GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Rüyada Gizli Düşmanı Görmek

Rüyada Gizli Düşmanı Görmek

Rüyanızda Gizli Düşmanı (kötülük yapmayı düşünen, planlayan kişi ya da kişileri görmek için bu tılsımı hazırlayabilirsiniz.
kalıcı olarak yapılması uygundur. bu yüzden. taş, topraktan yapılmış obje , kemik, ahşap,cam gibi nesneleri seçerseniz daha mantıklı olur.

siyah, mor, kahverengi gibikoyu renklerde ve kalın bir kumaş ile bir kılıf (kese) hazırlayınız. tılsımı kullanmadığınız zamanda bu kılıfın içine koyup saklayınız. kılıf üstüne Algız Runesini işleyiniz (kumaş boyası ya da iğne iplek işleyerek yapılabilir. )

Tılsım Rune harflerinin birleştirilerek sigil haline (tılsımlı sembol diye basitçe açıklayabiliriz) getirilmesi ile elde edilmiştir.)

Perto, Trusaz, Kenaz,Uykulu Rune, Tuz Rune kullanılmıştır. bazı runelerin birleştirilerek tek bir rune ya da yan yana altta alta bir kaç rune birleşmesi le yapılan rune dizimleri vardır. uykulu rune ve tuz runeleri bunlara örnektir. yani bu tılsım örneğinde. runelerin pek çok farklı kullanış şekillerini görmüş oluyoruz.

Runeleri çark, tekerlek, pusula gibi hazırlamak güçlerini pekiştirir. pusula sistemi , dört yön, ya da dört element ismi verilen bu tılsım ayna metodu ile birleştirilmiş. Estetik açıdan da güzel bir tılsım.

Rune tılsım hazırlayıcıları hazırladıkları tılsımlara da isimler verir. Bu tılsımın adı Bulucu.

çalışma günü için pazartesi uygundur. çalışma zamanı gece ay görünürken yapılırsa iyi olur. dolunay zamanı en uygun zaman olacaktır.

Ritüel için tuza ihtiyacınız olacak. Tılsımı hazırladıktan sonra tuz ile artı (pozitif) işareti çizin. ortasına hazırladığınız tılsımı koyun ve tılsımın merkez noktasına odaklanarak niyetinizi (duanızı) yapın . Niyetinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

tütsü olarak, pelin otu, üzerlik uygundur. karışımda yapabilirsiniz tek tek de kullanabilirsiniz.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!