GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

İHANETİN SONU GELSİN ÇOK ETKİLİ BİR UYGULAMA

İhanet eden partner için uygulanacak OLan çok tesirli bir uygulama.

Dönem dönem sizlerden gelen yorumlarda acaba yapmalı mıyım ? Farklı enerjiler mi var ? Yada 3 harflilerle ilgili bir şey mi ? Korkuyorum ama yapmak istiyorum amalarım da var ? tarzında gelen yorumlar OLdu.

Kalben tavsiyem ilminiz yoksa ve korkuyorsanız lütfen yapmayın. Hayat cesurları her alanda seviyor. Seçimlerle kaderimizi yarattığımızı ve sizin adınıza sadece sizin karar verebileceğinizi ve en önemlisi size asla müdahale edip yapmalısın yada yapmamalısın demeyeceğimi bilmeniz gerekiyor.

Ayın 2. (ikinci) salı günü saat gece yarısını geçtiğinde, ( çarşamba günün ilk saatleri )

3 kırmızı mum

3 siyah mum

3 beyaz mum

bir avuç üzerlik tohumu

bir avuç çörekotu

bir avuç yenibahar tohumu

1 beyaz renk temiz kağıt

1 hiç kullanılmamış kurşun kalem

1 tepsi

1 makas

1 yüzük

İhanet eden kişinin fotografı, sizin fotografınız ve eğer varsa sizi aldattığı kişinin fotografı (sizi aldattığı kişinin fotografı yoksa temsili bir kağıda yüzünün çizilmesi – hiç bir bilgi yoksa aldattığı kişi kadınsa kadın erkekse erkek figürlerinin çizilmesi. )

hiç kullanılmamış kırmızı, beyaz ve siyah makara dikiş ipi

Tin suresi safran mürekkebi ile bir kez yazılır. ve uygulamaya başlamadan önce Salı günü gece yarısından önce yazılması gerekmektedir.

  • Tîn Sûresinin Konusu

Sûrede bazı önemli varlıklar üzerine yemin edilerek insanın yüksek değeri vurgulanmış, kötü ahlâkın bu değeri düşürdüğü ifade edilmiştir. İman edip iyi işler yapanlar övülmüş, hesap ve cezayı yalan sayanlar kınanmış, hüküm verenlerin en üstününün Allah olduğu bildirilmiştir.

Tin Suresi

tepsiye önce mumlar dizilir. mumları tepside bir üçgen oluşturacak şekilde yerleştirmeniz gerekiyor.

tepede bulunan mum sizi temsil ederken, sağ ve sola yerleştirilecek mumlar aldatan kişiyle sizi aldattığı kişi temsil edecek. o sebeple sizin sağınıza burası önemli sizi aldatan kişiyi, onun hemen karşısına yani sizin solunuza da sizi aldattığı kişiyi koymanız gerekiyor.

fotograflarıda bu şekile yerleştirin.

sırasıyla siyah kırmızı ve beyaz mumları herkes için tepside yehrleştirin.

mumların altında ilgili yeri temsil eden kişilerin fotografları olsun.

önce siyah, sonra kırmızı ve en sonda beyaz makara iple mumların etrafında 3 tut dönün.

üçgenin ortasına üzerlik, çörekotu ve yenibahar tohumunu yanmaz bir kabın içinde koyun. bunları işleme başladıktan sonra yakacağız. o sebeple yanmaz bir kap kullanmaya dikkat edin. seramik tada toprak bir kap olabilir.

temiz kağıda hiç kullanılmamış kalemle niyetinizi yazın. örnek olması açısından 1 beni aldatmaya son ver. bu ilişki bitsin ve bana geri dön. yada benden özür dile ve beni aldattığını itiraf et vs vs vs gibi…..

bu kağıda yazdığınız şeyleri iç kez sesli okuyun. kağıdı 7 parçaya bölüp üzerliklerin bulunduğu kaseye koyun.

sırasıyla kendi sıranızda bulunan mumları yakmaya başlayın. sonra sizi aldatan kişinin mumlarını ve en sonda sizi aldattığı kişinin.

şimdi ortada bulunan kasedekileri yakacaksınız.

doladığınız ipleri makasla sizin sağınızdan başlayıp kesin. bunu yaparken sanki onların arasındaki o bağı kesiyormuşsunuz gibi hissedin.

mumlar ve üzerlik kasesi yana dursun, kestiğiniz iplerden 3 tane alıp yüzüğü bağlayın ve yüzüğü sol yüzük parmağınıza takın.

mumlar kendiliğinden sönene kadar müdahale etmeyin.

herşey söndüğünde kalan küleri ve artıkları toprağa gömün.

Tin suresini yüzük ile birlikte sizin için kutsal ve kıymetli olan bir yerde saklayın.

7 Cuma günü bekleyin. İhanetin sonu gelecektir.

Hayrolsun …

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!