GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Spiritüel Kanal Oluşturma

Kurgusal cadılıkta cadı eline asasını alıyor ya da elinizi uzatıyor birkaç söz söylemeyle arzuladıkları şeyi yaratıyorlar. Tabii filmlerden bahsediyorum. Bu durum da maalesef insanlara büyünün talimatlarını izlemekten başka çaba sarfetmeden istediğini elde etmenin kolay yolu olduğu konusunda yanlış fikir vermiştir. Bunların hepsi mesela aşk konusunda ya da para konusunda birkaç büyü tekniği öğrenip hayatlarına sokmaya başlayacağı fikriyle gelirler. Hatta bazıları çaba olmadan birkaç sözün ve mum ışığının istediğinizi sağlamazsa, büyücülüğün işe yaramadığını düşünürler. Bence her iki grupta yanlış. Büyü elbette işe yarar ama çaba göstermeden bizi bir anda tatmin etmez. Büyülü bir çalışma gerçekleştirirken ona bir kanal vermeniz gerekir.

Kanal, bir büyünün ardında ki temel düşünce, büyü sırasında bu enerjiyi yükseltme ve o enerjiyi hedefe yönlendiren süreçtir. Enerji en az direniş yolunu ister. Büyüde de enerjinizin aldığı yol kanal olarak adlandırılır. Yani oluşturduğunuz ve yönlendirdiğiniz enerji için kanal oluşturmalısınız. Peki kanalları nasıl sağlayacağız. Şimdi iki farklı insanın parayla ilgili büyü yaptıklarını düşünelim ve kanalların bu senaryolarda nasıl işlediğine bakalım.

Birisi büyü yapıyor ve kendine birkaç kanal sunuyor. Mesela bir satış sitesine ürünlerini koyuyor, ya da kendisine borcu olan kişilerle irtibat kuruyor ya da bir kredi başvurusunda bulunuyor. Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir. Demek istediğim bu kişi enerjisi için kanal oluşturuyor. Böylece enerji güçlü ve odaklı kalıyor.

Diğer kişi ise hiç kanalla uğraşmıyor. Büyüsünü yapıyor ve hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Kimsenin ona borcu yok, iş için başvuru da yapmıyor. Peki bu durumda yaptığı para büyüsünde parayı nereden beklemektedir, gökten para geleceğini düşünmüyor değil mi? İşte bu kişinin yaptığı büyü kusursuzca gerçekleştirilmiş olsa bile gönderdiği enerjinin kanalı yok. Bu enerji de zayıflayacak ve dağılacaktır.

Şimdi de etkisiz kanallara değinelim. Öncelikle bunlar rekabet halindeki enerjilerin olacağı kanallardır. Mesela tekrar para büyüsü konusunda örnek verelim. Piyango bileti almak etkisiz bir kanal olacaktır. Ödül için yüksek rekabet onu etkisiz kılan şeydir. Birçok insan enerjilerini aynı şeye hedefliyorlar. Büyü yapmayan insanlar bile yine de duygusuyla bir şekilde enerji göndermiş oluyor. Farklı yönlerden gelen enerji bir nesne üzerinde mücadele ediyorsa birbirlerini reddederler.

Başkalarının rızası olmadan onlara büyü yapmak da etkisiz kanal oluşturabilir. Herkesin kendi arzusu vardır. Büyü yapmasalar bile kendi duygu ve düşünceleriyle gelen bir miktar enerji aktarımı olur ,istedikleri şey üzerinde. Uygun olmayan birine büyü yaptığınızda kurduğunuz kanallar o kişinin düşünce ve duyguları tarafından oluşturulan enerjiyle rekabet ederek kolayca engellenebilir. Bu nedenle kendinize büyü yapmak her zaman daha iyidir. Örneğin sizin için yapay olarak oluşturulmuş duygular yaratmak için bir kişiye büyü yapmak yerine, hayatınıza uyumlu birini çekmek için kendinize bir büyü yapın. Her zaman hedefinize en doğrudan olan, en büyük ihtimaller veren kanal seçin.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!