ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

SATÜRN SAATİ MUCİZESİNE HAZIR OLUN

Ağır bir saattir. Genellikle sebepsiz bir sıkıntı ve karamsarlık hissedilir. Sabır ve dikkat gerektiren işler yapılabilir. Ancak, özellikle uzun sürecek işlere Satürn saatinde başlamak, işinizin devamı süresinci, pek çok zorluklar, gecikmeler,  engellerle karşılaşmaya zemin hazırlar.   Örneğin   başlayıp  da  bir  türlü bitiremediğiniz,  defalarca  sökmek  zorunda kaldığınız bir örgünüz, dikişiniz v.s ler çok büyük bir olasılıkla bu saatte başlanmıştır…

Yolculuk yapmak için de uygun değildir. Hele uzun bir yolculuğunuza başlamanız bu saate denk gelmişse, yollar uzar da uzar bir türlü bitmek bilmez.

Tabii ki, bu saatte yapılması uygun işler de vardır.   Kitap   okumak,   düşünmek,   belli konularda konuşmak, fikir tartışmaları yapmak son derece faydalı sonuçlar verir. Gene öğrenciler, zor anladıkları, dikkatlerini kolayca toplayamadıkları    derslerini    bu    saatte çalışırlarsa   çok  daha   faydalı   olduğunu göreceklerdir.

Ayrıca, anlaşmakta zorlandığınız kişilerle yüzleşmeniz gerekliyse ama tatsız sonuçlar doğmasından korkuyor iseniz bir de bu saatte konuşmayı deneyin. Bu saatin ağır ve kısıtlayıcı etkisi olayların, nahoş sonuçlanmasını büyük bir ihtimalle engelliyecektir.

Bu saat alışveriş yapmak için de uygun değildir. İstemediğiniz şeyleri alarak sonradan, “Ah keşke bunu almasaydım…” diyebilirsiniz. Ancak, daha önceden karar vermiş olmak şartıyla, emlak veya toprakla ilgili ticaretler yapılabilirler… Bina yapımı, inşaat işleri için uygundur.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!