GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 12:12 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

12: 12’yi düzenli olarak görüyorsanız, koruyucu melekler fikirlerinizin en hırslılarının bile meyve vereceğini gösteriyor demektir. Sabır ve hırs gösterme hakkına sahipsiniz. Çabalarınız başarıyla karşılanacak. Bu, yüksek düzeyde ruh ve akıl gerektiren karmaşık çabalarda hızla ilerleme ile ilgilidir.

Bu eş zamanlı saatin maneviyatla güçlü bir bağlantısı vardır. 12:12, basiret ve aracılık ile eş anlamlıdır. Manevi dünyayla özel bir bağlantınız var, ama bunu zaten biliyordunuz, değil mi? Farklı ilahi sanatlarının yanı sıra teoloji alanlarında da hızla ilerleyebilirsiniz.

Koruyucu melekler, karmanızı dengelemek için onlarla çalışmanızı teşvik eder. Farklı enerjileri, ilerlemenizi engelleyen dengesizlikleri düzenlemenize izin verecektir. Onların yardımı sayesinde, hedeflerinize ulaşmanızı engelleyen tüm kötü alışkanlıkları özgürce bırakabileceksiniz.

Son olarak, 12:12 yaratma ve yenileme ile ilgilidir! Romantik yaşamınızda, bir çift olarak hayatınızın bir karşılaşmasını veya iyileşmesini gösterebilecek olumlu değişiklikler yaşayacaksınız. Çalışma hayatınızda, bir kez daha fark yaratan bir fikre sahip olacaksınız!

12:12 ile ilgili koruyucu melek: Etki süresi 12:00 ile 12:20 arasında olan Aniel.

12:12 ile ilgili koruyucu melek: Etki süresi 12:00 ile 12:20 arasında olan Aniel. Cesareti ve İlahi Nefesi sembolize eder. Sizi yaşam yolunuz boyunca yönlendiren Yaratılış Yasaları bilgisi ile özümsüyor. Yolunuzu aşan zorlukları ve engelleri aşmanıza yardımcı olur.

Sizi olağanüstü bir cesaretle dolduruyor! İçinizdeki küçük sesi dinlerseniz, her zaman bir çözüm bulacaksınız! Meditasyon yapın, çünkü koruyucu melek Aniel ile daha kolay iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Sizinle özellikle karma yasaları ile ilgili olan büyük bilgileri paylaşacak.

Ayna saatinin toplam değeri 12:12 24’tür. Bu sayı, sevgi ve çalışma alanlarında olumlu bir işaret olarak kabul edilebilir, ancak kendinize her zaman sizin için uygun olan boş alan miktarını verdiğinizden emin olun. Diğer insanlara çok şey veriyorsunuz, ama bu da önemli olduğu için gevşemek için zaman ayırmalısınız. Aile ve arkadaşlık hayatınızın iki temel direğidir. İletişim hediyeniz size dolu bir sosyal yaşam sunuyor! Doğal merakınızın sizi yeni deneyimler aramaya ittiği söylenmelidir. İnsanların inanılmaz bir güvebe sahip olmak istediklerinde güvenebilecekleri sensin! Herhangi bir maliyetle olmasını istediğiniz bir şey varsa, 24 sayısı sizi bir dilek tutmaya teşvik eder!

Ayna saati 12:12 haklı olarak kaderin yardım elini bekleyebileceğiniz bir işarettir! Kazandın! Son olarak, 24 sayısı, sorumlu ve güvenilir bir kişi olduğunuzu gösterir. Şeylerin doğal düzenine saygı duyuyorsunuz ve daima sözünüzü onurlandırıyorsunuz. Maalesef, yaşamda bu kadar düşünceli olmayan insanlarla karşılaşacaksınız .  Dikkatli olmanız önemli !

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!