Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

YAŞAM KENDİNİ GERÇEKLEŞTİREN BİR KEHANETTİR

Bugün sizlerle paylaşacağımız çok şey var, bu nedenle hemen bilgiye gireceğiz, çünkü bu gezegende başlayan dev bir enerji değişimi var. Birçoğunuz kişisel yaşamlarınızda bununla uğraşıyor olacaksınız. Birçoğunuz terslikler veya rota düzeltmeler olarak ve bazen düşünülecek yeni bir yön olarak bununla baş ediyor olacaksınız. Siz ne oluyor olursa olsun veya dünyanızda bu nasıl gerçekleşiyor olursa olsun, buna bir yola veya başka bir yola yönlendirilmekte olmanız yerine, bir olanak olarak bakmanızı istiyoruz.

Size hatırlatacağımız en önemli kısım sizlerin yaratıcılar olduğunuz, Oyun alanının sihirbazları olduğunuzdur. Arzularınız ve tutkunuz yaşamınızda hesaba katılacak en önemli şeydir. İnanç sistemleriniz çoğu zaman, gerçek işinizin hakiki tutkusuna ilerlemenize yardımcı olacak olan şeyleri bulmanızı veya sizin için işleyen durumları oluşturmanızı durdurdu. Şimdi bu sona erecek. Sizler sonraki seviyelere girmeye başlarken, olayları tamamıyla farklı bir perspektiften göreceksiniz.

Realitenin Katmanları

Uzun olmayan bir süre önce, Koruyucu (Steve) ile bir uçaktaydık ve o Londra’nın Heathrow havalanına gelmekteydi. Uçak bulutların katmanından geçmek için yönlendirildi ve Koruyucu büyük zevk alıyordu, çünkü pencereden dışarı baktığında tüm görebildiği beyaz tüyler idi, çünkü o bulutların ortasındaydı. Onun algısı tamamen o alanla sınırlıydı ve büyük resmi göremiyordu. Bulut dizilerinden geçti ve aniden sanki yeni bir günün başlangıcını işaret ediyor gibi yeni gün ışığı beliriyordu. Koruyucu şaşırdı, ama kısa süre sonra başka bir bulut dizisini görebildiği aşağılara baktı. Kısa bir süre sonra uçak tekrar başka bir tüylü bölgeden geçti, Koruyucu burada tamamen kaybolmuştu, sadece daha düşük seviyedeki güzel bulut katmanlarını görmek için. Uçak yere inmek için birkaç farklı bulut katmanından ve birkaç farklı noktadan geçti, bu noktalardan yaşamınızı ve onun etrafındaki olayları görebilmeniz için.

Her birinizin başına gelen şey budur. Sadece sizler bu farklı seviyelerden geçtiğiniz için değil, aynı zamanda uçağınız aşağı inip yukarı çıktığı için. Bu bulutların yeni bir seviyesine ulaştığınız her noktada, dışarı bakıp hala size uygun olan şeyi belirlemeniz önemlidir. Bunu yaptığınız her seferinde yaşamınızı daha yüksek bir perspektiften görürsünüz, bu perspektiften kendi büyük resminizin görünüşünü daha fazla kucaklayabilirsiniz.

Sizler bu farklı seviyelerden geçerken, tamamen bloke olduğunuzu veya çıkmaza girdiğinizi hissettiğiniz bir yer varsa, bunun sadece geçici olduğunu anlayın. Kısa süre içinde bir başka seviyeye geçersiniz ve tekrar olayları tamamen farklı bir perspektiften görebilirsiniz. Şimdi düzenli olarak bu yerlerden geçiyorsunuz. Değişimle rahat olmak bu geçişi rahatlatmaya yardımcı olur.

Kehanetler Şimdi Ortaya Çıkıyor

Önünüzde çok kritik olan üç yılınız var. Bu zaman sırasında gerçekleşen şeyler ve bu tümüyle yeni enerjinin başlatılması, sonraki bin yıl için insanlık için enerjiyi oluşturacak. Bu yeni bilgi değildir; daha önce birçok şekilde söylendi. Biz sadece sizinle paylaşılmış olan bilgiye farklı bir eğilim vereceğiz, böylece onu bulutların tepesinin perspektifinden görebilirsiniz.

Birçoğunuzun incelediği ve farklı üstatların anlatmış olduğu gibi, İsa Mesih’in dünyaya döneceği ve Armageddon’u takiben bin yıllık barışın hüküm süreceği kehanet edildi. Siz tam şimdi Armageddon denilen şeyin içindesiniz. Size İsa Mesih’in bin yıllık barışı yönetmek için geri geleceği ile ilgili anlatılan şey kesinlikle doğru idi. Ancak, o hepiniz gibi tek bir birey değildi. Bu ayrıca Güçlenme Çağına ilk tam adımdır. Enerji sizin vasıtanızla geri geliyor ve fikir bu enerjinin mümkün olduğu kadar çok gelmesi için yer açmaktır. Böylece, aynaya bakıp “yeterince iyi değilim” veya “yeterince mükemmel değilim” dediğiniz an önünüze, sadece sizi değil, içinizdeki tanrıyı da engelleyen bloklar yerleştiriyorsunuz. Yapmanızı istediğimiz ilk şey kendinizi yargılamayı bırakmaktır. Zorluklar yerine olasılıklara bakmaya başlayın. Negatif bir şeyin gerçekleştiğini gördüğünüz zaman büyüme fırsatına bakın, çünkü onu ilk yerinde yerleştirmenizin nedeni budur. Bundan kazanacağınız önemli bir şeyler vardır veya o bu noktada bağlarını koparır.

Yaşamın Sırrı

Sizinle paylaşmak istediğimiz tek bir cümle var. Bunu daha önce söylemiştik, ama şimdi öncesinden çok daha önemli hale geliyor. Eğer bu cümlenin ne anlama geldiğini gerçekten anlarsanız, neden Dünya gezegeninde olduğunuzu bilirsiniz. Bu oyunun ne ile ilgili olduğunu biliyorsunuz, bu nedenle sadece oyunun farklı parçalarını ortaya koymak zorundasınız. Cümle basittir: Yaşam kendini gerçekleştiren bir kehanettir. Bunu kavradığınız an, bunu sadece birey olarak değil, kollektif olarak da anlayacaksınız. Size bazı örnekler verelim.

İnsanların, Dünya gezegeninde gerçekleşecek olan şeylerin gösterildiği bazı çok ilginç olay dizileri hakkında yazmaya başlamaları çok uzun zaman önce değildi. Bunun en büyüleyici kısımlarından bazılarını sizinle paylaşacağız. Bir noktada, Dünya foton kuşağına girmeden ve yeni enerji gelmeye başlamadan önce üç gün karanlığın olacağına dair kanallık yapıldı; bunun gerçekleşeceği tarihi bile söylediler. Bilgi çok ilgi çekti ve çok popüler oldu. Ayrıca birçok insanın tekamül etmesine yardım eden önemli bilgi taşıdı. Ancak, tek bir insan tarafından söylendiği ve işitildiği anda, insanlık değişmeye, tekamül etmeye ve bilgiyi uyarlamaya başladı. Bu diğer realitelerin bazılarını fiziksel olarak deneyimleme gereksinimi artık gerekli değildi. Bu olayın şu şu tarihte, şu yılda gerçekleşeceği söylendi. Sonra o tarih geldi ve onlar foton kuşağını ve üç günlük karanlığı karşılamak için bir dağda durdular, ama o gerçekleşmedi. Bunun başka bir boyutta gerçekleşmiş olması veya farklı bir şekilde gerçekleşmiş olması gerektiğini düşündüler, ama kanalın söylediği şekilde gerçekleşmedi. Birçok insan şöyle düşündü, “Oh, verdikleri tarihte gerçekleşmediyse bu doğru olmamalı, bu nedenle gerçek olmamalı”. O noktada bilgiden geri çekilme oldu ve birçok insan artık ona güvenmedi. Bir süreliğine her şey sessizdi ve sonra enerji geri geldi. Bir kez daha insanlar foton kuşağı, üç günlük karanlık ve bunlar etrafındaki tüm enerji hakkında konuşmaya başladılar. Bunu size anlatıyoruz, çünkü orijinal kanallıktaki gerçeklerin çoğu şimdi ortaya çıkmaya başlıyor. Olay gerçekleşmeden önce realite değişmiş olmasına rağmen, bu güçlü yaratıcıların kalplerine ve zihinlerine yerleşti. Şimdi size bu realitenin şimdi deneyimlenebileceğini söylüyoruz, kehanet edildiği için değil, var olduğu ve birçok kalpte ve zihinde rezonansa girdiği için. Yaratıcıların zihinlerine büyük fikirler koyduğunuz zaman, neler olduğuna bakın?

Hologramlar: Maddeyi Çeken Enerji Formları

Daha önce, inşa etmekte olduğunuz Dünya’nın hologramının yerleşiminin yakında geleceğini gördüğümüzü söyledik. Dünya bir hologram olarak başladı… tanrının bir düşüncesi, bir çok düşüncenin bir araya geldiği ve maddenin çekildiği enerjinin üç boyutlu formunu yarattığı bir yer. Madde, Dünya gezegenini ve onu çevreleyen her şeyi yaratmanın yolunu bulmaya başladı. Gerçekleşmekte olan birçok olay var ve bu orijinal hologram geldiği ve Dünya’nın orijinal hologramının üzerine bindiği zaman, bu enerjisel bir hareket olacak. Bu nedenle, gerçekte bunun etrafında karanlık günler yaratabilirsiniz. Foton kuşağı olduğunu yorumlayacağınız yeni bir enerji yaratabilirsiniz, çünkü bu fikri zihinlerinizde taşıdınız. Sizler yaratıcılarsınız, sevgililer ve siz onu yarattığınız için sihir daha az değildir. Bu, kim olduğunuzun gerçek sihridir. Başka varlıklar ile birlikte uyum içinde yarattığınız zaman, gerçekleşen şey budur. Tam şimdi bulunduğunuz yer budur – uyumu yaratmanın yollarını bulmak, çünkü yaşam kendini gerçekleştiren bir kehanettir. Algıladığınız şey, sizin için gerçekleşmesine gereksiniminiz olan tüm realiteyi yaratır. Çünkü hatırlayın sevgililer, bu bir oyundur.

Büyük Soru: Neden?

Sizler insanlar değilsiniz. Zaman diye bir şey yok, yine de her günün her saniyesinde bu kavramın içinde yaşıyorsunuz. Enerjinizin hepsinin zaman çerçeveleri arasında hareket ettiğiniz küçük bir bedende kapana kısıldığı görülüyor. Gerçekte, sizler bu oyunda oynama rolünü yapan harika bir ruhsunuz. Size sorduğumuz soru, “Neden?”. Bundan istediğiniz şey nedir? Şimdi odağınızın neyin üzerinde olacağı hakkında çok berrak olmanızın zamanıdır. Bu, onu değiştiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Ancak, hepsinin ötesinde, şimdi tutkunuzu ve odağınızı aramaya başlamanın zamanıdır. İçinizi aydınlatan şey nedir? Bu, birlikte geldiğiniz Yuvadan bir parçadır, bu yeni yeri inşa etmeye yardım etmek için sunacağınız şeydir. Vizyonlarınızdan korkmayın, sevgililer. Olayları doğru/yanlış, iyi/kötü veya yukarı/aşağı olarak düşünmeyin. Bunun yerine, kendi kalbinize bakın. Size ne ekliyor veya sizden neyi alıyor? Bunlar, öne çıkan en büyük parçalardır. Bu yaratımlardan keyif alın ve tutkunuzu ifade etmek için bir yol düşünün. Foton kuşağı ile ve karanlık günler olarak göreceğiniz şeyle eğlenin. Bu enerjinin tadını çıkarın. İnsanların korkutulmayı sevdiklerini anlayın, çünkü bu sizin doğanızdır. Siz ışığı seviyorsunuz. Bu nedenle, karanlık korkusunu da seviyorsunuz. Birçok korku filmine gitmenizin nedeni budur. Bununla eğlenin, çünkü bu güzel bir insan deneyimidir. Ama bunların hepsinin sizin perspektifinizde olduğunu aklınızda tutun, çünkü “gerçek” olan bir şey yoktur. Korku sadece ışığın yokluğudur. Yaratıcı tanrılar ışığın yokluğunu taşıdıkları ve bunu yansıttıkları zaman, pozitif enerji alanı yarattıkları kadar kolay şekilde, negatif enerji alanı yaratabilirler. Hatırlayın sevgililer, yaşam kendisini gerçekleştiren bir kehanettir. Bununla ne yapmak istersiniz? Tam şimdi en yüksek rüyanız nedir?

2012 Kehaneti

Bununla sonraki adımı atmanızı istiyoruz, çünkü bu şimdi önünüzde. 2010 yılında bu gezegende dev bir enerji değişimi olacak. Her biriniz bir şekilde bunun bir parçası olacaksınız. Bunu hissetmeyecek olan hiç kimse yoktur. Kendi ışığınızın daha fazlasını taşıyabilmeniz için kendi fizyolojiniz değişiyor ve uyarlanıyor.

Bedeninizdeki cinsel enerji, neredeyse hemen, alışmış olduğunuzun on katı işlemeye başlayacak. Bu enerjiyle rahatsızlığı olanlar, geçmişten gelen yara dokuları olanlar, bu enerjiyle çalışıp yine de rahatsız kalanlar bile bu geçişte en büyük zorluklara sahip olacaklar. Bunlar enerjiyi tesis etmeye yardım etmek, başkasının elini tutmak için şifacılar ve öğretmenler olarak hepinizin orada bulunabileceğiniz zamanlardır. Birçoğunuz bunu yapmaya tereddüt ediyor ve “Yeterince bilmiyorum. Bunu çalışmadım. Ben kimim ki başkasına yardım edeyim?” diyorsunuz. Buraya yapmak için geldiğiniz şey budur ve birçok kez Dünya’ya geri gelmenizin nedeni budur.

Bazen şu anda ortaya çıkan mucizelere yardımcı olmak için, buradaki derslerinizi tamamladıktan sonra bile geri döndünüz. Bu gücü taşıyın, çünkü bu sizin armağanınızdır. Gerçekte kim olduğunuzun enerjisini taşıyın ve orada gölgeler şeklinde olan şeyden korkmayın. Bu zorluklar sadece daha önce hiç olmadığı gibi ışığınızı parıldatmanız için fırsatlardır. Bu nedenle, 2012 yılını çevreleyen tüm bu enerjiyi alabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Negatifliğin ortasında dans edin ve bununla eğlenin. Sonra, onu alıp kendiniz için gerçek hale getirmenizi umuyoruz. Çünkü sevgililer, bize sürekli olarak 2012 yılında neyin olacağını soruyorsunuz.

Şimdi bunu geri döndürüp, 2012 yılında neler olacağını size soruyoruz. Siz anahtarı taşıyorsunuz ve üzerinizde hiç sınır yok. Yaratıcı yeteneklerinize ilerlemeniz için her biriniz için perde kısa bir periyot için kaldırılıyor. Bu sonraki üç yılda gerçekleşiyor olacak ve tam şimdi hazırlandığınız şey budur. Bu yolculuğun keyfini çıkarın. Hizmette olacağınız o tutku parçalarını bulun. Ne yapmak için geldiğinizi bulun ve o yönde ilerleyin. Sonucu yargılamayın. Mesajınızı dinleyip dinlemediklerini veya başarılı olup olmadığınızı yargılamayın. Sadece kalbinizin olduğu yönde gitmek için yeterince sorumlu olun, bu ruhsal ışığınızı parıldatmanızı sağlar. Kalbinizi izleyin, o yönde ilerleyin ve bunu siz olarak bildiğiniz enerjiyle harmanlayın. Şimdi yeni fırsatlar var ve gerçekleşemeyecak olan rüyaların olmadığını söylüyoruz. Bundan sonraki üç yılda, bu Dünya gezegeni çılgınca heyecan verici olacak, çünkü her biriniz Dünya gezegeninde kendi en büyük yeteneklerinizi ortaya çıkarıyor olacaksınız. Dengelemeyi öğreneceğiniz tek kısım bununla birlikte gelen sorumluluktur.

“Sorumluluğu” Yeniden – tanımlamak

Sorumluluğun gücün dengesi olduğunu söylemiştik. Eğer herhangi bir alanda gücünüzü artırmak istiyorsanız, sorumluluğunuzu artırmanın yollarını bulun. Şimdi, Güçlenme Çağına girerken bunu yeni bir ışıkta görmeye başlayacaksınız. Sözünü ettiğimiz şeyi anlamaya başlayacaksınız. Şimdi bunu farklı bir şekilde görmeye başlayacaksınız, çünkü sizler önce kendi mutluluğunuzdan sorumlusunuz, başka her şey bunun arkasından gelir. Yaşamın neden böyle bir mücadele olduğunu ve neden önünüzdeki o kalın duvarlara çarpıp durduğunuzu merak ederek, sonra aniden bunların hepsi salıverilmiş olarak, yaşamda kendinizi oldukça rahat bir şekilde dans ediyor bulacaksınız. Algınız değişirken, realiteniz de değişti. Sadece başka bir bulut katmanından geçtiniz ve aniden yaşamın, güzel bir insan deneyimi olarak nazikçe dans ettiği göründü. Hala acı hissedeceğinizi ve sevgi hissedeceğinizi garanti edebiliriz, çünkü bu insan deneyimlerini yaşamak için buradasınız. Lütfen acıyı kötü, sevgiyi iyi olarak yargılamayın, yoksa insan gibi düşünmeye ve tüm mesajı bloke etmeye başlarsınız. İnsan olarak olduğunuz parçaların hepsine bakın ve yaşamı kutlayın, kendi enerjinizi kutlayın. Hayal kurmaya, fanteziler oluşturmaya cesaret edin ve kendiniz için oluşturacağınız kehanetleriniz olsun. Onu salıverdiğiniz ve bıraktığınız sürece, kalbinizde taşıdığınız her şeyin sizin için olası en yüksek şekilde tezahür edeceğini bilin. Onu evrene bırakın, çünkü bu noktada enerjiniz tezahür eder. O zaman maddenin enerjinize gelmesi kolaydır. Sadece bireysel rüyalarınız taşımadığınızı bilin, kollektif rüyanın parçası olmaya cesaret edin. Yeni bir kitap okumaya veya sizi heyecanlandıran farklı bir şeyi yakalamaya cesaret edin ve bir şekilde onun parçası olun. Onu iyi/kötü, doğru/yanlış veya evet/hayır şeklinde yargılamayın. Onu hissetmeniz için potansiyele bakın ve sonraki yıllar, burada ne yapmakta olduğunuzu anlayacağınızın sevinciyle dolu olacak. Çünkü bunlar yapmak için geldiğiniz şeyi yapmanız için fırsatlardır.

Sizler yaratırken, sizi izlemekten çok derin onur duyuyoruz. Üzüntünüzü hissettiğimiz, Yuvadan ayrılık acınızı hissettiğimiz zamanlar vardır. Yuvadan ayrılmanın endişesi ruhta büyüktür. Bu ayrılık acısına son vermek bazen yıllar alır, hatta yetişkinliğe kadar sürer. Bunun bizim için izlemesi en büyük sevinç getiren şey olduğunu söylüyoruz, çünkü sizler bu acılara ve Yuva özlemine sahip olduğunuz zaman, gerçekte onun güzelliğini hissediyorsunuz. Orada olmadığınızı biliyorsunuz, ama sizi rahatlatmak için o anı çağırıyoruz. Bu şekilde hissettiğiniz zaman etrafınızda binlerce melek olduğunu bilin, çünkü bu acıyı hissederken yeniden birleşmeyi çağırıyorsunuz. Alacağınız enerji budur ve onlar sizi kucaklayacak, sizi besleyecek ve enerjinizi inşa etmek için yapabildikleri her şeyi yapacaklar. Ancak, sizi iyileştirmeyecekler, çünkü hiçbir şey yanlış değildir. Bu sadece güzel bir insan deneyimidir. Kendinizi yaralayabileceğiniz için düşmeyi istemeden yaşamda yürüyorsunuz, sahip olduğunuz güzel insan deneyiminden bedeninizde her türlü olağanüstü yara bereler ve yara dokuları ile geri gelmenizi umuyoruz. Işıkta dans edin. Oynayın ve Dünya’da bir amaçla en harika büyüklüğün yaratıcıları olduğunuzu ve Yuvayı yaratacağınızı bilin, şimdi. 2012’yi beklemeyin. Bunu tam şimdi gerçekleştirin!

Üç basit hatırlatma ile sizden ayrılıyoruz: birbirinize en büyük saygıyla davranın. Tanrı’nın gözlerine bakıyorsunuz. Sahip olduğunuz her fırsatta birbirinizi besleyin ve hepsinden çok, oyunu birlikte iyi oynayın.

Espavo.

The Group ~ Steve Rother kanalıyla

Yuvadan Selamlar

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!