GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 06:06 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

06:06, koruyucu melekler size asla yalnız olmadığınızı söylüyor! Şu anda sorun yaşıyorsanız, rehberinizin ve koruyucunuzun daima yanınızda olduğunu unutmayın. Sadece bir işaret, bir dua ya da sizden bir çağrı ile size yardımcı olmayı bekliyorlar.

Evren karmaşık yasalardan oluşur ve bazıları gizlidir; sadece içeriden biri gizemlerinin örtüsünü kaldırabilir. Ezoterizm ve gizli gibi alanları incelemek için inisiyatif alırsanız, çalışmalarınız başarıyla karşılanır. Onlara sorarsanız, melekler, özellikle kehanet, astroloji, simya, tılsım zanaatkarlığı veya şamanizm gibi okültün disiplinlerinde çalışmak istiyorsanız, manevi eğitiminizde size yardımcı olacaktır.

Doğru yolu takip etmeyi başarır ve meleklerin size rehberlik etmesine izin verirseniz, hayatınızı daha sakin bir şekilde yönetebilirsiniz! Çakralarınızı ve iç enerjilerinizi dengelemenize yardımcı olacaklar; bu derin bilgelik geliştirmenizi sağlayacaktır. Konuyla ilgili anlayışınızı gerçekten derinleştirmeyi başarırsanız, harika bir deneyim yaşayacaksınız! Sadece hayatını yaşamak yerine, onu hissedeceksin!

Dikkat edin, meleklerin sözünü tutmanız için size ihtiyaç duyduklarını size bildirmeliyiz! Taahhütler yaptıysanız, sadakatinizi kanıtlamalı ve onlara bağlı kalmalısınız! Hayatta seçimler yapmalıyız ve bir kez yaptıktan sonra onlara saygı duymalıyız. Bu uyarıyı dikkate almazsanız sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bir şeyi taahhüt etmeden önce düşünmek için zaman ayırın ve taahhüt ettiğinizde, onu sonuna kadar taşımalısınız!

06:06 ile karşılık gelen koruyucu melek, etkisi 06: 00’dan 06:20’ye kadar uzanan Leuviah’tır.

06:06 ile karşılık gelen koruyucu melek, etkisi 06: 00’dan 06:20’ye kadar uzanan Leuviah’tır. O, güven ve zarafetin sembolüdür. Zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur ve sizi kötü niyetli insanlardan korur. İlahi lütfu bütününüze yayar ve herhangi bir entelektüel arayışı teşvik eder. Melek Leuviah’a saygı ile çalışırsanız, geçmiş yaşamlarınızı keşfetme olanağına sahip olacaksınız. Mükemmel bir hafızanız var ve bu, farklı varoluş biçimleriniz hakkında birkaç önemli şeyi hatırlamanıza izin verecektir. Bundan edindiğiniz deneyim, zorluklarla daha kolay yüzleşmenize yardımcı olacaktır.

Ayna saatinin 06:06 toplam değeri 12’dir. Bu bir kez daha zorluk olduğunu gösterir. Kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak güçlendirmek için zaman ayırmalısınız. Bu şekilde ilerleyerek rahatsız edici durumlardan kaçabileceksiniz. Her şey karmaşık görünse bile, kullanabileceğiniz çözümler var. İçinizde geri dönmek için gerekli kaynaklara sahipsiniz, bu yüzden güvenin!

Özellikle sanat ve yaratıcılık alanlarında taşan bir hayal gücünüz var. İçinizde kesinlikle güçlü bir ilham hissettiniz, değil mi? Mistik enerjileri ve ölenlerin mesajlarını kanallık edebildiğiniz için bu tamamen doğaldır. Bazı şaşırtıcı sonuçlara sahip olacağınız için kanallık veya otomatik yazma pratiği yapmaktan çekinmeyin!

Dünyayı keşfediyorsunuz ve yeni deneyimler yaşamayı seviyorsunuz! Bu sizi özellikle sosyal hale getirir. Yeni kültürleri keşfetmeyi seviyorsunuz ve seyahatlerinizde karşılaştığınız çeşitli ruhsal enerjilere karşı duyarlısınız.

Son olarak, 06:06’nın size yakın birini ön plana çıkardığını gösteriyor. Onun için büyük öneme sahip bir rol modelisiniz, bu yüzden bu kişinin kim olduğunu bildiğinizden emin olun ve asla onları aldatmamaya dikkat edin.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!