25-31 MAYIS 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSUASTROLOJİ Sana Bana Özel 

25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

25 Mayıs 2020 Pazartesi günü Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bayramın ikinci günü, sevdiklerinle bir araya gelmek ve kendini güvende hissetme sana çok iyi gelecek.

27 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 10:00 ‘da Ay Aslan burcuna geçiyor. Dikkatleri çektiğin bir gündesin. Bugün alacağın övgüler seni mutlu edecek. Eğer ilişkilerinde değer görmek istiyorsan, öncelikle kendine değer vermeisin.

30 Mayıs 2020 Cumartesi günü Ay Başak burcunda ilerliyor. İnsanları düzeltmeye çalışma ! Bazı şeyler onlar için iyi olsa bile dayatmalar rahatsızlık vericidir. Kendini kazanamayacağın savaşların içine atma.

31 Mayıs 2020 Pazar günü akşam 17:38 de Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor. Sorumluluklarını hatırlamak zorunda kalacağın bir gündesin. Sorumlulukları yeniden gözden geçirmen kıymetli olacaktır.

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK KOÇ BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Koçlar, bu hafta boyunca her konuşma enerji ve heyecanla dolu olacak. Yabancılarla konuşmamanız düşünülüyorsa, şimdi bunu unutmanın ve daha sosyal benliğinizi ifade etmenin zamanı geldi. Yeni insanlarla kurduğunuz her temas büyüleyici olacaktır. Bu hafta, değişim ihtiyacınız sizi yeni planlar yapmaya teşvik edecektir.

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK BOĞA BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Boğa, içgüdüleriniz geçerli ve içsel aşkı arama eğiliminiz ortaya çıkıyor. İnsanların gerçek sözcüklerinden ziyade beden dili gibi verdikleri işaretlere daha fazla dikkat ettiğinizden emin olun. Beden genellikle kelimelerden daha açıklayıcı olabilir. Bir şeyin iyi gitmediğini düşünüyorsanız, sıkıntılı hissetmeyi durdurmak için ona bakmanız daha iyi olur. İlhamınız ve bu dönemdeki yaratıcılığınız aramalarınızda size yardımcı olacaktır.

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK İKİZLER BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili İkizler, hak ettiklerinizi elde edeceğiniz ve genel olarak arkadaşlarınıza ve sosyal çevrelerinize çok fazla pozitif enerji verdiniz bir hafta olacak. Şimdi onların kabulünü ve sevgisini alma zamanı. Etkinliklere ve toplantılara davet edileceksiniz, bu yüzden evde kalmayı bile düşünmeyin. Bu hafta aşk hayatınızı olumlu etkileyecek olaylar olabilir. Haftanın sonunda, biraz geri çekilme ihtiyacını hissedeceksiniz.

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK YENGEÇ BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Yengeç, bu hafta kariyerinize güçlü bir destek verecek ve geleceğiniz için çok önemli olduğunu kanıtlayacak bağlantılar kurmanıza izin verecektir. Ağınız büyük ve yaptığınız her toplantı size daha da genişleme şansı verecek. Hayır etkinliklerine katılarak daha insancıl yüzünüzü göstereceksiniz; bunlar, diğer insanlarla ilgilenme ve onları destekleme konusundaki doğal ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır. Haftanın ortasından sonra, inatçı bir tutum tutmadığınızdan ve davranışınızı kontrol ettiğinizden emin olun. Eğer dikkat etmezseniz gerginlikler çok kolay bir şekilde ortaya çıkabilir.

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK ASLAN BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Aslan, bu hafta sana çılgın ritimler getirecek ve pasif kalamayacaksın. Bir program oluşturun ve tüm yükümlülüklerinizi yerine getirdiğinizden emin olun. İyi planlama en iyi sonucu getirir. Taahhütlere yol açabilecek aşırı kendiliğindenliğinize dikkat etmelisiniz. O kadar fazla enerjiniz olacak ki, sınırlarınızı test edecek faaliyetlerde bulunacaksınız.

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK BAŞAK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Başak, bu senin için harika bir hafta olacak. Gezegenler hayatınızın çeşitli bölgelerini destekliyor. Gelişmeler sizi mutlu edecek ve planlarınızı harekete geçirme dürtüsü verecektir. Sosyal temaslar çok faydalı olacak ve günlük hayatınızı daha keyifli olacak. Mesleki ve kişisel yaşamınızda, aynı zamanda bekleyen meselelerin mümkün olan en iyi şekilde çözülmek üzere olduğu mali durumunuzda şansınız artacak. Bolluk ve bereket enerjisi sizinle.

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK TERAZİ BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Terazi, bu hafta size geçmiş hataları veya eksiklikleri düzeltme şansı verecektir. Profesyonel ve kişisel yaşamınızda bu günlerden en iyi şekilde yararlanın. Sosyal tanıdıklarınız incelemeye tabi tutulacak ve korunmaya değer olanları ve sizin için zararlı olabilecekleri ayırt edebileceksiniz. Gücünüzü toplayın ve gelecek gelişmelere hazır olun. Her şey daha net hale gelecek ve birçok sorun çözülecek.Para kaybetmemek adına risklerden uzak durun.

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK AKREP BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Akrep, kanepeden inip daha aktif olma zamanı. Fiziksel sağlığınızın veya duygusal dengenizin yararı için hareket edebilirsiniz. Eğlenmenizi ve doğru egzersiz yapmanızı sağlayan bir spor bulmanın zamanı geldi. Maneviyat sizin çok önemli bir parçanız, bu yüzden yoga ideal olabilir. Ayrıca yaklaşan savaşlarınızı planlayabilir ve en derin hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak silahları bulabilirsiniz. Önemli kararlar vermekten çekinmeyin. Enerjiniz size bazı önemli adımlar atma gücü verecektir.

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK YAY BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Yay, her ihtimal önünüzde açık. Her şeyi maksimuma çıkarmanıza yardımcı olacak seçimler ve planlar yapmak üzeresiniz. Önerileriniz, geleceğinizi belirleyebilecek insanlar tarafından kabul edilecek ve övülecek. İyimserlik ve alçakgönüllülükle gezegenlerin lehine olun. Eğlenceli olmaya gayret etmek bu hafta sizin için çok önemli olacak.

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK OĞLAK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Oğlak, bu hafta enerjinizi mali durumunuz ve profesyonel yaşamınız arasında paylaşacaksınız. Giderleri karşılamanız ve aynı zamanda işyerinizde artan yükümlülük ve sorumluluklarla karşı karşıya kalmanız olası. Bu durum oldukça yorucu çalışma saatlerine yol açacak. Kişisel ve sosyal yaşamınız bunun panzehiri olacak. Yorgunluğa rağmen engellerin üstesinden gelebileceksiniz. Haftanın sonunda, arkadaşlarınızın keyfini çıkarın ve endişelerinizi unutun.

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK KOVA BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Kova, evrenin olumlu etkileri sayesinde gençleşmeye hazır ol. Geçmişte beklemede olan konularda değişim ve ilerleme için o kapalı kalan kapıyı artık açın. Değişim ihtiyacını kabul edin ve kendi içinizde bunu başlatmaya niyet edin. Haftanın sonunda, açık ve net bir iletişime biraz daha ağırlık verin. Hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermeyin.

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU
25 – 31 MAYIS 2020 HAFTALIK BALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Balık, finansal durumunuz bütün hafta ilginizin merkezi gibi görünüyor. Doğru kişilerle yapacağınız konuşmalar, net gelir elde etme ile ilgili teklifleri değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Nitelikli profesyonellerden bile bilgi alarak alternatifleri keşfedebilirsiniz. Artık karar vermişseniz yeni bir iş arayabilirsiniz. Perşembe günü, tüm bunlardan kaçma ve doğada dengenizi arama ihtiyacı hissedeceksiniz. Bu nedenle, sevdiklerinizle küçük bir gezi veya kısa bir tatil düzenlemekten çekinmeyin.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!