GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

3 – ÜÇ SAYISININ NUMEROLOJİSİ TAROT OKUYUCUSU

Numeroloji Evrendeki sayıların incelenmesidir; yaşamlarımız üzerindeki kaçınılmaz etkilerini analiz eden ve tahmin eden olağanüstü bir bilim. Sayılar ve matematik alfabeden daha uzun süre var olmuştur ve gerçekliğimizi şekillendiren çok az değişmeyen gerçeklerden biridir. Üç numaralı bir istisna değildir. Numeroloji, bu boyuttaki Yüksek Benliğimizden ve Evrenden gelen mesajları anlamak için gerekli ve etkili bir yöntemdir. Önemi konusunda bir farkındalık geliştirdikten sonra, sayılara asla aynı şekilde bakmayacaksınız. Üçüncüsü, zamanın başlangıcından bu yana kutsal bir sayıdır ve burada böyle eşsiz ve ruhsal bir enerjiye sahip olmasının nedenlerine birlikte bakacağız.

3 – ÜÇ SAYISININ NUMEROLOJİSİ TAROT OKUYUCUSU

ÜÇ SAYISININ ENERJİK FREKANSI

Üç sayısı, numeroloji biliminde, sanat ve yaratıcılıkta en üst düzeyde yansıyan bir enerjiyi temsil eder. Hayal gücü ve kendini ifade etme, kendiliğindenlik, coşku ve iyimserliğin titreşimsel özelliklerine bir el veren üç numarada yayılır.

Dışa dönük savurganlık ve hoşgörü enerjisini sürekli olarak üreten sanatçı sayısıdır.

3 aynı zamanda birçok alanda ve maneviyat kültüründe önemli sembolizmi olan “evrensel üçlü” veya “kutsal üçlü” olarak bilinen enerjiyi temsil eder.

Bu, aşağıdakiler gibi birçok farklı kavramda örneklendirilebilir:

Bilinçli, Bilinçsiz ve Süper Bilinçli

Akıl beden ve ruh

Doğum, Yaşam ve Ölüm

Baba, Oğul ve Kutsal Ruh

Anne, Baba ve Çocuk

Geçmiş, şimdi ve gelecek

Daha önce, Evreni yöneten değişmez yasalar olan Evrensel Yasalardan bahsetmiştik. Üçlü Kanun’da, üçüncünün bir denge ve tamamlanma yasası olduğu açıklanmaktadır. Üç numara, yükselmiş üstatların ruh alanındaki titreşim frekansını da yansıtır. Bu varlıklar, bir zamanlar insan formunda yaşayan mucizevi peygamberler, öğretmenler ve şifacılardı. Ancak, fiziksel insan sınırlarının ötesine geçerek aydınlandılar. Gerektiğinde rehberlik sunan, manevi büyüme ve daha yüksek bilinç arayanlar için bir ilham kaynağıdır.

ÜÇ SAYISIN GÖRSEL YORUMU

Üç, sahip olduğu titreşim enerjisi ile ilgili birçok görsel ipucu içeren bir şekle sahiptir.

Pisagorcular üç’ün aslında ilk “gerçek” sayı olduğuna inanıyorlardı, çünkü aynı zamanda geometrik bir figürü temsil eden ilk tek haneli sayı olan üçgeni ifade etmektedir.

Üçgenin eski sembolizmde çok güçlü bir anlamı vardır. Bunlar, bir üçgenin bulunduğu aşana bir dizi ilahi manevi enerjiyle birlikte eylem ve hizmeti temsil ettiğini iddia edilir. Öte yandan, aşağıya bakan veya baş aşağı üçgen, bu fiziksel varoluş alanında topraklanmış ve Dünya’ya bir bağlantıyı temsil eder.

Bugün, yukarı bakan üçgen Zodyak’ın Ateş ve Hava unsurlarını yansıtırken, aşağı bakan üçgen zodyakın Dünya ve Su unsurlarını yansıtır.

ÜÇ SAYISI VE ASTROLOJİ

Zodyakın üçüncü işareti İkizler’dir. İkizler “her hikayenin iki tarafı” nın mükemmel bir temsilidir; çünkü her şey denge ve dualite ile ilgilidir.

Merkür tarafından yönetilen İkizler, bir değişim sevgisini yansıtır ve mantıksal düşüncenin ifadesinin keyfini çıkarır – çünkü Merkür iletişim gezegenidir. Bu astrolojik denge işareti, burada Dünya’daki etkileşim, fikirler ve alt akıldan oluşur.

İkizler, esnek olmanın bir yansımasıdır ve aynı zamanda eldeki her duruma uyum sağlayabilen bölünmüş kişiliklere sahip olma enerjisini verir.

ÜÇ SAYISI VE TAROT

İmparatoriçe, Tarot destesinin büyük Arkana serisindeki üçüncü karttır. Venüs, aşk, güzellik, doğurganlık, bolluk ve tutku gezegeni tarafından yönetilir.

Bu kart göründüğünde, fiziksel duyularımızla temasa geçmemiz ve Dünya’nın doğanın nefes kesici güzelliğini tanıyarak bu hayatı takdir etmemiz gerektiğini hatırlatır.

Aynı zamanda yaratıcı kalmalıyız, çünkü gerçekliğimizi ifade edebilmek için geri çekilmeye gerek kalmadan ruhumuzun mutluluğunu ifade etmeliyiz. Kim olduğumuzu iletmenin yeni yollarını bulmak, insanlığa yardımcı olur, dünyaya şüphesiz birçokları için değerli olabilecek yeni fikirler getirir.

ÜÇ SAYISI VE ENERJİ İÇERİĞİ KABUL ETME YETENEĞİ

Fiziksel, maneviyat ve hizmet etme eylemi duygusundan faydalanmayı birleştirir. Fiziksel olarak, enerjisi yaratıcı eylemlerden biridir. Zihinselde enerjisi hem hayal gücünden hem de mantıksal iletişimden biridir.

Ve maneviyatta, insanlığa mümkün olan her şekilde yardımcı olmak için gerçek gerçek renklerinizi ifade etmekle ilgilidir. Mükemmel dengenin nihai titreşimi.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!