GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

21/90 MUCİZE KURALI NEDİR VE ETKİLİ KULLANIM ŞEKLİ NASIL OLMALIDIR TAROT OKUYUCUSU

Hayalini kurduğunuz her şeyi başarabilirsiniz. Sadece kendine inan ve mucizelerin gerçekleştiğini gör. Şimdi, birlikte ilham alalım.

Çoğu zaman kendi başımıza bazı kararlar veririz. Başlangıçta, bu kararı tereddüt etmeden tamamlayacağımızdan kesinlikle eminizdir. Ancak zaman geçtikçe, bu kararların neredeyse tamamı ikinci bir öncelik haline geliyor.

Çok kolay pes ediyoruz. Maksimum çaba göstermeye çalışsak bile, bu kararları alışkanlık haline getiremiyoruz.

“Motivasyon seni başlatan şeydir. Alışkanlık seni devam ettiren şeydir. ” -Jim Ryun

Yani herhangi bir işi nasıl alışkanlık haline getireceğinizi merak ediyor musunuz ? 21/90 kuralı olarak adlandırılan basit bir kural var. Sadece bu kuralı takip etmeli ve kendi alışkanlıklarına hakim olmalısın.

“Şampiyonların sadece doğmadığını öğrendim; şampiyonlar, yaşamı değiştiren olumlu alışkanlıkları benimsediğinde ve bunu gerçekleştirdiklerinde Şampiyon OLuyorlar.”
-Lewis Howes

Alışkanlık iyi bir alışkanlık ise başarılması zor bir şeydir ve kötü bir alışkanlık ise bırakılması aynı derecede zordur. En güçlü irade ile bile, bir alışkanlık yapmanın son derece zor olduğunu bilyoruz.

21/90 MUCİZE KURALI TAROT OKUYUCUSU

21/90 kuralı, alışkanlık yapmanın 21 gün ve yaşam tarzı yapmanın 90 gün sürdüğünü bize gösteriyor. 21 gün boyunca bir hedef belirleyin ve bu bir alışkanlık haline gelecektir. Ve bunun ötesinde, art arda 90 gün boyunca bir şey yapabiliyorsanız, günlük rutininizin bir parçası olacaktır. Artık endişelenmenize gerek yok.

Kulağa kolay bir iş gibi gelse de bu kurala sıkı sıkıya uymak için güçlü bir irade ve kararlılığa ihtiyaç vardır. Aşağıdaki maddeleri adım adım takip ederseniz başarmanıza yardımcı olabilir Sevgili Gönül Dostum:

Uygun bir plan yapın

Motivasyonunuzu bulun

Dürüst ve tutarlı olun

Sadece sonucun değil, sürecin de tadını çıkarın

Amacınızı ve nedenlerinizi bilin

Ve en önemlisi kalben inanın …

21/90 kuralını deneyin ve hayatınıza o mucizeyi çekin.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!