ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

KİMİNLE DAHA UYUMLUSUNUZ ? TAROT OKUYUCUSU

KİMİNLE DAHA UYUMLUSUNUZ ? TAROT OKUYUCUSU

Eğer bir toprak burcuysanız (Boğa, Başak, Oğlak) diğer toprak burçları ya da su burçları (Balık, Akrep, Yengeç) ile uyumlusunuzdur. Ateş ve toprak pek uyuşamazlar çünkü toprak ateşin parlaklığını söndürür. Toprak ve hava bir aradadır, ama ilişkilerinde özel bir durum yoktur.

Eğer hava burcuysanız (İkizler, Kova, Terazi) diğer hava burçları ve su burçlarıyla (Balık, Akrep, Balık) ya da Ateş burçlarıyla (Yay, Aslan, Koç) uyumlusunuz. Toprak sizi boğacaktır.

Eğer ateş burcuysanız (Yay, Aslan, Koç) diğer ateş burçlarıyla uyumlu olursunuz ve aynı zamanda hava burçlarıyla (İkizler, Kova, Terazi) da uyumlusunuz. Su ve toprak ışığınızı söndürecektir.

Eğer su burcuysanız (Balık, Yengeç, Akrep) oluklarınızı diğer su burcu ya da hava burcu (İkizler, Kova, Terazi) ya da toprak burcuyla (Boğa, Başak, Oğlak) açarsınız. Ateş ve su iyi bir karışım değildir.

Eğer sevdiğiniz özel insan sizin burcunuz için uygun değilse, umutsuzluğa kapılmayın; doğum haritalarımızda birkaç gezegen vardır. Güneş burcu dalga boyunuzda olması gereken gezegenden sadece bir tanesidir. Bu kişinin hala sizin için uygun OLma ihtimali vardır.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!