ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Hint Astrolojisi Temmuz 2020 Burç Yorumları

KOÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Temmuz ayı boyunca gerileyen Merkür nedeni ile hem çok yoğun bir iletişim trafiği içerisinden geçeceksiniz, hem de hem yazılı, hem sözlü kurduğunuz diyaloglarınızda kedinizi yanlış ifade etme potansiyeliniz söz konusu. O nedenle tüm ay boyunca konuşmadan önce sakince düşünmeli, yazdığınız metin/e-mail’leri kontrol ederek alıcılarına iletmelisiniz.

Aile içerisinde ve iş yerinizde tüm ay boyunca maddiyat/para ile ilgili konularda ortamın gerilme potansiyeli söz konusu. Özellikle çocuk sahibi olanların, çocuklarla ilgili maddi kararlar ve harcamalardan dolayı eşleri ile yaşayabilecekleri gerginliklerden uzak durmaları gerekiyor.

Kariyer hayatınızda sıkı çalışmanız tam istediğiniz sonucu şu anda size sunmasa da bu ay da yükselen temponuz yavaşlayacağa pek benzememekte.

Stresli geçme potansiyeli olan yazın ilk günlerini sağlığınızı ihmal etmeden ve günlük hayat koşuşturmacına kendinizi çok kaptırmadan tamamlamaya çalışmalısınız…

BOĞA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Tam burcunuzun üzerinde gerileme hareketine devam eden Merkür elbette ki iletişim konularında, gündelik hayat koşuşturmacısında yarattığı aksiliklerle ve dikkatinizi toplama, odaklanma noktalarında en fazla sizi zorluyor. Bu ay ortasına kadar partnerinizle olan ilişkinizde de yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz.

Parasal mevzularda alacağınız kararları en azından ay ortasından sonraya bırakmanız yerinde olacaktır. Gelir yollarınız ile ilgili konular yaz boyunca mevcut halini koruyor olacak. Bu nedenle riskli değişikliklere adım atmamalısınız.

Ay boyunca kendinizi akrabalarınız ve kardeşleriniz ile üzeri kapalı, gergin bir enerjinin içerisinde hissedebilirsiniz. Temmuz ortasına kadar devam edecek olan bu etkinin, sizi öfkeli konuşmalara teşvik eden Mars ile birlikte kalıcı kırgınlıklar yaratmaması açısından kontrol altında tutulması önemli bir durum olacak.

Yurt dışı bağlantılı işlerde çalışanların, yüksek eğitim görenlerin ve eğitmenlerin Temmuz boyunca bazı noktalarda zorlanmaları bilhassa ayın 2. Yarısı itibariyle söz konusu…

İKİZLER BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Ay ortasına kadar özellikle yurt dışı bağlantılı işlerde çalışanların yaptığı anlaşma, yazışma ve iletişim kapsamına girecek her türlü aktivitesine dikkat etmesi gerekiyor. Ani gelişecek durumların hesaplananın dışında sonuçlanma etkisi söz konusu.

Ay ortasında sonra ise iş yerinizde öfke kontrolünde zorlandığınızı hissetmeye başlayabilirsiniz. Yoğunlaşan tempo ile birlikte kendinizi iyice stresli hissetmeniz olası. Problem olarak gördüğünüz şeylerin çözümü için yapacağınız konuşmaları bir sonraki aya bırakmanız doğru bir tercih olacaktır.

Çalışma hayatlarında komisyon, prim gibi beklentileri olan İkizler Yükselenlerin bu ay beklediklerinin altında, ya da her zamankinden daha fazla çalışarak bu ödemeyi elde etmeleri söz konusu olabilir.

Tüm yaz boyunca kariyer hayatınız ile ilgili riskli adımlar atmaktan çekinmeli ve durumunuzu olduğu gibi devam ettirmeye çalışmalısınız…

YENGEÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Yengeç yükselenlerin kapısını yaz ayları boyunca yapacağı geri hareket nedeni ile birden fazla kez çalacak ve hayatlarına yeni aşklar, flörtler getirecek olan Venüs ilk ziyaretini Temmuz ayında gerçekleştirecek.

Bu yaz bekar Yengeç Yükselenler kesinlikle mümkün olan her fırsatta kendilerini sokağa atmalı ve sosyalleşme fırsatlarının hiçbirini kaçırmamalılar.

Bunun dışında Temmuz ortasına kadar, fazla düşünmeden sarf ettiğiniz sözler nedeni ile dostlarınız arasında yanlış anlaşılabilirsiniz. Ay ortasından sonra ise kendinizi tüm çevreniz ve varsa, süregelen ilişkiniz adına dik çıkışlardan kayıp yaşamamak amacı ile sakınmanız doğru olacaktır.

Kendinizi biraz huzursuz hissetseniz de bu ay genel olarak biraz da sizin gayretiniz söz konusu olduğunda gerileyen gezegenlerin enerjilerini en rahat yönetebilecek burç sizsiniz…

ASLAN BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Merkür tam kariyer eviniz üzerinde gerileme hareketini ay ortasına kadar sürdürüyor olacak. Yanındaki yanık Mars nedeni ile kontrol edemediğiniz ve farkında olmadan ağzınızdan çıkan cümleler sonucunda bilhassa üstlerinize/otorite konumundaki kişilere karşı zor durumda kalabilirsiniz.

Dikkat dağılması, yurt dışı ile ilgili konularda yaşayacağınız aksaklıklar bu ay sizi biraz zorlayabilir. Ancak ay ortasından sonra daha olumlu gelişmeler yaşamanız ve kendinizi rahat hissetmeniz, yatışan sinirleriniz ile birlikte söz konusu olacak.

Yurt dışı ile alakalı konularda bu ay olumlu gelişmeler, önceden kurduğunuz iletişimlerin sonuç vermesi söz konusu olabilir.

Yaz başlarında dikkat etmeniz gereken en önemli alan, gelir yollarınız ile alakalı. Harcamalarınızı bütçeniz dahilinde gerçekleştirmeli ve lüks sayılabilecek masraflardan Temmuz ortasına kadar uzak durmalısınız…

BAŞAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay gökyüzü Başak Yükselenlere, uzun süredir üzerinde çalıştıkları konuların neticelenmesi, bazı hedeflerinin gerçekleşmesi için önemli destekler sunuyor. Ayrıca bu durum gelir yolları ile de alakalı bütçenizi rahatlatma anlamında da size ekstra bir şans tanıyor olacak.

Yurt dışı ile ilintili işler yapanlar veya eğitim alanlarında faaliyet gösterenler, yeni projeler üretmek, araştırma yapmak, basın-yayın ile alakalı işlerde yeni çalışmalar içine girmek adına özellikle ay ortasından sonra güzel etkiler alıyor olacaklar.

Kariyer konularında ay ortasından itibaren çalışmalarının karşılığını görmek, başarılarının takdir edilmesi anlamında da gökyüzü enerjileri anlamında desteklenmelerine rağmen Başak’ların Temmuz ayında en fazla hassaslık gösteren konuları ikili ilişkileri olacak.

Partnerinize karşı abartılı tepki vermeden bu ayı sakin geçirmeye çalışmak ilerisi için doğru bir hamle olacaktır…

TERAZİ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Uzun süreli ilişkilere sahip ya da evli olan Terazi’ lerin bu ay partnerleri ile aralarında gerilimli tartışmaların, yanlış anlaşılmaların yaşanması, istenmeyen potaların kırılması ihtimali gökyüzündeki retro hareketler sebebiyle oldukça yüksek bir potansiyel.

Temmuz ayının bilhassa ilk yarısını gergin geçirecek olan Terazilerin dikkatlerini özellikle ay ortasından sonra kariyerlerine yöneltmeleri doğru olacaktır. İş anlamında yeni fırsatlar, ekstra gelir elde edebilecekleri durumlar söz konusu olabilir. Ayrıca kısa seyahatler anlamında da bu ay güzel olanaklar yakalayabilirsiniz.

Ancak unutmamalısınız ki tüm ay boyunca borç alma-verme gibi aktiviteler sizin adınıza son derece riskli bir konu başlığı olarak hayatınızda yer alıyor.

Anneniz ve çekirdek aile bireyleriniz, bu ay yine sizi sabır anlamında zorlayacak kişiler arasında yer alıyorlar. Gerileyen Merkür de göz önünde bulundurulduğunda bilhassa Temmuz’ ın ilk yarısında bu kişilerle yaşanabilecek tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız…

AKREP BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Yükselen Burcu Akrep olanlar için “Yükselen Üzerinden Satürn Transiti” , Ay Burcu Akrep olanlar içinse “Sade Sati” etkileri; Jüpiter’ in -şimdilik- yansıttığı büyük koruma kalkanı avantajı ile hali hazırdaki durumunu koruyor.

Ancak bu ay tam karşıdan retro hareket ile yaşadığınız sürecin zorluk derecesini biraz daha yükselten Merkür nedeni ile kendinizi daha sıkılmış, depresif ve tatminsiz hissetmeye başlama eğilimindesiniz.

Parasal konularda bir süredir korunan durumunuz, bu ay riskli hareketlere kalkıştığınız taktirde size kayıp yaşatma eğiliminde olacak.

Ay’ ın ilk yarısında yakın çevreniz, akrabalarınız, partneriniz/eşiniz ve kardeşleriniz ile ilgili gergin bir iletişim etkisinin içerisinden geçerken; ikinci yarısından itibaren daha olumlu hissetmeye, en azından kariyer yaşamınız ile ilgili daha pozitif düşünmeye başlayacaksınız.

İçinde bulunduğunuz yoğun Satürn etkili sürecin, uzun soluklu bir zaman dilimi olduğunu bilerek, kendinizi yavaş yavaş duruma ayak uydurmaya alıştırmalısınız…

YAY BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

İş yerinizde hatalara, dikkatsizliklere, yanlış anlaşılmalara, teknolojik aksaklıklara, yanlış yaptığınız yazışmalara hala açık olduğunuzu bilerek tedbirli yaklaşmalı, kontrollerinizin sayısını arttırmalısınız.

Ayrıca para ile alakalı konularda da planlı/programlı davranarak, harcamalarınızı bütçeniz dahilinde, fazla açılmadan yapmanız önemli.

Komisyon, hak ediş, prim usulü çalışanların ise Temmuz ayı bereketli etkiler içerisinde geçecek.

Düzenli bir ilişkiye sahip ya da evli olan Yay’ ların ise Mayıs sonundan beri devam eden gergin ve hassas etkileri hala geçerliliğini koruyor. Hayatınızda artık gereksiz olan her şeyin çıkış sürecini yaşamaktasınız…

OĞLAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Temmuz ayı boyunca bekar Oğlak Yükselenlerin yeni bir aşk, flört yaşama potansiyelleri yükselirken, evli veya süregelen ilişkiye sahip olanların da uyumlu ve birbirlerini destekleyici şekilde partnerleri ile zaman geçirmeleri söz konusu olacak. Bu nedenle özellikle bekarların ay boyunca önlerine gelen her türlü dışarı çıkarak, sosyalleşme fırsatını değerlendirmelerinde fayda var.

Bu ay kendinizi bir hayli gergin hissetme eğiliminde olacağınız için partnerinizden, ailenizden ve çalışma arkadaşlarınızdan destek alarak bu süreci daha az stresli bir şekilde geçirmeye çalışmalısınız.

Merkür gerilemesinin ay boyunca sizi en fazla zorlayacağı alanlar ise çocuklar, iş ve öğrenme/eğitim süreci gerektiren işler ile alakalı konular olacak. İşinizde dikkatinizin dağılması ve hata yapma olasılığınız son derece yükseliyor. Yönettiğiniz süreçleri 2 kez kontrol etmenizde fayda var…

KOVA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Merkür gerilemesini sizi aileniz, çocuklarınız ve ev içindeki yaşantınız ile ilgili alanlarda zorlu bir sürecin içerisinden geçirerek sürdürüyor. Kısaca Temmuz ayı boyunca evinizin içerisinde bitmeyen bir mücadele ile kendinizi sınanıyor hissedebilirsiniz.

Yoğun iş temponuz, kariyer hayatınızda son zamanlarda üst üste gelen aksaklıklar; sinirlerinizi iyice gererek bu ay sizi kırıcı konuşmalara teşvik etme eğiliminde.

Ay’ ın ikinci yarısı itibariyle ilk yarısına oranla biraz daha gerilimsiz gökyüzü enerjileri altında olacağınız için bu süreci sabırla yönetmeye çalışmalı ve geçmesini beklemelisiniz.

Ayrıca işinizle ilgili yorulmanıza rağmen, olumlu gelişmelerin de sizinle birlikte olduğunu uzun süredir gözlemlemektesiniz…

BALIK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Yaz başı itibariyle sosyalleşip, her fırsatta dışarı çıkması gereken bekar burçlardan bir tanesi de Balık Yükselenler. Yeni bir aşkın hayatınıza girmesi için bu ay son derece güzel etkiler altındasınız.

Ancak gerileyen Merkür sizi yakın çevreniz, akrabalarınız ve kardeşleriniz anlamında Temmuz ayı boyunca biraz zorlu ve gergin iletişimlerin içerisinden geçirerek, sabır sınavına tabi tutacak.

Ay ortasından sonra annenizin ve ailenizin diğer fertlerinin de bu durumun içerisine karışma potansiyeli bulunmakta. Bu sebeple en azından geçmişten gelen konuları ortaya getirmemenizde fayda var.

Kendi işini yapanların bu ay biraz dikkatli hareket etmelerinde, detayları gözden kaçırmamaya çalışmalarında büyük fayda var. Ayrıca dostlarınızla münakaşaya girmekten de geri durmaya çalışmalısınız…

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!