ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

İLİŞKİNİZİN BURCUNU BİLİYOR MUSUNUZ İLİŞKİNİZİN KADERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

KOÇ (21 Mart-20 Nisan arasında tanıştıysanız)

Astrolojik bakımdan Koç yılın ilk burcudur. Koç ilişkisi fırtınalı dur durak bilmeyen bir ilişkidir. Tıpkı Koçlar gibi Koç ilişkisi de hızlı meydana gelir düşünüp tartışmak için pek yer bırakmaz. Koç kendine güvenen bir burçtur buna bağlı olarak Koç ilişkisi ateşli şehvet dolu ama kavga gürültü de içerebilen inişli çıkışlı bir ilişkidir. Flört etmek öpüşmek dokunmak ilişkinin ana hatlarıdır.

Avantajları: İlişkiniz dramalarla dolup taşacak. Seks konusunda ise sımsıcak olmasını bekleyebilirsiniz.

Zorlukları: Koçlar’ın tek zayıf noktası egoistliktir. Koç ilişkisinde yaşayacağınız en büyük sorun kişilik çatışmasıdır. Her ikiniz de kendi isteklerinizi ön planda tuttuğunuz ve bunlardan fedakarlık etmek niyetinde olmadığınız için arada sırada sorun yaşayabilirsiniz.

Tedavisi: Koç ilişkisi yaşayanlar hedefleri severler. Kendinize daima bir hedef belirleyin. O hedefe ulaşmak sizin için bir beyin jimnastiği niteliğinde ve ilişkinize hareket kazandırıyor.

BOĞA (21 Nisan-21 Mayıs arasında tanıştıysanız)

Boğa burcu hassas duygu dolu bir burçtur. Birbirlerine masaj yapmak yatakta birbirlerine dondurma yedirmek favori aktiviteleridir. İlişkinizde kaliteli restoranlarda yemek yemeye ve eğlenceye büyük önem veriyorsunuz. Mümkün olduğu kadar yatak odası dışına çıkmaya ve insanların arasına karışmaya çalışın.

Avantajları: İlişkiniz aşk gezegeni Venüs’ün etkisi altında daha ne olabilir ki?

Zorlukları: Boğa’nın olumlu sayılamayacak ilk özelliği sahiplenici olması ikincisi ise inatçılığıdır.

Tedavisi: Partnerinizin alıp satabileceğiniz bir obje olmadığını unutmayın. İlişkide daha duyarlı olmayı deneyin. Fiziksel uyum çok önemli okşamayı masajın gücünü birlikte keşfedin.

İKİZLER (22 Mayıs-21 Haziran arasında tanıştıysanız)

Bu burcun en önemli özelliği iletişim olduğu için ilişki daima sıcak ve bol konuşma içeren bir havada geçecektir. İkizler bir hava grubu burcudur bu ilişkide beyinlerin vücutlardan daha fazla temas içinde olması beklenebilir. Şehvetin doğru kotalarda yaşanması için ikinizden birinin Toprak burcu olması iyi olur.

Avantajları: Daima çok konuşacaksınız.

Zorlukları: En şehvetli ilişki sayılmaz çünkü yatakta bile konuşmayı tercih edersiniz. Her ikiniz de çeşitli beklentiler içinde olduğunuzdan bazen çatışmalar yaşanabilir.

Tedavisi: İşler tehlikeli bir yokuşa sürüklendiğinde bir aşk notu veya şehvet dolu bir e-posta her şeyi düzeltebilir. İlişkinizin doğru yürümesini istiyorsanız boş konuşmalardan vazgeçip arada sırada daha ciddi konular üzerine eğilmelisiniz.

YENGEÇ (22 Haziran-23 Temmuz arasında tanıştıysanız)

Aşkınız aile izlerini taşıyan korumacı bir havada olacaktır. Yaşam tarzınız aile ve ev hayatıysa mutlu olabilirsiniz tam aradığınızı buldunuz demektir. Yengeç anaç duyguların ağır bastığı bir burçtur. Bu burca ait bir ilişkisi olan kişiler çabucak çocuk sahibi olmak ve büyük bir aile kurmak isterler.

Avantajları: Hayaliniz televizyon seyredip birlikte yemek pişirmekse size olağanüstü bir ilişki vaat ediyoruz.

Zorlukları: O kadar yumuşak ve romantik bir ilişki geçiriyorsunuz ki şehvetiniz neredeyse yok olma sınırında. Unutmayın şehvetsiz aşk olmaz aşk hayatınızı canlandırın.

Tedavisi: Birbirinizden ne kadar farklı olsanız da ev ortamında birlikte olmak size farklı deneyim kazandırır. Beraber koltukta film izleyin yemek pişirin hatta temizlik yapın mutluluğun değişik tatlarını yakalayacaksınız.

ASLAN (24 Temmuz-23 Ağustos arasında tanıştıysanız)

Hayatınız asla sıkıcı olmayacak çünkü daima dramatik yükselişler ve inişler yaşayacaksınız ancak belli bir noktadan sonra yorulabilirsiniz. Aslan bir Ateş burcudur yani ilişkiniz sımsıcak olacak ancak yanıp tutuşurken ilişkinizi de yok etmemeye özen gösterin.

Avantajları: Aslan Güneş tarafından yönetilir. İlişki ne zaman mükemmeli yakalarsa bunu anlayıp bozmamak için elinizden geleni yaparsınız.

Zorlukları: Siz farkında bile olmadan şehvetiniz sizi yakıp tüketebilir. İlişkinizin devam etme şansı var ancak önünüzde büyük riskler olduğunu unutmayın.

Tedavisi: Soğukkanlılığınızı koruyun. Her şeyi beyaz veya siyah olarak görmekten vazgeçin.

BAŞAK (24 Ağustos-23 Eylül arasında tanıştıysanız)

Ne zaman tanıştığınız ne giydiğiniz ne yediğiniz hepsi dün gibi aklınızda. Başak aşırı detaycı bir burçtur gözünden hiçbir şey kaçmaz. Fazla eleştirici olsa da Başak bir Toprak burcudur yani seks hayatınızın mükemmel olma şansı çok fazla.

Avantajları: Birbirinize çok iyi bakacak huzurlu bir ilişki yaşayacaksınız.

Zorlukları: Her şeyin dört dörtlük olması isteğiniz bazen yorucu olabilir. Hayatınızın biraz rast gele olmasına izin verin.

Tedavisi: Detaycı olmakla resmin tümünü algılayabilmek arasında bir denge kurun. Tartıştığınız zaman güzel hatıralarınızı aklınıza getirin ve sahip olduğunuz güzellikler için şükretmeyi öğrenin.

TERAZİ (24 Eylül-23 Ekim arasında tanıştıysanız)

Bu ilişkinin devam etme şansı çok yüksek çünkü zaman geçse de birbirinize kur yapmaktan vazgeçmiyorsunuz. Terazi aşk gezegeni olan Venüs tarafından yönetilir. Aşk düzeyli ilişkiler uyum ve dürüstlük ilişkinizin ana hatlarını oluşturacaktır.

Avantajları: Yıldızlar sizin tarafınızda mükemmel bir ilişki yaşamaya hazır olun.

Zorlukları: Bu burç kararsızlık burcudur. Sinemaya mı gideceksiniz yoksa evde kalıp DVD mi seyredeceksiniz? Paris’e mi yoksa New York’a mı uçacaksınız? Sürekli farklı şeyler istiyorsanız hiçbir yere varamazsınız.

Tedavisi: Terazi’nin en büyük özelliği dengedir. Hayatınıza denge getirmek istiyorsanız müzakere yeteneğinizi geliştirmeye bakın.

AKREP (24 Ekim-22 Kasım arasında tanıştıysanız)

Akrep cinselliğiyle ünlü bir burçtur. İlişkinizin büyük bir bölümü cinsellik üzerinde kurulu olsa da derin ve duygusal bir ilişki yaşamanız için hiçbir engel yok.

Avantajları: Tekrar mı hatırlatalım? Cinsel hayatınız gerçekten mükemmel.

Zorlukları: Arada sırada saklı kalması gereken şeyleri ortaya döktüğünüz için sorunlar yaşanabilir.

Tedavisi: Kendi kendinizi yemek yerine bazı sorunları açık açık konuşun. Kavga etmekten korkmayın kavgaların sonunda barışmak güzel olabilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık arasında tanıştıysanız)

Yay şehvet dolu bir ateş burcudur. Söz konusu gönül ilişkileri olunca soğuk Oğlak bile kendini kaybedebilir.

Avantajları: Macera üzerine kurulmuş bir ilişkidir. Birlikte seyahat etmekhatta ayrı şehirlerde oturarak aşk yaşamak sizin için uygun olabilir.

Zorlukları: Şehvetten yorgun düşüp ilişkinizi rutine sokarsanız bu sonun başlangıcı olabilir.

Tedavisi: Macerayı canlı tutmak için hafta sonu kaçamakları ve başka ilginç planlar yapın.

OĞLAK (22 Aralık-20 Ocak arasında tanıştıysanız)

Size güven veren bir ilişki istiyorsanız doğru yoldasınız. Oğlak ilişkisi her şeyden çok düzen güven verir insanlara. Satürn tarafından yönetilen Oğlak ilişkisinin uzun süreli bir ilişki olma şansı fazladır.

Avantajları: Bu ilişkide paylaşılmış hedefler söz konusu olduğu için başarı şansı yüksektir.

Zorlukları: Burçların en duygusallarından olmasa da partnerlerden biri Koç Aslan veya Yay olursa şehvet bakımından da sorun yaşanmayabilir.

Tedavisi: Oğlak çiftleri pratik ve disiplinlidir bu özellikten yararlanarak sorunlarınızı atlatabilirsiniz. Çatışmaktan çok orta yolu bulmaya çalışın. “Sen çamaşırları as ben banyoyu temizleyeyim” tipi çözümleri tercih edin.

KOVA (21 Ocak-19 Şubat arasında tanıştıysanız)

Bu ilişki asla sıradan bir ilişki olamaz. İlişkiniz aynı zamanda son derece entelektüeldir birlikte dünyayı kurtarma planlarını bile tartışabilirsiniz.

Avantajları: Bu ilişki her birinize benlik duygusu kazandıracaktır. Bu da son derece olumlu elektriği arttıran bir özelliktir.

Zorlukları: Kova en seksi burç olmasa da ikinizden biri Ateş burcu (Aslan Koç Yay) veya Toprak burcu ise (Boğa Oğlak veya Başak) ilişkinin sımsıcak geçmesi için şansınız var.

Tedavisi: Aynı hedefi paylaşmak insanları daima birleştirir. Köpeklerinizi birlikte dolaştırmanız bile ilişkiniz adına artı bir puan. Beraber planlar yapın hayatlarınızı paylaşın ama aynı zamanda partnerinize yer bırakmayı da ihmal etmeyin.

BALIK (20 Şubat-20 Mart arası tanıştıysanız)

Bu ilişki o kadar uyumlu ki ruh ikizinizi bulmuş gibisiniz. Bu ilişkiden doğan aşk romantik bir biçimde yaşanacaktır. Balıklar filmlerdeki aşklara çok inanırlar ve aşklarını gerçekten film gibi yaşarlar: eşsiz ve görkemli.

Avantajları: Bu ilişki anlayış doludur. Tam “gerçek olabilmesi için fazlasıyla güzel” dedirtecek tipten.

Zorlukları: Balık burcu Neptün tarafından yönetilir. İlişkiniz ara sıra yanlış anlaşmalara ve hayalperestliğe kurban gidebilir.

Tedavisi: Her an aşık olmak mümkün değil. Gerçek bir dünyada yaşadığınızı kabul edin. Gerçekçi olmak aşkı öldürmek anlamına gelmiyor.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!