GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Nohutla yapılan döndürme tılsımı

Ayın üçüncü haftasının cuma gününde (3. cuma) venüs saatinde,

Abdestli bir şekilde 41 adet nohutun her birine ayrı ayrı dönmesini istediğiniz kişinin anne adı , kişinin adı ve İhlas suresi sırayla okunur. Bu işlem her bir nohut tanesi için tekrarlanır.

Okunmuş nohutlar pembe bir bezin üstüne konur. Negatif enerjilere karşı nohutların üzerine yaklaşık bir avuç kaya tuzu konur ve nohutlarla harmanlanır. Yaklaşık 1 saat bu şekilde bekletilir.Nohutların üzeri örtülmez. Sadece bezin üstüne tuzla birlikte bekletilir.

Daha sonra tava veya tencereye alınıp (su veya başka bir şey konulmayacak) kısık ateşe alınır. Yapılabiliyorsa odun ateşi en tesirlisidir. Nohutları sadece tahta kaşıkla karıştırabilirsiniz. Nohutlar kavrulurken size dönmesini istediğiniz kişinin adını ve kendi adınızı 41 kez arka arkaya zikredin.

Sürekli onu düşünüp nohutlar iyice kavruluncaya kadar niyetinize bağlanın. Kavurma işlemi bitince nohutları yine pembe bez ile sararak uygulama yaptığınız kişi size dönene kadar saklayın. Işık almayan karanlık bir yerde saklamanız kıymetli. Arzu ederseniz cam bir kapa pembe bezle alabilirsiniz.

Uygulamayı yaptığınız kişi size döndüğünde, pembe bezi 41 parçaya keserek hanenizin

10 parçasını doğusuna

10 parçasını batısına

10 parçasını kuzeyine

10 parçasını güneyine gömün.

Kalan tek parçayı cüzdanınızda saklayın.

Nohutları ise, en yakın yada en uygun ağaç dibine yada yakınlarına gömün. Meyve veren bir ağaç seçerseniz ilişkinizde meyve verecektir. Yada yıllanmış bir ağaç seçersiniz ilişkinizde yıllanacaktır. Ağaçların karakteristik özelliklerine göre sizin için en uygun ve en yakınını seçmeniz kıymetlidir.

her dem bütünün hayrına OLması niyetiyle,

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!