Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Ruh Açma

Ruhunuzu açmak ruhani gözlerinizi açacak, doğruyu görmenize önderlik edecek ve aydınlanmayı var edecektir. Ek olarak, çakralarınızı açtığınızda içinizdeki ‘doğaüstü’ güçleri keşfedeceksiniz. Çakralarınızı düzgün bir şekilde sıralayarak açtığınızda mucizevî bir şekilde ruhsal ve fiziksel hastalıklarınızda iyileşme görebilirsiniz.

Azazel bu meditasyonlardan birinde detaylı olarak benimle çalıştı. Bu meditasyonlar aşırı derecede güçlüydüler. Etkileri saatler sonra bile hissedilebilirdi. Yönergeleri izlemek ve -eğer güç meditasyonlarında yeniyseniz- yavaş ilerlemek çok önemlidir. Önceki başlangıç meditasyonlarını yaptıysanız bu meditasyonu yapmanız iyidir. Birçok insan kitaplardan alınan başlangıç meditasyonlarında hiçbir şey hissetmediklerini ya da çok az hissedebildiklerini söylerler.

Bunlar her alıştırma için belirlenmiş sayılarda tekrarlardır. Eğer gerildiğinizi hissederseniz çalışmayı sonlandırmanızı tavsiye edilir. Bu çalışmayı sinir sisteminizin yüksek yaşam enerjisine alıştığı başka bir zaman tekrarlayabilirsiniz. Egzersizlerinizin arasında kendinize birkaç gün veya daha fazlasını vermeniz fazlasıyla tavsiye edilir. Epilepsi hastalarının ve ya herhangi psikiyatrik tedavi gören kişilerin doktorlarına başvurmadan bu güç meditasyonlarından hiçbirisini yapmamaları önerilir.

Çakraları açmanın ve Kundalini’yi canlandırmanın çok iyi etkileri vardır. Bu yeni meditasyonlar Satanik enerjiyle doldurulmuşlardır. Adanmamış olanlar ya da yabancılar, ilgisiz olanlar bu enerjinin karşılığını veremeyebilirler. Adanmış Satanistler için çakraları açıp aktif hale getirmenin etkileri çok pozitif olacaktır ve kişisel enerjilerini arttıracaktır. Bu meditasyonlar çok ani sonuçlar üretebilir. New Age’in standart kundalini meditasyonlarının belirgin etkiler yaratması yıllar alabilir. Bu meditasyonlar Satanizm gibi gerçek şeylerdir. Void meditasyonu için düşünceleri kontrol edebilmek ve zihni çakraları açması için teşvik etmek şiddetle önerilir.

Meditasyonlar her çakra için farklı mantralarla yapılır. Her ses yogadaki temel nefes seslerine dayanır. Bu nefesle ciğerlerinizi tamamen dolduracaksınız ve ciğerlerinizdeki son hava çıkana kadar bu sesleri çıkartmaya devam edeceksiniz daha sonra tekrar ciğerlerinizi doldurarak aynı işlemleri sürdüreceksiniz.

Bu nefes çalışması daha çok boğaz çakrası için kullanılmaktadır;

1-Burnunuzdan nefes alın, ciğerlerinizi doldurun
2-Bir kerede verin, bu nefes vermenizi uzatacaktır
3-Tekrar nefes alın ve tekrarlayın.

Bazı mantralar/runik yazılar antik alfabelere dayanmaktadır. Bunlar çiviyazısı tabletlerin orijinal formlarından gelmektedir. Çoğu runik yazı hala çiviyazısı şeklinde görülebilmektedir. Hıristiyan kilisesi Runik yazılardan, büyüden de çok nefret etmiştir.

İlk olarak dördüncü çakra doğrultusunda, ‘Jalandahara Bandha’yı kullanmak gereklidir. Bu tam olarak başınızı öne düşürüp çenenizi sıkıca bastırdığınızda göğüs kafesinizin orada bulunan noktadadır. Bu daha aşağıdaki çakralara mantraların etki etmesini kolaylaştıracaktır.

Mudralar (El pozisyonları) bağlantıları kesin bir döngü içersinde yaşam enerjisine dönüştürüp çakraları açmak için kullanılırlar.

Vücudunuzun ortasındaki çakralara odaklanmalısınız. Uzantıları omurga kemikleriniz doğrultusundadır ancak vücudunuzun ön kısmındadır. Bu çakraları açmak ve güçlendirmek daha gelişmiş ve özel meditasyonlarla mümkündür. Ani ve aşırı fazla uyarımlar hoş karşılanmaz. Herkes Satanizmde farklı seviyededir. Daha önce ruhunu açmayı başarmış olanlarımız bu meditasyonlara karşı daha duyarlı ve hassas olacaklardır. Bu doğaldır fakat egzersizleri düzenli olarak tekrarlayanlarımızda nihayetinde çakralarını açabileceklerdir.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!