ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

TERAZİ BURCU KADINI TÜM ÖZELLİKLERİ

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcu tüm burçların arasında en hoş olan burçtur. Tüm burçlardan daha zarif ve kibardırTerazi burcu insanı evlilik için yaratılmıştır.

Terazi burcu kadını oldukça güzeltatlıyaşama sevinci olan, sıcakkanlıhayattan zevk almasını bilensempatik kadındır. Cümlelerini seçerek ve düzgünce kurduğu için her ortamda bulunması gereken kadındır.

Değer verdiği insanların sorunlarını çözmek ve onlara yardım etmek en sevdiği işlerden birisidir. Gözüne güzel gelen şeylere değer vermeyi çok severler. Terazi burcu kadını, yapmacık tavırlar ve hareketler sergileyen insanlardan hoşlanmaz. Hatta bulunduğu ortamda böyle bir insan varsa ondan en kısa sürede uzaklaşır.

Maddi gücü elinde tutmak ve ona sahip olmak ister. Güzelliği için bütün servetini bile harcayabilecek kadar güzelliğine düşkündür. Terazi burcu kadınını mutsuz göremezsiniz, çünkü o her zaman mutludur. Etrafındaki insanları eğlendirir ve neşe saçar.

Terazi Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kadını fiziksel özellikleri olarak gerçekten çekici bir yapıya sahiptir. Genellikle saçları yumuşak ve dalgalıdır. Gözleri terazi burcu kadınını en çekici yapan unsurlardan birisidir. Belirgin gözleriyle sizi kendisine çeker ve parlak, ufak burnuyla kusursuz yaratılmıştır.

Ağzı çok fazla büyük değildir. Kilo sorunu yaşamayan terazi burcu kadını zayıf ve fit bir vücuda sahiptir. Terazi burcu kadınıorta boyludur ve canlı ten rengine sahiptir. Giyim ve bakım konusuna oldukça dikkat ederler.

Terazi Burcu Kadınını Çekici Kılan Özellikleri

  • Mantıklı ve düşünceli konuşmaları
  • Tatlı bir şekilde gülümsemesi
  • Karşısındaki insanla sorunun çözümüne kadar tartışabilme kabiliyeti
  • Yeri geldiğinde romantik bir aşık olması, yeri geldiğinde de arkadaşlığını koruyabilmesi
  • Zamanın ve ortamın tadını en iyi şekilde çıkartabilmeleri
  • Aşırı duygusal olmamaları, biten şeylerin ardından koşmamaları ve kaldıkları yerden yeniden başlamaları
  • Zevkli giyinişi ve her şeyi kendine uygun bulması
Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!