GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

NİYETLERİ GERÇEKLEŞTİREN SU MUCİZESİ

Hem dünyanın hem bedenimizin önemli bir kısmını su oluşturmaktadır. Su insanın en temel
ihtiyaçlarından birisidir ve susuz bir yaşam mümkün değildir. Ancak suyun sadece yaşamsal bir sıvı olmadığını çok daha fazla özelliklerinin olduğunu Japon bir araştırmacı olan Dr. Emoto’nun deneyleri sayesinde öğrendik. Bu deneyler bir çoğumuzun bilincinde bir devrim oluşturdu ve sadece doğaya değil, kendi bedenimize de çok daha farklı bakmamızı sağladı.
Dr. Emoto suya farklı müzikler dinleterek yada kağıtlara yazdığı kelimeleri su dolu kapların yanına koyarak suyun kelimelerden etkilenip etkilenmediğini araştırmıştır. Müzik dinletilen ve yazılı bir ifade ile bir süre bekletilen suyu hızlı bir şekilde dondurarak elektron mikroskobuyla su moleküllerinin donmuş durumunun fotoğraflarını çekmiştir. Bu konuda konuşulacak çok şey vardır ancak hepsini bir tarafa bırakıp suyun farklı ifadelere karşı nasıl bir değişime girdiğini görmek yeterlidir.

Dr. Emoto’ nun su ile yapmış olduğu çalışmadan örnekler

Eminim bir çoğunuz bu çalışmaları zaten biliyordu, ilk kez karşılanlar ise suyun ifadesinin
değişimini şaşkınlık ve hayranlıkla karşılamış olmalıdır. İnsan bedeninde ki suyun yüzdesini
düşününce her gün söylediğimiz sözler, işittiğimiz kelimeler, dinlediğimiz müzik
bedenimizi nasıl etkiliyor diye insan düşünmeden edemiyor….. Lütfen kelimelerimizi özenle
seçelim, olumsuz duygular oluşturacak sözleri olan şarkılardan uzak duralım ve sürekli negatif konuşmalar yapan insanlardan elimizden geldiği kadar kendimizi sakınmaya çalışalım. Bu çalışmalardan bence almamız gereken bir ilk ders budur.

Her gün kendimize bir kaç kere seni seviyorum, sen değerlisin, seni olduğun gibi kabul ediyorum demek de bedenimizdeki suyun ifadesini etkileyecektir. Ben bazen bir saat boyunca bu cümleyi kendime tekrar ediyorum ve çok faydasını görüyorum.

Bu konuda yaptığım bir diğer çalışma ise akşamları bir bardağa temiz içme suyu koymak ve küçük bir kağıda seni seviyorum, sen değerlisin gibi güzel bir cümle yazarak bardağın yanına at tabanına kağıdı yapıştıyorum. Yazılı kısmın iç yüzeye gelmesine dikkat ediyorum. İçerken yazıyı okumak yada yazıyı görmek mevcut şifa enerjisini yükseltiyor.

Her sabah uyandıktan hemen sonra bu suyu içiyorum. Genelde bir hafta boyunca aynı enerji şifa çalışmasıyla suyu şarj ediyorum. Örneğin bir hafta seni seviyorum kalıbını kullanıyorum daha sonraki hafta başka bir kalıba geçiyorum. Ayrıca, arzu ederseniz niyetlerinizi de yazarak, kadim enerjilerin niyetlerinizin çekim yasası gücüyle olması içinde niyetlerinizi yazdığınız çalışmalarda yapabilirsiniz. Niyet çalışması için 21 günlük zaman dilimine sağdık kalmak çok kıymetli Olacaktır.Size de bu şifa çalışmalarını kalben öneririm. Eminim çok faydasını göreceksiniz.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!