GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

SU FALI

Sarıdan yapılmış bir tas al. İçerisine su doldur. Ve üzerine kırmızı bir örtü ört. Elinede bir elma dalı al. Aşağıda yazılı daveti (21) kere oku. Her defasında elindeki elma dalı ile bir kere yere vur. Ayrıca elinlede bir kere tasa vur. Yirmi bir kere tamamlanınca tasın üzerindeki kırmızı örtüyü kaldır. Hadim gelmiş olur. Dilediğini sor. Cevabını alırsın.

“Şeyşeruhin, Baruhin, Taruhin, maruhin, yaruhin, ecibu eyyühel ervahül ulviyyeti ven nariyyeti vel maiyyeti vel havaiyyeti vet turabiyetti ves sahabiyyeti vel ğamiyyeti ves sufliyyeti ecibu minel kenayisi vel harabati vel amarati vel ardil münkatiati vel hanadiki vel mekabiri bihakki fatihatül arşi elmelik Taykal ve bı-hakki seyyid Meytatarun elhakimu aleyküm Elvahan Elvahan Elvahan Elacele Elacele Elacele Essaate Essaate Essaate.”

Okuma zamanından evvelce hazırlamış olduğun terkibi, aşağıda yazılı bahurlardan yapılmış karışımı devamlı surette yakmak lazımdır. Kafur, Aslibent, Miai saile, udağacı. Bu ecza ve bahurlardan müsavi miktarda alıp hepsinin ağırlığı kadar gayet ince döğülmüş ağaç kömürü tozile karıştırıp zamkı arabi eriğile karıştırıp hamur haline getirdikten sonra leblebi kadar haplar yaparak kurutulur. Ve davet zamanında tütsü yapılır.

Esen kalın..

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

2 Thoughts to “SU FALI”

  1. Merhaba su falı için verdiğiniz formülü denemek istiyorum ancak internette cinleri çağırdığı söyleniyor. Sitenizi takip edip genelde her önerdiğiniz yapan biriyim ama bu sefer yazılanlar tedirgin etti size yine de sormak istedim. Davet esnasında korunma için ne yapabiliriz ve davette çağırdımız ruhani varlık nedir acaba? Cevaplarsanız hayrıma olacaktır. Teşekkür ederim

    1. admin

      korkuyorsanız ve ilminiz yoksa yapmayın Sevgili Gönül Dostum

Leave a Comment

error: Content is protected !!