Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

İkiz Alev Aşamaları – Bunları Deneyimliyor musunuz? Tarot Okuyucusu

Yeniden bir araya gelen iki ikiz alev arasında yaşanan aşk vahşi bir tutkuya benziyor. Ehlileştirilemez. Bunun yerine, hem canlandırıcı hem de zorlu olan şiddetsiz bir yoğunluk formuyla şiddetli bir şekilde yanar. İkiz alevler arasında yaşanan aşk Kutsal Ateş gibidir: sizi yakar, aynı zamanda sizi tozdan çıkan bir Anka kuşu gibi yeni bir ruh haline getirir.

Her ikiz alev ilişkisi benzersiz olsa da , ikiz alev ilişkisini tanımlayabileceğimiz genel bir model vardır. İkiz alev füzyonundan geçen bir kişi olarak, böyle bir deneyimin ne kadar ezici (ve hatta korkutucu) olabileceğini biliyorum. Böylesine zorlayıcı bir deneyimden geçen tüm Gönül Dostlarıma bir rehber olmasını istedim. İkiz alev sürecinde olan tüm Gönül Dostlarıma rehberlik etmeye ve şu anda bulunduğunuz yeri saptamanıza yardımcı olabilecek genel bir harita sunma arzusundayım.

8 Büyük İkiz Alev Aşaması

İkiz alevlerin, ruhlarımızı tamamlamada yardımcı olan varlıklar olduğu söylenir. Eski Yunan filozofu Platon ilk önce, “diğer yarılarını” bulmak için sonsuza dek özlem duyan “ikiye bölünmüş” ruhlar fikrini yarattı. Bu günlerde hala “diğer yarımızı bulma” fikrini taşıyoruz, ancak maalesef başka bir insanı tam olarak bulmamızın kesinlikle zorunlu olduğuna inanıyoruz. İkiz alevlerin koşulsuz sevgiyi deneyimlememize ve kamil insanlar olarak büyümemize yardımcı olmasına rağmen, hepimizin ikiz alevlerimizi bulamadığımızı ve hepimizin eksiksiz hissetmek için ikiz alevlere ihtiyacımız olmadığını da unutmayın. okuyun.

Ayrıca, ikiz alev ilişkinizde uyum yaşayabileceğiniz derecenin, ruhsal olgunluk seviyenize bağlı olduğunu hatırlamanız kıymetli OLur. Örneğin, iki yaşlı ruh “hepsini bir arada tutmak” için iki genç ruhtan çok daha kolay zaman geçirecektir.

Birinci Aşama – “Bir” in Öğrenimi

Bu ilk aşamada, tüm hayatınızı, henüz hayatınızda mevcut olmayan “Birinin” varlık hissi ile doldurdunuz. O birinin “dışarıda” olduğu ama hayatınızda nerede veya ne zaman bulacağınızı tam olarak bilmediğiniz ve herkesin o olabileceğini sandığınız ve umutsuzca aradığınız denediğiniz süreçlerden geçersiniz. Ve çoğunlukla hep olmayacak kurbağaları öptünüz ve kendinizi sevmekten her geçen daha da uzaklaştınız.

Benim durumumda, önce kendimi nasıl seveceğimi öğrenmek zorunda kaldım. Sizler için bu hazırlık aşaması, öz farkındalık, keşif ve anlayışın geliştirilmesini içerebilir. Lakin kalben bildiğim ilk şey kendinizi sevmeden ikiz alev sürecinizi olması gerektiği şekilde asla devam ettiremezsiniz.

İkinci Aşama – “Birini” Anlamak

Bir noktada, ikiz alevinizle kısa bir an bir araya geleceksiniz. İster bir rüya olsun, ister gerçek hayattaki bir toplantı yoluyla olsun, birdenbire onu hissedeceksiniz. Sonuç çok derin ve muhteşem bir bilgelik enerjisi. Merak, sevinç, kaygı ve sarhoşluk hızla ortaya çıkar. Aramızda temkinli olanlar için, yoğun bir merak ve kişiyi daha iyi tanıma arzusu doğurabilir. Tam olarak ne olduğunu bilemediğiniz, ancak bu kişinin son derece özel olduğunu hissettiğiniz içten özden gelen bir bilgi. Yada benim gibi, bu kişinin hayatınızda son derece önemli bir rol oynayacağını bile hissedebilirsiniz – mantıklı bir şekilde bilmeden önce bile bunu derinlerinizde her dem hissedersiniz.

Üçüncü Aşama – Aşık Olmak

Bu kişiye sırılsıklam aşık OLacaksınız 😉 . Hemde bugüne kadar hiç kimseye olmadığınız kadar 😉 onu düşünürken nefesiniz kesecek. Aslında, ikiz alevinizi daha iyi tanıdıkça, onlara daha derinden aşık olacaksınız. Sonuç olarak, ayaklarınızın yere basmasında zorlanacaksınız. Yönünü kaybetmiş, tamamen kendini ona ait hissedeceğin ve onsuz olamayacağının hissiyatını içinde büyüteceğim enerjilerde OLacaksın. Seksüel çekiciliğine direnmeye bile çalışabilirsin, ancak sonunda derin ve çılgınca aşık olduğunuz gerçeğini kabul edersiniz.

Dördüncü Aşama – Masal İlişkisi

Her ikiniz de sonunda duygularınızı kabul ederek bu ilişkiye girdikçe, yaşam ikinize sanki bir masalmış gibi gelecek. Onlarla olan ilişkiniz mümkün olan her şekilde mükemmel olacaktır. İkiz alevin sahip olduğun her ihtiyacı ve muhtemelen istediğin her şeyi karşılıyor gibi görünecek. Sanki bir cennetteymişsin gibi bulutlarda uçtuğun ve kendini aşka teslim ettiğin bir zaman diliminde OLacaksın.

Beşinci Aşama – Dış Kargaşa ve İç Temizleme

Bu aşamada ilişkide sorunlar oluşmaya başlar.Gittikçe egolar parlamaya başlar. Aniden fikir, düşünce ve kişilik farklılıkları ortaya çıkar ve eski deneyimlenmiş bilinçli yada bilinçsiz tüm yaralar yavaş yavaş kanamaya yada acıtarak ortaya çıkmar. İkiz alevlerimiz en derin ihtiyaçlarımızı, arzularımızı ve hayallerimizi paylaşıp yansıtırken, aynı zamanda gölge benliklerimizi de yansıtma eğilimindedir. Örneğin, duygusal olarak bastırılmış bir insansanız, ikiz aleviniz muhtemelen duygusal olarak patlayıcı olacaktır. Kibirli olma eğilimindeyseniz, ikiz aleviniz büyük olasılıkla belirsiz ve sessiz olacaktır. Bu şekilde ikiz alevlerimiz bize güvensizliklerimizi açığa çıkararak meydan okur. Bu sinir bozucu, yıkıcı ve çok acı verici olabilir. Ki bu süreç gerçekten hiç kolay değildir. Çoğunlukla bir çok ikiz alev bu süreçte pes edip, birbirlerinden vaz geçerler. İşte bu sebeple, ikiz alev sürecinde sabır en önemli bağdır.

Bu aşamadaki tüm tartışma ve kavgalar felaket gibi görünse de, gerçek şu ki büyümemiz için gereklidir. Kışkırtılmadan, kendimizi “gerçekten” olduğumuz kişi olarak görebilme meziyetini sergilersek , illüzyonlarda yaşamayı red edersek ve ruhsal olarak büyümeye niyete dersek bu süreç kendi içinde mucizesini barındırır. Ama ilişkinizde böyle bir türbülans yaşarken bunu anlamak kesinlikle zor!

Altıncı Aşama – Kaçan ve Kovalayan

Gerginlikler arttıkça, bir eşin (veya bazen her ikisinin) duygusal veya fiziksel olarak geri çekilmesi ve “kaçması”, diğerinin ise kedi ve fare oyununu misali izlenmesi yaygındır. Bazen bu duygusal kapanma ve sessizlik şifayı da içinde içerir. Diğer zamanlarda bu fiziksel ayrımı ve aşırı durumlarda ilişkinin kalıcı olarak sonlandırılmasını içerebilir. Bu aşamada, ikiz alevler büyük bir sınav verirler. Bazı ilişkiler sürerken ve güçlenirken, diğerleri parçalara ayrılır. Başlangıçta belirttiğim gibi, bunların hepsi her bir ikiz alevin ruhsal olgunluğuna bağlıdır. Bazen bir ikiz alev yıllarca ayrılır ve sonra döngüyü tekrarlamak için geri döner. Kovalayan, diğer taraftan, her şeyi halletmeye ve değişiklik yapmaya çalışan, ikisinin daha zihinsel ve duygusal olarak olgun ortağı olma eğilimindedir.

Yedinci Aşama – Teslimiyet ve Fesih

İlişkinizin gölgesi açığa çıktığında, bir teslimiyet dönemi yaşayabilirsiniz. Çok acı, sıkıntı ve provokasyondan sonra, ikiniz de yaralarınız ve güvensizlikleriniz hakkında kalben açılmaya başlıyorsunuz. Bu aşamada, çok sayıda ego erimesi ve ruhsal genişleme yaşamak yaygındır. Ego rahatladıkça, kendisinin ve “öteki” nin doğası hakkında güçlü dersler öğrenilir. Farklılıklarınızla nasıl çalışacağınızı öğrenmeye başladığınızda, ilişkinizin olgunlaşması başlar, derinleşir ve böylece güçlenir.

İlişkiniz boyunca birçok kez altı ve yedi aşamadan geçmek yaygındır.

Sekizinci Aşama – Birlik

İlişkinizdeki sorunların üstesinden gelmek gittikçe kolaylaştıkça, ruhun yeniden birleşme dönemine gireceksiniz. Sekizinci aşamada, karşılıklı bir tatmin duygusu getiren ortak bir anlam, tutku ve bir Olma hissi yaygındır. Ego rahatlamaya devam ettikçe, affetme, anlayış, empati ve sabır gibi erdemler öğrenilir. İkiniz de dikkatle gelen her sayı üzerinde çalıştıkça, “Birlik” ya da ego ölümü hissini daha fazla yaşarsınız. Son aşama Olarak tüm sınavlardan geçerek gerçek sevgiyi gerçek tutkuyu ve ikiz alev OLma hissi her ikinizin kalbinde, bedeninde, zihninde ve kadersel planına yerleşir.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!