GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

17 Saniye Mucizesi

17 saniyede hayallerini gerçekleştir. İnanması zor gelebilir, deneyin ve kendiniz şahit olun.

Uygulamanın mantığı düşüncenin enerji boyutudur, bir arzunun gerçekleşmesi için o arzunun ihtiyacı olan enerjiyi elde ederseniz hem siz arzuyu hemde arzu edilen şey sizi çekmeye başlayacak.

Uygulama:
Bu uygulamayı günün her saati yapabilirsiniz fakat sabah yeni kalktığınızda yapmak daha faydalı olacaktır çünkü uyandığınız vakit zihniniz nötr olur ve yeni enerjilere açıktır.

Diyelim ki para sıkıntımız var ve hayatımıza para çekmek istiyoruz (belkide yeni bir sevgili ya da yeni bir araba) yapmamız gereken şu: 3. Gözümüzün olduğu yere odaklanıp sanki beklediğimiz parayı bulmuşuz gibi hayal ediyoruz ve tamamen buna odaklanıyoruz. Buradaki mantık o para enerjisiyle kendimizi uyumlamak ancak bu şekilde isteğimizi gerçekleştirebiliriz, 17 saniye boyunca güçlü bir şekilde arzumuza odaklanırsak bu 17. Saniyenin sonunda enerji belli bir seviyeye ulaşır ve yeni olasılıklara kapı açarsınız, eğer bu 17 saniyeyi 2 ye katlar yani 34 saniye odaklanırsanız daha büyük olasılıklara kapı açarsınız. 68 saniye arzunuza odaklanırsanız çok daha büyük bir enerji boyutunu harekete geçirirsiniz. Unutmayın arzuladığımız şeyi sanki gerçekleşmiş gibi düşünmemiz ve odaklanmamız gerekiyor. Eğer ihtiyacım olan parayı bulsaydım nasıl hissederdim? İşte o hisse odaklanacağız.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!