GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Musallat Hakkında Bilmedikleriniz

1. Musallat, Arapça bir kelimedir., bir kimsenin üzerine bıktıracak kadar fazla düşmek anlamına gelir. Artık bazı paranormal vakaların tanımı için kullanılan bir kavram haline gelmiştir. Batıda bu kavramın karşılığı obsesyondur. Psikolojide karşılığı başka olan bir tanımdır. Ruhçulukta ise musallat gibi, bir başka varlığın etkisine girme ve bundan zarar görme olarak tanımlanabilir. Egzorsizm ise varlığın etkisinden kişiyi kurtarma ayini olarak tanımlanır. Bizde bunun karşılığı cin yakmadır.

2. Egzorsizm şeytan çıkarma ayini olarak bilinir. Kitaplarda ve sinema da hep bu şekilde anlatıldığı için sadece şeytan kovma ayini olarak bilinmektedir. Batıda zaten tüm bu varlıklar şeytan ya da şeytanın elçileridir. Duridleri ve cadıları yok etmek için o dönem her tülü paranormal olay şeytancılık olarak görülmüş ve günümüze kadar bu şekilde yansıtılmıştır yansıtılmaya devam etmektedir. Batıdan yine maalesef bize geçen yanlış bilgilerden biride budur. Ruhsal varlıklar ve onlarla ilgilenen büyücüleri şeytan elçiliği ile suçlayıp, zamanında alimlerin çeşit çeşit güzel bir şekilde açıkladığı ruhsal alemi tek bir varlığa cine indirgediler ve cin yakma seansları adı altında kovma çalışmaları yürüttüler. O dönemden kalan bilgisiz insanların yaptıkları eylemler şimdi günümüz araştırmacılarını da yanlış etkilemeye devam etmektedir.

3. Ruhsal varlıklar, elemental varlıklar haricindeki hiç bir varlık musallat olmaz. Çünkü onların bizler gibi duyguları yoktur. Basit nefislerine yenilmezler çünkü elementlerden yaratılmadıkları için sınırlı bir algıları yoktur. Elemental varlıklar ise elementin etkisiyle hareket ettikleri için insana bilerek ya da bilmeyerek zarar verebilirler. ateş elementine sahip varlıklar, ateşin enerjisine sahip oldukları için en çok zarar varlıklardır. ateş, eril enerjidir, savaşçıdır, kıskançtır, zevk peşinde koşar, şıp sevdidir, bencildir, ani hareket ederler. Cinler ve iblisler ateşten yaratıldı için bu özelliklerinden dolayı bilerek veya bilmeyerek kişiye musallat olarak zarar verebilirler. İkinci en çok zararı veren su elementi varlıkları yani perilerdir. Su da dengesiz ve duygularının esiri olma özelliği verdiği için, perilerde insana zarar verir. “Dişi cinlere peri denir” çok yanlış bir bilgidir.

4. Bu varlıklar bizi göremez, duyamaz ve hissedemez. Çünkü yasaklanmıştır. Çok nadir olarak bazı özel yetenekli olanlar bizi görebilir, ya da çocuk varlıklar saf oldukları için perdeleri yoktur ve bizi oyun arkadaşı olarak görürler, o dönemlerden başlayan çok kuvvetli bir aşk yok ise, büyüdükçe iki tarafta unutacağı için sorun yaşanmaz. eğer bir insan tarafından zorla bir varlık bir başka insana musallat ettirilmezse musallat vakası neredeyse hiç görülmez.

5. Şizofreni, sara gibi pek çok hastalığın altında musallat vakası olabilir. Çünkü belirtileri birine çok benzer. Küçük yaşlardan itibaren bayılma, Uzun süre bilinç kaybı, Sebepsiz yere bedende oluşan çizik ve yanık izleri, kendi, kendine konuşma, uzun süre uyuyama ya da hep uyuma, uyur gezerlik, kişilik bozukluğu, cinsel ilişki benzeri duygular yaşama gibi belirtileri vardır. Bu belirtilerin hepsi aynı kişide uzun süredir olması gerekir ki o kişide musallat var diyebilelim. bir kere benzer ya da sadece bir kaç tanesinin olması musallat olduğu anlamına gelmez, başka bir sorun var demektir.

6. Musallata bir başka kişi tarafından yönledirme durumu milyarda bir rastlanır. Çünkü musallat ettirmek çok zordur. Onlarca karşılığı vardır. Buna benzer yeteneği olan bir kişi, eğer evrensel sisteme karşı geliyorsa ve başına gelebilecek olayları karşılayabiliyorsa kalkışır, ya çok büyük bir intikam vardır ya da çok büyük para vardır işin içinde. Kendine hoca diyen herkesin yapabileceği, yapabilecek yeteneği olsa bile yapacak cesareti olan bir şey değildir. Korunmak ve defetmek, musallat etmekten daha kolaydır. eğer musallat öğrenilirse, yapılacak basit bir kovma ile gider ve musallat eden kişiye bu defa musallat olur. Basit şeyler için kimse bunu yapmaz, zaten yapacak kabiliyeti olan şu dünyada iki elin parmağı kadardır. Bir kişi tarafından musallat yollanmışsa, kısa sürede hastalanır, yataktan kalamayacak duruma gelinir, saçları dökülür, zayıflar, yemek yiyemez, pis şeyleri sever hale gelir, yaralar çıkar. Eğer kısa süre içinde koruma yapılmazsa musallata uğrayan kişi olur.

Forumda bir konu açılmıştı banyoda eldiven düştü, şu oldu bu oldu musallat mı acaba diye. Anlayacağınız Musallata uğradığınız zaman sormazsınız, soramazsınız bunu çok iyi bilirsiniz.

7. Musallata uğrayan bir kişi, eğer aşk yüzünden uğramışsa, dediğim gibi küçüklüğünden itibaren beşinci madde anlattıklarımı yaşar. En tehlikesi budur. Çünkü uzun süredir bir aşk vardır orada ve aşk deyince akan sular durur. Alimlerin karışmak istemedikleri bir çalışmadır. Çünkü aşk ve kıskançlıkla başı dönene varlık, karışan herkese musallat olur. Çok güçlü alimler tarafından çözülebilir. Neyse ki milyarda bir yaşanıyor ve çözebilecek alimler var.
8. Musallata uğramış bir kişi yardım isteyemez, durumu anlatamaz. anlatmasına izin vermezler. Anlatmaya niyetlendiği an kişileri ve olayları öyle bir yönetirler ki, kişi anlatsa bile anlattığı kişiler başka şey duyar o an ve anlatmaya çalıştığı içinde ceza verirler. Musallata uğrayan kişinin çevresindekiler garipliği fark eder ve çözüm yolu bulmaya çalışırlar, nasıl aşk olunca akan sular durursa, saf bir sevginin karşısında da eller ayaklar bağlanır. Musallata uğrayan kişinin durumunu anlayan ve saf bir sevgiyle seven kişi ona yardım bulabilir. Genellikle bu anne ve babamız olur. eşler , sevgililer pek saf bir sevgiye sahip değildirler. Çözebilecek alimde zaten evrene saf sevgiyle bakabilen yüce gönüllü bir kişidir. Bazen musallata uğrayan kişinin haberi bu kişilere gider, musallata uğrayan kişinin yakınları tarafından bir şekilde bulunmayı sağlar. Çünkü direk yardım edeceğini etmek yasaktır, yardım talebi gelmesi gerekir.

9. Forumda bu musallat mı, değil mi diye sormanıza gerek yok, ya da ben musallata uğradım demeyin, durumu tüm çıplaklığı ile anlattım.
10. Cin yakmaya gelelim. Cin yakma diye bir şey yoktur. Musallat ya kovulur, ya da savaşarak öldürülür. Musallat durumları dışında kendini savunmaya gerek olmadığı için bir başka varlığın canına kast etmek suçtur. Evren sadece insanlar ve onların keyiflerine göre yaratılmamıştır. Dilimize, düşüncemize ve niyetimize dikkat etmek gerekir.

11. Her sorunun altında bazı kimseler musallat olmuş diye insanları kandırıyorlar. Hastalıkları, ayrılıklar, psikolojik sorunlar, hatta alkol, sigara, cinsel yönelim ve tercihler bile musallat tarafından kabul edip, güya insanları kurtaracaklarını söylüyorlar. Bu büyük bir yalandır lütfen kendinizi bu tür kişilerden koruyunuz.

12. Yaşadığımız bazı sorun ve hastalıkların temelinde elbet teki başka bir enerjinin etkisi olabilir. Buna musallat denmez. Her sorunun nedeni başka olabilir, ruhsal şifacılar sorunu bulur ve ona göre çözüm üretir.
Sitede daha önce yazdım bir kez daha yazayım. Sebebi bir türlü bulunamayan, dünyevi yöntemlerle çözülemeyen sorunlarınız varsa, bir ihtimal başka bir enerji ile çakışma yaşanıyor olabilir.

Dünya tarihi içinde kötü bir dönem yaşandı bu dönemde gök kapıları açıldı ve 1 ve 2. boyuttan zekası olmayan tıpkı bir parazit gibi yaşayan elemental varlıklar geldi. Ruhsal varlıklar, melekler, şifacılar, alimler, yükselmiş üstatlar, yetenekli insanlar yüzyıllardır çözüm üretmeye çalışıyor. Bazı varlıklar insanlara yapıştı kaldı. Omur iliğe yapışan bu varlıklar kişileri olumsuz yönde etkilediler ve etkilemeye devam ediyorlar. bunların bir zekası yok, ne yaptıklarını bilmiyorlar, yaşamda nasıl kalıyorlar onu yapıyorlar. Aşırı duygular, keskin kokular, gibi farklı şeylerle besleniyorlar. Kişilerde hastalık oluşturabiliyorlar. Bazı yolunu kaybetmiş elemental varlıklar farkında olmadan ne yaptığını bilmeden bize zarar verebiliyorlar. Musallat değil bu durumun adı. Kısaca parazit bir varlığın etkisinde olmak diye tanımlıyoruz. Çözüm için ruhsal şifacılardan yardım alabilirsiniz ya da kendiniz çözebilirsiniz.
çözmek için: Kayaç halde bulunan tuz, Adaçayı tütsüsü, dualar, niyet, reikinin tüm türleri, meditasyonlar, sirkeli su, kendi idrarınız gibi pek çok aracı kullanabilirsiniz.

Kayaç tuz ile yıkanma, evde saklama, üzerinizde taşıma yemek ve sularınızda kullanma en basit yoldur.
Kendi idrarınızla yıkanma.
Ada çayının suyu ile yıkanma, ada çayı ile tütsülenme.
İnancınıza uygun dua etme. (kendi bildiğiniz dilde ya da tercümesini ezbere bildiğiniz.)
Her gün bu konuda niyetlenme.
Reiki Gibi şifa türlerini kullanma.
Kontrollü ve bu amaç için meditasyon yapma.
Sirkeli su ile düzenli banyo yapma, ev, ve eşyaları temizleme ve içme.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!