GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 04:04 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Koruyucu melekler burada fiziksel seviyede en iyi durumda olma dönemine gireceğinizi gösteriyor. Şu anda sağlık sorunları yaşıyorsanız, melekler size bu zorlukların üstesinden geleceğiniz konusunda güçlü göstergeler veriyor. Size güç verecek ve vücudunuzla ilgilenmek için ihtiyacınız olan motivasyonu bulmanıza yardımcı olacaklardır.

Doğanın güzelliğine hayranlık duyuyorsunuz. Dünya’nın korunması gerektiğine inanıyorsunuz ve dünyanın yolunu değiştirmek, ayrıca başkalarının kalplerini ve zihinlerini değiştirmek için gerekli olanı siz yapıyorsunuz. Çevre ile güçlü bir bağlantınız var ve yaratılışın doğal döngülerine saygı göstermek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz! Melekler, özellikle çevreye saygılı olan doğa veya tarımla bağlantılı olan teşebbüslerinizi bitirmenize yardımcı olacaktır.

04:04 saatinde, melekler size büyük sorumluluklar üstlenmek için gereken güce sahip olduğunuzu söylemek istiyorlar. İnsanları bir araya getirebilecek durumda olan birisiniz ve gücünüzü kullanmaktan korkmuyorsunuz! Politikada bir kariyer kesinlikle öngörülebilir insanları nasıl ikna edeceğinizi biliyorsunuz.

Bu eş zamanlı saat melek dünyasıyla güçlü bir bağlantı gösterir. Bazı hedeflerinize ulaşamayacağınızı düşünüyorsanız, meleklerden yardım isteyebilirsiniz. Özellikle çevrenizdeki insanların yaşamlarına pozitiflik ve rahatlık getirirseniz, önünüzde görünen zorlukları ve engelleri aşmanıza yardımcı olurlar.

04:04 ile ilgili koruyucu melek, etkisi 04:00 ile 04:20 arasında değişen Yezalel’dir.

04:04 ile ilgili koruyucu melek, etkisi 04:00 ile 04:20 arasında değişen Yezalel’dir. O anlayışın ve uyumun sembolüdür. Size romantik bir ilişkide uzlaşma ve tatmin getirir. Tüm girişimlerinizde sizi takip edecek ve başarılı olduklarından emin olmanız için size rehberlik edecektir.

Duygusal yaşamınızda sorunlarla karşılaşırsanız onu çağırabilirsiniz. Size çatışmaları çözmek için gerekli açık fikirliliği getiriyor. Ayrıca size yüksek bir zeka ve güçlü bir hafıza verir. Bu, eğitim veya ileri çalışmalarda size kapı açacaktır.

Ayna saatinin toplam değeri 8’dir. Bu sayı varoluş döngülerine duyarlı olduğunuzu gösterir.

8 sayısı gücün sembolüdür! Maddi ve finansal dünyalarda başarıyı ve başarısız bir motivasyon sayesinde bazı büyük teşebbüslerde başarıyı temsil eder. Hiçbir şeyden korkmuyorsun! Fiziksel yetenekleriniz yadsınamaz ve bu da sizi saygı duyulması gereken bir kişi yapıyor. Ama mütevazi kalmalısın.

Mesleğinizi yönetmek için bir hediyeniz var ve profesyonel dünyada başarınız neredeyse kaçınılmaz. Kesinlikle bir yönetim ortamında bir rol modelisiniz. Etrafınızdaki şeylerin büyük resmini görme yeteneğiniz vardır. Bu, bazen daha önce hiç düşünülmemiş uzun vadeli çözümler bulmanızı sağlar.

Ancak 8 sayısı ayrıca bir uyarıdır! Çok fazla başarı sizi değiştirme gücüne sahiptir! Her zaman çok gururlanmamaya dikkat etmelisiniz, çünkü bu sizi hoşgörüsüz ve hatta otoriter hale getirebilir. Eğer kararlılığınızı başkalarına yardım etmeye yönlendirirseniz, olağanüstü sonuçlar elde edersiniz!

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!