyecekleri seçebileceğinizi ve böylece çakranın titreşimini artırmaya ve şarj etmeye yardımcı olabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu bilgi ile çakraları dengelemek ve şifalandırmak için yiyebilir ve çakralarınızı destekleyebilirsiniz.

7 ÇAKRA ŞİFASI BESİN ÖNERİLERİ TAROT OKUYUCUSU

Çakralar, omurganın tabanındaki kök çakradan başlayan ve yolun diğer beş noktasında durarak, kafanın üstündeki taç çakraya kadar seyahat eden vücuttaki “ışık tekerlekleri”dir. Çakralarınız açık ve tam olarak çalışırken, kişisel enerji alanınızı yenileyen ve besleyen ve sizi sağlıklı tutan birleşik alandan taze enerji sizin için çekerler.

Her çakra vücudunuzun farklı bir bölümüne ve yaşamınızın farklı bölgelerine hükmeder, bu nedenle bir çakra çarpıksa, vücut bölümleri ve yaşam alanları da dengesiz hale gelecektir. Örneğin, kalp çakrası akciğerlere, dolaşım sistemine ve kalbinize bağlıdır ve ilişkileri ve sevgi verme ve alma yeteneğinizi yönetir. Kalp çakranız bozuksa, sağlıklı ilişkileri sürdürmekte güçlük çekebilir ve sevginin yaşamınıza girmesini zorlaştırabilirsiniz. Dördüncü çakra yeterince uzun süre dengesiz kalırsa, solunum problemleri veya astım gibi fiziksel semptomlar geliştirebilir, hatta kalp krizi veya meme kanseri yaşayabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürebilmemiz için Sevgili Gönül Dostum, çakralarımızın her birinin doğru ve düzenli çalışması gerekmektedir. Beslenmeniz de yukarıda sizin için hazırlamış olduğum tabloyu dikkate alırsanız kıymetli olacaktır.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!