Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Sarkaç ile Çakra Enerjilerini Temizleme

Hiç bir şeyin üzerinde sıkışmış hissettiniz mi? Bir şeyle ne kadar ilerleme kaydetmeye çalışsanız da, gerçekleşmiyor mu? Bunun bir nedeni var. Bu “takılma” ya da “tıkanma” hissi size geldiğinde, evrenden bir miktar temizlik yapmanız gerektiği mesajını verir. Sarkaç ile enerji çalışma yapımıdır.

Çakra merkezleriniz üzerinde yaptığınız işlerin çoğu, engellemeniz gereken tek şey. Bu blokları temizlediğinizde, neden engellendiğinizi, evrenin bunu sizin için hiç istemediğini göreceksiniz, ya da aradığınız ilerlemenin kanallarını temizleyeceksiniz. Kafanı duvara çarptığını hissedersen, bunu yapmayı bırak.

Çakra şifa, bu tökezleyen blokları her seferinde toza çevirmenin ideal bir yoludur. İşte bir sarkaç olarak bilinen kehanet aracı ile nasıl yapılacağını.

1. Doğru araçları alın.

İster inanın ister inanmayın, doğru araçlara sahipseniz mucizeler için çakra iyileşmesi zamanınızın sadece beş dakikasında mümkündür. Bu tür bir çakra şifa için kullanmak istediğiniz araç bir sarkaçtır. Daha önce sarkaçlar hakkında konuştuk. Onlar size yaşamın sorularına evet ya da hayır cevabı vermenize yardımcı olabilecek kehanet araçlarıdır.

Bir kehanet aracı, yaşam sizi bir tökezledi blok atarken kullanmak için mükemmeldir. Bu fikri işe işte mi atıyorum? Evet veya Hayır. Bir çakra sarkaç daha sonra bu tökezleme blokları için gereken çakraları temizlerken aynı zamanda cevapları verir.
2. Çakra sarkaçınızı kalibre edin.

Çakra sarkaçınızı kalibre etmek birkaç saniyeden fazla sürmemelidir. Sarkaçınıza iki soru sormanız için geçen süre, bunun için ihtiyacınız olan tek şey. Öncelikle, sarkaç önünüzde tutularak, sarkaç “Evet” cevabını bildiğiniz bir soru sorun. “Benim adım…” harika bir isim.

Sarkaçın cevap vermesini bekleyin. Belli bir yöne hareket edecektir. “Evet” cevabının neye benzediğini gösteren sarkaç budur. Şimdi, sarkaçta “Hayır” sorusu sorun. Yine, cevabı not edin. Sadece çakra sarkacını ayarladın.
3. Hangi çakralarla çalışmak istediğinizi belirleyin.

Çakra sarkaçınızı bir kehanet aracı olarak kullanmadan önce, ilk önce hangi çakralarla çalışacağınızı belirleyin. İsterseniz sadece biri üzerinde çalışabilir ya da hepsini temizleyip engellemeyi kaldırabilirsiniz. Burada, her çakra için hangi soruların en iyisi olduğuna dair bir fikir vermek için çakraların her biri ve neye hükmettiği hakkında kısa bir inceleme yapın.

 Kök Çakra (Kırmızı): Temel ihtiyaçlara göre yiyecek, barınak, iş, hayatta kalma; kuyruk kemiğinin tabanında bulunur.

• Sakral Çakra (Turuncu): Cinsel ihtiyaçları yönetir, doğurganlık meseleleri.

• Solar Pleksus Çakra (Sarı): Benlik saygısı, gurur, kişilik, ego, değerler; omuzlar arasında bulunur.

 Kalp Çakrası (Yeşil): Duyguları, sevgiyi, ilişkileri yönetir; kalbinde bulundu

• Boğaz Çakrası (Mavi): Tüm formların iletişimini kurar; boğazda bulundu

• Üçüncü Göz Çakrası (İndigo): Geleceği görmek, öngörülen planlama, kurallar; iki göz arasında bulundu

• Taç Çakra (Beyaz / Menekşe): Yüksek seviye düşünmeyi yönetir, İlahi olanla doğrudan bağlantın; başın üstünde bulundu

Mesela kıza evlenme teklif etmeli mi diye merak ediyorsundur. Bu yaşam meseleleri ile en çok ilişkili olan iki çakra boğaz çakrası ve kalp çakrası olacaktır. Boğaz çakrası iletişimi, kalp çakrası kurallarını, sizin aşk düğmelerinizi tahmin ettiniz.

Teklif etmeye karar verirseniz, bora çakranızın iyi durumda olmasını istersiniz ya da bora çakranızın buna hazır olup olmadığını bilmek istersiniz. Kalp çakranızla aynı şekilde, bu iki çakra çakra sarkaçınızı odakladığınız yerde olacaktır.
4. Sakin ol, sorularınızı düşünün.

Uzanın ve rahatlayın ve üzerinde çalışacağınız alanlara odaklanmaya başlayın. Bu alanlarda meditasyon yapın ve birlikte çalışacağınızı bildiğiniz çakraların renkleri bile. Bu bölgelerdeki fiziksel değişiklikleri bile hissedebilirsiniz.
5. Sarkaça soruları sorun.

Şimdi, sarkaç ile çalışacağınız çakra merkezlerinin üzerinde durun. Sarkaçtaki sorularınızı sorun. Sadece evet veya hayır cevabı olan sorular sormayı unutmayın. Teklif örneğine geri dönelim. Sorunu kalp çakranızda deneyin.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!