Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

2021 – Önünüzdeki Muhteşem Yıla Bir Bakış

Önünüzdeki Yıl

2021 – Önünüzdeki Muhteşem Yıla Bir Bakış

2021 inanılmaz önemli bir yıldır. 2021 ardışık lineer akışında çok boyutlu kesişme noktaları ve zaman kapıları içeriyor. Gerçekte Yükselişin gerçekleşmesine izin vermiş olan güçlendirilmiş birçok zaman noktalarıdır. Bu noktalar gelecekten ‘elçiler’ olarak geldiğiniz giriş kapılarıdır, Sirius – Pleiadesli Yönlendiriciler ve Kod Taşıyıcılar Yükseliş için burada gezegende olmak için bu kapılardan girdiler.

2021 birçok kod taşıyıcılar için son uyanış çağrısıdır. Ve 2021’de yapılacak çok şey var. Birçok şekillerde işiniz gerçekte 2021’de başlıyor.


2021 Elçileri:


Gezegensel Yükselişe dahil olan birçoğunuz kendinizi zaman zaman tam olarak anlayamadığınız, tam olarak kucaklayamadığınız bir Dünya zamanı safhasında buldunuz. Bazen sanki yuvadan çok uzaklarda, burada bulunan bir ziyaretçi gibisiniz ve enerjileriniz 2011’in ve ötesinin dünyasına tam olarak uymuyor. Aslında son yıllarda bazen kaybolmuş hissettiniz.

Sevgililer, siz 2021’ye girerken, sizler önünüzde açılan çok boyutluluğa çiçek açmaya uyanırken, bu hislerin geçerli olduğunu ve gerçek anlamda kültür şoku olduğunu bilin. Görüyorsunuz, bir çoğunuz sizin deyiminizle aslında gelecektensiniz!

Beşinci boyutun ötesindeki boyutlardan, hem Dünyanın geleceğinden hem de lineer zaman ilerlemesinde sizin için daha iyi anlaşılır olacak olan yüksek boyutların geleceğinden, bu zamanda Dünyaya gelmeyi seçmiş olan çok sayıda ruhlar vardır…. özellikle 2021’de.

Sizler aslında Kristal Işık Elçilerisiniz, Sevginin Temsilcilerisiniz. Son kırk yılda ortaya çıkan çalkantılı zamanlarda ve sonraki yirmi senede insanlığı yönlendirmeye yardımcı olmak için gelecekten, lineer Dünya zamanına geri hareket ettiniz. 2021’nin zaman kapıları tetikleme noktalarıdır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

2 Thoughts to “2021 – Önünüzdeki Muhteşem Yıla Bir Bakış”

  1. Ceren

    Tarot okuyucusu bunları daha çok anlatırmısın lütfen ya da bu konuda nasıl yardım alabilirim beynimi kurulu düzenden ayırıp kendi benliğim farkına varabilirim teşekkür ederim❤️

  2. Ceren

    Tarot okuyucusu bunları daha çok anlatır mısın lütfen ya da bu konuda nasıl yardım alabilirim beynimi kurulu düzenden ayırıp kendi benliğim farkına varabilirim teşekkür ederim❤️

Leave a Comment

error: Content is protected !!