GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Parayı Hayatınıza Çekebilmek İçin Spiritüel Yollar

1- Para verin: Kulağa ilginç geliyor ama ne kadar çok verirseniz size o kadar geri dönecektir. Ancak burada uyanık olun. Alma ve verme dengesini oluşturun, yani size gelen parayı almasını da bilin.

2- Düşüncelerinizi netleştirin: Parayi kendinizden “Para kötüdür”, “Zengin insanlar kötüdür” gibi sınırlayıcı inanışlarla uzaklaştırıyor olabilirsiniz. Bunlar adı üstünde sadece inanıştır, gerçek değildir.

Bu inançlarınızın farkına varın, o inançlarınızı düzeltin ve para size gelecektir.

3- Harekete geçin: Bir çok insan oturuyor ve karşılarında paranın materyalize olmasını bekliyor. Bekleyecek vaktiniz yok. Sizin parayı çekme sürecindeki rolünüz, onu size getirmek için birşeyler yapmaktır. Fikirleriniz üzerinde hemen harekete geçin.   “Para hızı sever”

4- Bir organizasyonu, yardım kampanyasını destekleyin: Parayı, onu haketmediğinizi düşünerek itiyor olabilirsiniz. Bunu aşmanın onemli bir yolu, parayı daha büyük bir amaç icin istemektir. (Ancak bunun için de hala içinize dönerek bu konuda netleşmek icin çalışın) Bir amaç icin çok büyük paralar toplandığını görmek, (Bu kampanyaları sizler de başlatabilirsiniz) içinizdeki bolluk sınırlarını aşmanıza yardımcı olacaktır.

5- Şükran duyun: Şükran duygusu, evrene takdir sinyalleri yollar. Bu anda, şükür edebileceğiniz her şey için şükran duyun. Her şey icin bunu yaşamaya çalışın.

6- Sevdiğiniz işi yapın: Nefret ettiğiniz bir işte çalışmanın bir mantığı yok. Eğer şu an sevmediğiniz bir işte çalışıyorsanız, tutkunuzu yasayacağınız işi oluşturana kadar bu işi sevmenin yollarını bulun. Tutkunuzu izlemek, bolluğu cezbetme konusunda en büyük sırdır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!