GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 15:15 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Bu eş zamanlı saat aşkla ilgilidir. 15:15 meleklerin size kesinlikle tutkulu bir aşk ilişkiniz olacağını söylemenin bir yoludur. Zaten bir çiftseniz, ilişkinizin kalbinde cinselliğin çok tatmin edici hale geleceğini söylüyor, tıpkı partnerinizle olan yakın ilişkiye yeni bir hayat verildiği gibi. Koruyucu melekler, rehberlik ve korumalarına inanmanızı önerir.

15:15 ilahi olandan korunma ile ilgilidir. Melekler, bazı zorluklarla karşılaştıklarında yardımlarına güvenebileceğinizi gösteriyorlar. İhtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız manevi rehberinizi aramaktan çekinmeyin. Size cevap verecek! Şu anda yoğun bir sorgulama aşamasındasınız ve düşünceleriniz hayatınıza önemli değişiklikler getirecek. Gittiğiniz yolun doğru olup olmadığını belirlemek için durumunuzu analiz etmek için zaman ayırın. Bir iradenin olduğu yerde bir yol vardır, ancak enerjinizi en önemli olana yoğunlaştırdığınızdan emin olun. Kendinize zaman ayırıp biraz nefes alın, örneğin meditasyon yaparak yada dua ederek, şüphelerinizi giderebilmelisiniz. Gelecekte veya geçmişte sürekli yaşamak yerine şimdiki zamanda yaşamaya çalışmalısınız. Meleklerden gelen rehberlikle birlikte daha eksiksiz bir farkındalık, kendilerini size sunan kaçınılmaz değişiklikleri yönetmenize yardımcı olacaktır.

15:15 ile karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 15:00 ile 15:20 arasında olan Ariel’dir.

15:15 ile karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 15:00 ile 15:20 arasında olan Ariel’dir. Hedeflerinizin gerçekleşmesini ve idealin aranmasını sembolize eder. Güzelliğini takdir etmenizi sağlayacak doğanın sırlarını sizinle paylaşacak. Tefekkür, hayatınız boğulmaya başladığında kaynaklarınızı yenilemenize yardımcı olacaktır.

Melek Ariel size manevi alanda inanılmaz yetenekler verir. Çoğu zamandan daha yüksek bir zekaya sahipsiniz ve bu size genellikle sıradan olmayan fikirler verir. Sık sık insanların tuzağa düştükleri zaman geldikleri kişi sizsiniz, öyle değil mi?

Ayna saatinin 15:15 toplam değeri 30’dur. Bu sayı, iletişim kurmayı ve fikirlerinizi ifade etmeyi çok kolay bulduğunuzu gösterir. Bu sayı tarafından verilen titreşim olumludur. Size iletişim alanında akıcılık kazandırır. Bu size harika fırsatlar getirecektir, çünkü herkesle konuşma yeteneğine sahipsiniz.

Değişmez bir iyimserliğiniz var. Verimli bir hayal gücünüz var ve fikirleriniz çok sayıda insana ilham verebilir. Karizmanız iddialı enerjiler yaratmanıza yardımcı olur.

Saat 15:15 sana birinin duygularını anlatan bir mesaj gönderiyor. Seni hep sevdi! Bunu zaten bir düzeyde biliyordunuz, ama bilinçaltınız tarafından size bu ayna saatinin ortasında verilen bu işaret açık bir onay olarak geliyor.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!