OLUMLAMALAR & ŞİFA Sana Bana Özel 

Öfkeliysen

ilişkinizin kutsallığını tehdit ettiğinde, her zaman sevginin ortanızda olduğunu hatırlayın. Kararınıza göre, öfke korkuyu veya sevgiyi arttırmak için kullanılabilecek bir araçtır. Başka birine karşı içerlediğinizde, kendinizi duygular hissetmekten korumak üzere bir duvar inşa edersiniz. Sevgi yaklaşımı işte tüm bu bariyerleri kaldırır ve o kişiyle dürüstlükle yüzleşmenizi sağlar.

Rolümüz başkasını değiştirmek veya kendimizi haklı çıkarmak olmamalı. Bu davranışlar korkuyu daha çok arttırır çünkü bu davranışlar bizim Allah’tan ve diğerlerinden ayrı olduğumuzu bize düşündürür. Sevginin öfkeye karşı yaklaşımı her zaman her insanın ve her ilişkinin içindeki tanrısallığı hatırlamaktır.

Durumun nasıl seyredeceğine ilişkin tüm bağlarınızı bırakın. Tüm odağınızı herşeyin zaten en iyi şekilde çözümleneceği bilişine verin. Bu güvence hissedebileceğiniz tüm savunmaları rahatlatır ve sizin gününüzden, şimdiden tüm durumların mevcudiyetine rağmen keyif almanızı sağlar.

İlişkinizle ilgili tüm duyguları tam olarak hissedin- onları inkar etmeyin. Sadece diğer insanın sizden ayrı olduğu veya sizin sevgiden, duygulardan yalıtılmış olduğunuz iluzyonunu bırakın.

“Ne olursa olsun ben her zaman sevgiyle bağlantılıyım. Sağlıklı ve şefkatli yollarla öfkeyi çalışıyorum. Öfkeyi hissetmek için kendime izin veriyorum ama her zaman öfkenin kaynağının gerçekte bir iluzyon olduğunu hatırlıyorum. Sevgiyi seçiyorum. Şimdi herşey şifalandı.”

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!