Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

RUH REHBERİN SENİNLE KONUŞMAK İSTİYOR !

Bir kişi öldüğünde, onlara birçok şey olabilir. Ölen bir kişinin fiziksel bir form almadan Dünya’ya geri dönme yeteneğine sahip olduğuna inanmayı seçiyorum. Bunu birçok nedenden dolayı yapıyorlar, ancak bu fikirlerin çoğunun arkasındaki temel fikir, bizlere bir mesaj iletmeye çalışıyor olmaları.

İşte ruhların bizimle konuşmaya çalıştığı bazı ortak yollar. Bunlardan herhangi biri oluyorsa, bilinmeyen korkunuzu aşmaya ve sezginizi dinlemeye çalışın. Sadece sezginiz etkili bir şekilde size rehberlik edebilir.

RUH REHBERİN SENİNLE KONUŞMAK İSTİYOR !

Ruh rehberlerinizin sizinle iletişim kurmaya çalıştığı 6 işareti

1. Meditasyon Sırasında Canlı Rüyalar veya Vizyonlar

Ruhlar en iyi, rüyalar ve meditasyon yoluyla bize ulaşmaya çalışmakla bilinir. Bu, zihinlerimizin sessiz olduğu ve olasılıklara daha açık olduğumuz zamandır. Dikkatimizi çekecek senaryolar veya karakterler yaratacaklardır.

Özellikle rüya gördüğünüzde, diğer alemlerle uyumlu olursunuz, yani ruhların sizinle konuşması daha kolaydır. Meditasyon yapmadan veya uyumadan önce samimiyet ile rehberlik isteyin.

2. Sezgileriniz Daha Keskin, Daha Gelişmiştir.

Ruhların dolaylı yollarla iletişim kurması gerekir, böylece duyularınızı keskinleştirir, böylece daha fazla fark edebilirsiniz.

3. Elektronik Cihazlarda Kontrol Dışında Yaşanan Durumlar

Bunu filmlerde hepimiz gördük ve buna inanmamayı seçtik. Fakat bu tamamen gerçektir. Elektronik cihazlarla yaşadığınız istem dışı ve kontrol dışı her tecrübe ruh rehberlerinizin enerji frekansları sayesinde sizinle iletişime geçtiklerinin işaretidir.

4. Açıklayamayacağınız Şeyleri Biliyorsunuz

Hiç öğrenme deneyiminiz olmayan bir şey bildiğinizi hissettiniz mi? Bu telepatik olarak size bilgi veren bir ruh olabilir.

Bu bilgilere ihtiyacınız olacak, bu yüzden varlığına açık olun.

Ayrıca, ruhlar sezgilerimizle bizimle iletişime geçerler. Bu yüzden sezgilerinizi dinleyin ve ruh rehberlerinize güvenin.

5. Sık ve Rastgele İçsel Bir Titreme Yaşarsanız

Eğer ölen bir yakınınız hakkında ya da ölüleri içeren bir durum hakkında konuşuyorsanız ve ürpertici bir his alırsanız, bu ruhların açık bir göstergesi olabilir. Bu her zaman en hoş duyumlar olmasa da, şimdi farklı bir dalga boyunda olduklarını unutmayın. Bu durumda korkmayın, ruhlar size rehberlik etmeye çalışıyor.

6. Size rehberlik ediliyormuş gibi hissediyorsunuz

Bir şey sizi bir yöne çekiyor ve zihniniz bunu anlamıyor. Aynı zamanda, sezgileriniz ile zihniniz savaşıyor, her şey rahatsız edici bir hal alıyor ve çok alışılmadık. Bu, sizi olması gereken bir yere götürmeye veya sizde gizlenmiş bir hediyeyi ortaya çıkarmaya çalışan bir veya daha fazla ruh rehberinizle iletişimde olduğunuzu gösterir. Rahatlayın ve bir maceraya hazırlanın! Ruh rehberiniz sizinle ve ilahi planda emin adımlarla onun rehberliğinde yürüyorsunuz.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!