Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Meleklerimizin Bize Bıraktıkları İşaretler

Meleklerimizin işaretleri:

1.Tekrarlayıcıdır
2. Sıradan değildir
3. Şahsen anlamlıdır
4.Zamanlamaları dualarımıza veya sorularımıza rast gelmektedir.

Meleklerin işaretlerinin büyüklüğü ve miktarı kişiden kişiye ve durumdan duruma değişmektedir ama tümü bereketlidir ve bize yardım etmek içindir. Meleklerin işaretler aracılığıyla bize vermek istedikleri mesajları görmeyi ve kullanmayı öğrendiğimizde yaşamımızın muhteşem bir şekilde değiştiğini gözlemleyeceğiz.

Yapmamız gereken işaretleri aramak değil onları fark etmektir. Onları çılgınca aramak bizde gerginliğe sebep olur ki buda meleklerle iletişimimizi zorlaştırabilir. Bu konuda rahat olursak bizi çevreleyen, akan ve hepimizi koruyan melek enerjisi ile bedenlerimizi ve ruhlarımızı uyumlu hale getirmiş oluruz.

Her sayı bir işaret

Beki Erikli sayıların bazen tekrar tekrar önümüze çıkarak meleklerden mesaj getirdiğine inanıyor.

Arka arkaya aynı rakamları görüyor musunuz? 222 veya 777 gibi… Ne zaman saate gözünüz takılsa 15.15’i mi gösteriyor? Erikli’ye göre bunlar şu anlama geliyor:

1 – Düşüncelerine dikkat et, çünkü şu anda düşüncelerinle yaratıyorsun demek.
2 – Melekler senin yanında. Mutlaka gülümseten bir mesajdır.
3 – 3 sayısını gördüğünüzde ilk aklınıza gelen kişiyi düşünün. Muhtemelen o insan size yardım ediyor veya bir şekilde size destek oluyordur.
4 – Bu işi meleklerine bırak demek. İçinizi rahat tutun ve o işin en usta ellerde olduğuna emin olun.
5 – Doğru yoldasın, bu yaptığını yapmaya devam et, demek.
6 – Emin olun ki, her şey tamamıyla olması gerektiği gibi ilerliyor.
7 – Bir mucize, sürpriz bekle demek. Sürprizdir.
8 – Bereket sana geliyor, anlamındadır. Özellikle de finansal anlamda endişeleriniz varsa ve meleklerinizin tavsiyelerini dinliyor, gerekli adımları atıyorsanız.
9 – Hayatının amacı üzerinde çalış anlamına geliyor.
0 – Yaratıcı seni seviyor demek. Kendine, yaptıklarınıza güvenmeniz gerektiğinde karşınıza çıkabilir bu sayı.

Meleklerden yardım istemek en yakınınızdan yardım istemekten bile kolaydır.Sadece onları düşünmek, basitçe yardım dilemek, sevgilerini size göndermelerini istemek yeterli olacaktır.Niyetiniz,inancınız ne kadar büyük olursa,ne kadar içten isterseniz dilekleriniz o kadar çabuk gerçekleşir.

Meleklerden bir şey dilerken sadece kendinizi düşünmek yerine başkalarına fayda sağlayacak şeyler dilerseniz ve dilerken içten olursanız dileğiniz daha çabuk gerçekleşir.

Ben önceleri hep kendimi düşünerek bir şeyler istiyordum.Dileklerime başkalarını katmıyordum.Ama ne zaman bir şey dilerken başkalarına da faydalı olmayı dilemeye başladığımda önümdeki engeller daha kolay kalkmaya başladı.

Meleklerle iletişime geçmek her şekilde sağlanır.Sadece içten olmak,inanmak ve istemekte bitiyor iş . 

Meleklerinizden size yardım etmelerini isteyin ve sonrasını da onlara bırakın’ diyor. Bunun için tabii ki düşünmek gerekiyor. Şu ana kadar neyin size coşku verip sizi kuşlar gibi hafif hissettirdiğine, hangi olayların, haberlerin sizi en çok üzdüğüne, neyin gözlerinizin yaşarmasına neden olduğuna bakmak… Peki, bunu nasıl soracağız, aldığımız yanıtın meleklerin mi yoksa kendi iç sesimiz mi olduğunu nasıl anlayacağız? İşte bunu da şöyle yanıtlıyor:

‘İçinize dönün ve sakin bir ortamda, belki doğada, sırtınızı bir ağaca dayayıp sorun. ‘Benim yaşamımın amacı ne?’ Bekleyin. Bir cevap alacaksınız. Bu bir his, bir resim, bir ses olarak da gelse dikkat edin. Atmanız gereken ilk adımın anahtarı orada olacak. Aldığınız bilgiye güvenin. Egonuzun ‘uyduruyorsun’ demesine aldırmayın. Çünkü Başmelek Mikail yanınızda olacak ve size yol gösterecek.’

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!