GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 21:21 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Sevdiklerinizle güçlü, yoğun bir ilişki sağlar. Bu sayı, önceliğinizin her zaman önem verdiğiniz insanlar olduğuna dair bir güvencedir. Koruyucu meleğiniz sadece doğanızı takdir etmekle kalmaz, aynı zamanda mutluluğunuza değer vermenizi de söyler. Çok fazla sevgi verirseniz, onu da almaya hak kazanırsınız. Bu eş zamanlı saat, kendinizi başkalarını sevdiğiniz şekilde sevmenize rehberlik ediyor.

21:21, bu saat aynı zamanda profesyonel yaşamınız hakkında da önemli bir mesaj taşıyor. Bu eş zamanlı saat, bir proje üzerinde çalışıyorsanız başarıya ulaşacağınızı söyler. Sahip olduğunuz tolerans kabiliyeti göz önüne alındığında, aynı ücret karşılığında size geri ödeme yapılacaktır, emeğinizin meyvelerini toplama zamanına işaret eder. Bu eş zamanlı saat, tüm çabalarınızın doruk noktasına işaret ediyor ve sıkı çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı müjdeliyor. Profesyonel yaşamınızla ilgili olduğu anlaşılırsa, ya önemli bir proje alacaksınız ya da promosyon alıyorsunuz demektir. Komuta etmek için yetkilileri idare etme sorumluluklarınız olacaktır.

Koruyucu melek, nüfuz döneminin 21:20 ile 21:40 arasında olduğu söylenen Damabya’dır.

Bu eş zamanlı saatine karşılık gelen koruyucu melek, nüfuz döneminin 21:20 ile 21:40 arasında olduğu söylenen Damabya’dır. En önemli proje boyunca size rehberlik ederken, başarı garanti edilir ve işin diğer insanlara da yardımcı olması durumunda çifte garanti vardır. Hayatın özünü ifade eder. Bu koruyucu melek hakkında en ilgi çekici kısımlardan biri, kişinin iç bilgeliğini keşfetmeye yönlendirmesidir. Bunu meditasyon yardımı ile başarabilirsiniz. Şimdi pek çok insan buna katılmayacak, ancak Damabiah sizi kötü ruhtan kurtarmaya yardımcı oluyor. Damabya’nın yanınızda durduğu ve kötülüğün yüzüne baktığı ve sizi ondan koruduğu bilinmektedir.

21 numaradan bahsetmişken, bu sayı koruyucu meleğinizin size daha bağımsız olmanızı söylediğini gösterir. İsteğiniz üzerine ailenizin veya arkadaşlarınızın sizi sorunlardan kurtarabileceği bazı durumlar olacaktır, ancak bu her zaman gerçekleşemez. Ayrıca, her sorun olduğunda herkese güvenemezsiniz. Kendinize inanmaya başlamanız ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmaya çalışmanız gerekir. Bağımsız olmalısınız, çünkü işinizde başarılı olamamanızın tek nedeni budur. Aksi takdirde akıllı, çalışkan ve bir liderin tüm iyi niteliklerine sahip olursunuz.

21 numaralı Melek Sayısı sizin için göründüğünde, 1 ve 2′ nin özelliklerini ortaya çıkarmalısınız. Bu sayede, 3’ün daha yüksek frekansına çıkmaya davet edildiniz.

Peki bu nitelikler nelerdir? Ve daha da önemlisi, burada size ne söylenebilir?

MELEK SAYISI 21 ÇOK GÜÇLÜ BİR DÖNÜŞÜM MESAJI TAŞIYOR !

12 sayısı gibi, Melek Sayısı 21 de geçiş zamanlarında genellikle insanlara görünür. Destek, korunma ve aynı zamanda güçlü bir rehberlik görevi görür.

Meleklerinizden gelen bir mesaj, hayatınızda erkeksi yang içsel bedeninizle bütünleştirmeniz gereken bir noktaya ulaştığınızın mesajdır.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!