RİTÜELLER Sana Bana Özel 

İKİZLER SEZONU RİTÜELLERİ 21 MAYIS – 20 HAZİRAN ARASI TAROT OKUYUCUSU

2020, burçların çoğu için bir değişim yılı olacak. Bu nedenle, iyi hazırlanmanız ve kendinize yeniden odaklanmanız kıymetli olacak. Bu şekilde, doğru kararları tam bir farkındalıkla alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sevgili Gönül Dostum, size yardımcı olmak için, İkizler sezonu için rahatlıkla yapabileceğiniz ve enerjinizi yükseltecek 3 farklı ritüel paylaşıyorum.

İKİZLER SEZONU RİTÜELLERİ 21 MAYIS – 20 HAZİRAN ARASI TAROT OKUYUCUSU

İkizler sezonu ritüellerine 21 Mayıs – 20 Haziran tarihleri arasında başlamak önemlidir.

1. Mum Yakın

İKİZLER SEZONU RİTÜELLERİ MUM YAK TAROT OKUYUCUSU

Biraz aptalca veya basit görünebilir, ancak bir mum yakmak asla önemsiz bir eylem değildir. Aksine, anlam dolu bir enerji bütünleme ve enerji açığa çıkarma ritüelidir.

Her şeyden önce sembolik bir bakış açısından, kendine bakmak için gerçek bir istek gösterir. Bir mum alevi rahatlatıcı, güven verici ilahi enerjiyi aktive eder. Evde, televizyon izlerken yada kitap okurken dahi yapabileceğiniz bilinçaltı ve ruhsal olarak kendinizi “güvende” hissetmenizi sağlan enerjileri açığa çıkartmak için çok önemlidir.

2. Yeni Bir Kitaba Başlayın

İKİZLER SEZONU RİTÜELLERİ YENİ BİR KİTABA BAŞALYIN TAROT OKUYUCUSU

Yeni bir kitaba başlamak İkizler sezonunun ritüellerinden biridir. İkizler burcu sezonunda iki farklı enerji akışına ihtiyacımız vardır. Oldukça dinamik ve enerji dolu; ama aynı zamanda “sakin bir zamana” duyduğumuz bu iki farklı enerjilere duyduğumuz ihtiyaçlarımız artar.Yalnız zaman geçirmek ve kendinizi tazelemek ve hava elementinin tüm pozitif enerjilerinden yararlanma için kitap okuyarak pozitif yalnızlığı seçmeniz kıymetli olacaktır.

Sizi memnun edecek temalı kısa, basit bir kitap seçebilirsiniz. Her şeyden önce, bu anın tadını çıkarmalısınız, bu bir angarya olmamalı.

3. Masaj Yaptırmak

İKİZLER SEZONU RİTÜELLERİ MASAJ YAPTIRMAK TAROT OKUYUCUSU

Genellikle herkes masaj yaptırmayı sever. Bu tür ritüeller söz konusu olduğunda çok az kişi masaja hayır diyebilir.

Ama burada biraz farklı bir masaj tarzından bahsedeceğim. Asıl amaç çakralarınızı açmaktır. Çin masaj tekniklerinde ustalamışmış merkezlerden bu masajı almak kıymetli olacaktır. Özellikle, büyük meridyenler ve vücuttaki enerjinin dolaşımı üzerinde çalışmak bu dönemde çok kıymetlidir. Çakraların açılması ile var olan tüm blokaj alanları kalkacak ve şifa döngüsü bedeninizde tamamlanacaktır.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!