OLUMLAMALAR & ŞİFA Sana Bana Özel 

OLUMSUZ KONUŞMA DUVARI HAYATINI YOK EDİYOR !

Eğer kendiniz hakkında söylediğiniz herşey bilinçaltınıza bir direktif oluyorsa, o zaman kendiniz hakkında olumsuz bir ifade kullandığınız her sefer, bilinçaltınızı, sizi tam olarak tanımladığınız gibi olumsuz bir şahıs yapması için yönlendiriyorsunuz.

İşte, kendinizle olumsuz konuşurken sık sık kullandıklarınızdan sadece birkaç örnek. Onları okurken, bunlara benzer şeyler söyleyen kimseyi tanıyıp tanımadığınızı, ya da buna benzer şeyleri kendinize söyleyip söylemediğinizi görebilirsiniz.

Kişisel bilgisayarınızın klavyesinin başına oturup, bilgisayarınıza bu talimatlardan her hangi birini yazdığınızı hayal edin. Ve bilgisayarınız hangi amaç için programladığınızı görün.

Ve şimdi yeniden bir bakın. Gitmeyi istediğiniz yere ulaşmak için Olumsuz Konuşma Duvarındaki konuşmalardan hangisine ihtiyacınız var yada oradaki hangi cümle yolunuzu tıkıyor ve istediğiniz şeyden sizi ayrı tutuyor.

Seçim sizin. Kırmızı hap mı yoksa mavi mi ? Sadece seçimlerimizi yaşıyoruz.

😌🙏🏻🌿 Herşey enerjidir. Niyetiniz neyse gerçekliğiniz ona doğru evrilecektir. Niyet etmeniz , niyetinizi içinizde merkezlemeniz önemlidir.

😌🙏🏻🌿Beynimizin dönüşümü ve yeni DNA oluşumu 21 gün sürmektedir. 

😌🙏🏻🌿Bu sebeple, tüm aktivasyon ve olumlama çalışmalarına en az 21 gün devam etmeliyiz. 

😌🙏🏻🌿Tüm aktivasyon ve olumlama çalışmalarını, uyku esnasında bilinçaltının aktif olması sebebiyle, uyurken de dinleyebilirsiniz.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!