ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

4 – 10 MAYIS 2020 4 MAYIS HAFTASI ASTROLOJİ YORUMLARI TAROT OKUYUCUSU

4 – 10 MAYIS 2020 4 MAYIS HAFTASI ASTROLOJİ YORUMLARI TAROT OKUYUCUSU

4 Mayıs 2020 Pazartesi günü Ay Başak burcunda ilerliyor ve İstanbul saatine göre saat 11:05’te Terazi burcuna geçiş yapıyor. Merkür bu esnada güneşin kalbinde. İşlerini öğlen saatlerinden sonra organize etmelisin. Hedeflerine odaklan.

5 Mayıs 2020 Salı günü gecesi Hıdırellez ! Yaşamını yeniden gözden geçir. daha sağlıklı, mutlu olmak için olumlu imgeleme yap. Hıdırellez Ritüelini yeniden anımsamak istersen aşağıdaki video sana yardımcı olacaktır. Bu kıymetli gecede Aşk için, İş için, Sağlık için, huzur, mutluluk ve dünya için dilek dilemeyi unutma Sevgili Gönül Dostum.

https://www.youtube.com/watch?v=u2YoU2j9SRM&t=3s
5 Mayıs HIDIRELLEZ 😌🙏🏻🌸 Sevgili Gönül Dostlarım, Gönülleri Duasız Bırakmayın 💕💞🌹💕💞

6 Mayıs 2020 Çarşamba günü İstanbul saatine göre saat 11:00’de Ay Akrep burcuna geçiyor. Kendini sığ ilişkilerden uzaklaştır. Unutma ki, her şey bir anda değişmez ama başlangıç yapmak için bu gün bir adım atabilirsin. Sabırlı OL.

7 Mayıs 2020 Perşembe günü, İstanbul saatine göre saat 13:45 Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Muhteşem bir Zümrü Anka Enerjisi aktive oluyor. Sevgili Gönül Dostum, sen ne dilersen O OLur. İşte bu sebeple bu gece Serbest Bırakma Ritüeli yap ve hayatında yeni ye ve kalbinden gerçekten istediğine yer aç.

8 Mayıs 2020 Cuma günü, İstanbul saatine göre saat 11:00’de Ay Yay burcuna geçiyor. Arayışta olacağın bir dönem başlıyor. Kendini güvende hissetmek için hayatına anlam veren bir amaca sahip olman kıymetli olacak.

10 Mayıs 2020 Pazar günü, İstanbul saatine göre saat 13:00’de ay Oğlak burcuna geçiyor. İç sesine güvenmelisin. Kendini ve isteklerini önemse. Bugünü geleceğini yaratmak için ruhuna iyi gelecek bir meditasyonla ödüllendir.

KOÇ VE YÜKSELEN BURCU KOÇLAR

Sevgili Koçlar, bu hafta size olumlu gelişmeler ve hedeflerinize ulaşmanız için eşsiz bir enerji, özgüven ve tutku getiriyor. Sosyal düzeyde, diğer insanların fikirleri sizin için çok önemli olacağından, bazı önemli yeni ilişkiler kurmak ve değerli bilgiler edinmek üzeresiniz. Aşk sizin için büyük önem taşıyacak; yoğun bir tutku yaşayacaksınız. Hafta sonuna doğru ortaya çıkabilecek gerilimlere dikkat edin.

BOĞA VE YÜKSELEN BURCU BOĞALAR

Sevgili Boğa, yıldızlardan olumlu etkiler alacağınız için bu hem kişisel hem de profesyonel düzeyde sizin için çok olumlu bir hafta olacak. Ruh haliniz bu hafta çok şehvetli olacak, tutku ve yoğunluk doruğa çıkabilir. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kendine güven ve çevikliğe sahip olacaksınız. Bu hafta, yükümlülüklerinizi yönetmek, sevdiklerinizle eğlenmek, duyguları deneyimlemek, kendinizi ifade etmek ve hayatınızı maksimuma çıkarmak istiyorsanız çok idealdir. Kıskançlık krizlerine karşı lütfen kendinizi tutun.

İKİZLER VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER

Sevgili İkizler, bu hafta şükürler olsun ruh halinizi ifade edeceksiniz. İyi vakit geçirmek isteyeceğiniz ve bunu nasıl başaracağınızı bildiginiz bir hafta sizi bekliyor. Hayatınızdaki gelişmeler olumlu olacak ve aşka dair umut kapısı aralanacak. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle eğlenebilir, ilginizi çeken insanlara yaklaşabilir, derin ve anlamlı sohbetlere girebilir ve sınırsız flört edebilirsiniz. Ruh hali tutkulu ve gizemli olacak. Hafta sonuna doğru, biraz gerginlik olabilir aman dikkat.

YENGEÇ VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇLER

Sevgili Yengeç, bu haftanın işaretiniz için çok olumlu olması bekleniyor. Aşk hayatınıza odaklanacak ve daha canlı, dinamik, duygu ve güç dolu hissedeceksiniz. Duygusal tepkiler vermekten ve gözyaşınıza değmeyecek şeyleri artık sonlandırma kararlılığında OLmanız kıymetli. Dolunay enerjisi sebebiyle, bir şeyler yapmaya, bekleyen sorunlarla başa çıkmaya, eğlenmeye, denemeye ve özgür kalmaya ihtiyaç duyduğunuzu hissediyorsunuz. Sadece anı yaşayın ! Hafta sonu boyunca sinirlerinizi kontrol etmeye çalışın ve gerginliğinizin bir şeyleri mahvetmesine izin vermeyin.

ASLAN VE YÜKSELEN BURCU ASLANLAR

Sevgili Aslan, bu hafta duygularına odaklanmalısın. Bu yüzden yoğun duyguları deneyimlemeye hazır ol. Herhangi bir yüzeysel taviz vermeden derin bir tutku yaşamak ve ilişkinizin özünü bulmak isteyebilirsiniz. Gezegenler en derin arzularınızı gerçekleştirmenize yardımcı olurken, gizli biliçaltındaki arzular ve istekler hayatınızın her seviyesinde yüzeye çıkabilir. Hiçbir anın boşa gitmesine izin vermeyin. Büyük atılımlar yapmak için şans şükürler OLsun sizden yana.

BAŞAK VE YÜKSELEN BURCU BAŞAKLAR

Sevgili Başak, bu hafta olumlu bir hafta olacak, sıkıntılar şükürler OLsun sona erecek. Hafta, güven ve dinamizm enerjileriyle dolu bir şekilde başlayacak. Yeterince dikkatli olursanız, doğru girişimleri yapacaksınız. Aşk hayatınızda, derin ve güçlü duygularla dolu güzel anlar yaşayacaksınız. romantik durumları deneyimleme zamanı geldi. Hafta sonu boyunca olası gerginlik konusunda biraz dikkatli olun.

TERAZİ VE YÜKSELEN BURCU TERAZİLER

Sevgili Terazi, flört etmeniz, sevginizi ifade etmeniz, kendinizi sevdiklerinize yakın bulmanız, işinizi tanıtmanız için uygundur, ancak hepsi ılımlılık ve ihtiyatla yapılmalı. Haftanın başında, zihinsel yükselme ve güvenin yanı sıra bir tutku ve heyecan enerjisi belirebilir. Aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet etmek ve gücünüzü yeniden kazanmak için bu hafta çok idealdir. Hafta sonu aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

AKREP VE YÜKSELEN BURCU AKREPLER

Sevgili Akrep, bu haftaki ilginiz esas olarak aşk hayatınıza ve ilişkilerinize odaklanacak. Tutku, yoğunluk ve gizlilik, hayatınızın merkezinde OLacak. Dinamizmin, yargının ve kendine güvenin yardımıyla kariyerinde önemli adımlar atma fırsatın olacak. Soğuk mantığın hüküm süreceği ve gerginliklerin ortaya çıkabileceği hafta sonu boyunca dikkatli olun. Dolunay enerjisi ile küllerinden Zümrüdü Anka kuşu misali yeniden doğduğun, Afeti Devran OLduğun bir hafta. Dileki OLsun .

YAY VE YÜKSELEN BURCU YAYLAR

Sevgili Yay, bu hafta hayatınızdaki problemli olan her alanda çaba göstermeniz çok önemli. Birçok düzeyde gösterdiğiniz çaba size fayda sağlayabilir. İlk olarak, aşk hayatınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.Yeni bir aşk bu hafta gündeminize düşebilir.Profesyonel işlerinizde iddialı ve olumlu olacaksınız, bu yüzden hedeflerinize ulaşmak için bu ruh halinden en iyi şekilde yararlanın. Rahatsızlıklara veya ani gerilimlere dikkat edin.

OĞLAK VE YÜKSELEN BURCU OĞLAKLAR

Sevgili Oğlak, bu yaratıcı, ilerici ve çok şehvetli bir hafta olacak. Planlarınızı tanıtmak için size fırsat verilecektir. Anlayışınız doğru seçimleri yapmanıza ve uygun girişimleri yapmanıza yardımcı olacaktır. Hedefinize ulaşmak için gerektiğinde iletişimsel ve iddialısınız. Ailenize daha yakın olma ihtiyacı hissedecek ve sizi güçle dolduran sıcaklık ve güvenliklerinin tadını çıkaracaksınız. Aşk hayatınız harika tutku anları ve şehvetli ruh hali ile dolu olacak. Bırakmaktan korkma.

KOVA VE YÜKSELEN BURCU KOVALAR

Sevgili Kova, bu hafta size savaşmaktan ve kavga etmekten kaçınmanız çok kıymetli OLacak. İnatlaşmak yada olayları yokuşa sürmek hatta zorlaştırmanın ötesinde kabul enerjisinde olmanız çok önemli. Durumlarda aktif ve esnek olma, akıllı kararlar verme ve olaylara derinlemesine bilgi edinme şansına sahip olacaksınız. Size yakın olan insanlar, kendinizi güvende ve güvende hissettirecekleri için dengenizin korunmasında önemli bir rol oynayacaktır. İlişkiniz biraz gerginliğin yanı sıra tutku dolu olacak.

BALIK VE YÜKSELEN BURCU BALIKLAR

Sevgili Balık, bu haftanın tüm alanlarda senin için çok ilginç olması bekleniyor, harika anlar yaşamanıza yardımcı olacak tutku ve duygularla dolu mucizeler gündemde. İş yerinde, akıllı hareketler ve manevralar ile daha fazla şey müzakere etme ve talep etme yeteneğine sahip olacaksınız. Aile düzeyinde, sevdiklerinize yaklaşmanız ve size sunabilecekleri sıcaklığı ve güvenliği hissetmeniz kıymetli OLacaktır. Haftanın sonuna doğru, biraz dikkatli olun, çünkü normalden daha sinirli olabilirsiniz.

Sevgili Gönül Dostum musmutlu bir hafta diliyorum ve güzel kalbinden kocaman öpüyorum 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

2 Thoughts to “4 – 10 MAYIS 2020 4 MAYIS HAFTASI ASTROLOJİ YORUMLARI TAROT OKUYUCUSU”

 1. Güzin Sayın

  Teşekkür ederim sevgili Tarot Okuyucusu. Hıdrellez ritüelini uygulayacağım.

  1. admin

   Sevgili Gönül Dostum,
   Güzel kalbinizden öpüyorum.
   Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle

Leave a Comment

error: Content is protected !!