GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Kolay Para Tılsımı

Yeşil Bir mum yakın . 5 Dakika Kadar yandıktan sonra Mumu Söndürün. Ellerinizi Dumanla Ovalayın Ve size Para geldiğini Hayal edin.
Yeni Hilal Gecesinde,Madeni Bir parayı ”Yazı” tarafı üste gelecek şekilde cam kenarına koyun. Hilal Dolunaya dönüşünce Parayı Çevirin Ve ”tura”Kısmı Üste gelsin.Böylece para problemi azalır. Sonraki hilal veya dolunay zamanında Parayı Olduğu Yerden alın
Hilal Gecesinde Daire Para kullanarak Para kanalları açmanız mümkün. Toplayabildğiniz kadar bozuk (madeni) Para toplayın . Yeşil Bir mum yakın ve masanın sol tarafına koyun. Mumun Sağ tarafına paraları, daire şeklinde yerleştirin.
beyaz temiz bir kağıdın üstüne yeşil mürekkeple ihtiyacınız olan para miktarını ve sebebini yazın . Dilediğinizi Yapın Ve sonunda ”Tanrının İzniyle” Böylece Paranın iyi yoldan gelmesini sağlarsınız.
dilediğinizi yazdığınız kağıdı,mum kendiliğinden sönene kadar,paraların Sağ tarafına koyun.Sonra paraları harcayın veya saklayın ,Dilediğinizi yazdığınız kağıdı,dilediğiniz olana kadar çantanızda veya cüzdanınızda taşıyın

Sevgi Ve Işıkla.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!