Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Galaktik Işık Federasyonu

Galaktik Işık Federasyonu da denilen Galaktik Federasyon, Konfederasyon (Gezegenler Konfederasyonu), Yıldızlararası İttifak, Küre Varlıkları İttifakı ya da Gezegenler Galaktik Federasyonu; Samanyolu Galaksisinde uzay yolculuğu yapan medeniyetlerin birliğidir. Federasyonun yüzbinlerce üyesi vardır ve Lyra Takımyıldızındaki bir seri savaşlar sonrasında milyonlarca yıl önce kurulmuştur. Bu savaşlar nedenle olan yıkım, hayatta kalanların galaktik çatışmaları barışçıl bir şekilde çözmeyi denemelerine neden olmuştur.

Evrendeki tüm yaşam olan galaksilerin bir federasyonu vardır, fakat bizimkisi en eskilerinden biridir.

Galaktik Federasyonun, aracılık etmede ya da ihtiyaç duyulduğunda çatışmaların tehdit olduğu her yerde müdahale edebilen, emrinde devasa büyüklükte uzay gemileri filosu vardır. Sahip oldukları boyutlararası teknolojiler o kadar yüksek seviyededir ki bizler hayal bile edemeyiz. Enerjiyi kontrol edebilme yetenekleri mükemmeldir. Yani ortadan kaybolma, görünmez olma, ya da görev için yaratılan küçük enerji küreleri (mesela tarlalardaki çemberleri oluşturmak için) onlar için hiç sorun değildir.

Gemileri genellikle yaşayan maddeden yapılmıştır. Bazıları gezegenler kadar büyüktür ve ormanları, alanları ve nehirleri ile tamamen kendisine yeterlidir.

Federasyonun filosu katılımcı ulusların gemilerinden ve birkaç tek başına çalışan filodan oluşur. Bu filoların bazıları, Dünyada bu konularla ilgilenenler arasında ünlenmiş olan komutanlarca yönetilir ve bazıları (Ashtar ve Hatonn gibi) bu komutanlarla kanallama yapar. Bu kanallamalar 50 yıl gibi bir süre önce başlamıştır. Son zamanlarda kendilerini medyum ilan eden ve kanallık yaptığını söylemekte olanlar vardır; Ancak bunların birçoğunun bilgileri temiz değil gibi görülmektedir.

Galaktik Federasyon geniş bir konsey tarafından kontrol edilir. Bu konseyi daha küçük konseyler oluşturur. Bu küçük konseyleri de her birinde her üyenin temsilcileri bulunan daha küçük konseyler oluşturur. Bu şekilde bu devasa organizasyon idare edilebilir olur. Üyeler arasındaki hiyerarşi üyelerin ruhsal gelişmişliklarine göre belirlenir. En yüksek gelişmişlikteki üyeler Tanrının Sesi olan güzel ışık varlıklarıdır.

Şu anda Galaktik Federasyonunun kayda değer bir bölümü, dualitenin karmaşık döngü sonunu mutlu bir sona taşımak için Dünya etrafındadır. Tüm evren yükselse de Dünya’nın yükselmesi farklı bir hikayedir. Şu anda Dünyanın etrafında gezinen milyonlarca gemi, dış katmanların daha büyük gemilerden oluştuğu, kabaca üç katmana ayrılır. Bu statik bir birliktelik değil, aksine sürekli olarak gezegenlerine ya da evrendeki diğer noktalara seyahat için güneş gibi yıldız kapılarının ve çok boyutlu uzayın kullanıldığı her çeşit geminin gidiş gelişidir.

Dünyadaki halk insan olduğundan, Galaktik Federasyondaki insan medeniyetleri yükselme sürecimizde önemli bir rol oynuyorlar. Bu gruba mesela Pleiadiesliler ve Siriuslular giriyor. Galaktik Federasyonun yaklaşık % 40’ı insandır, geri kalanı diğer ırklardan ve ışık varlıklarından oluşur. Pek çoğunun bizimle genetik bir bağı vardır fakat bizden çok daha gelişmiş varlıklardır.

Gezegenimizi milyonlarca yıldır ziyaret etmektedirler ve her ne kadar pek çoğu Galaktik Federasyonun parçası olmayan negatif uzaylı ziyaretçilerce yapılmışsa da, bu varlıklar bize, pekçok bina ve sanat objelerini hatıra olarak bırakmışlardır.

Dünya dışı varlıklarla olan bu bağımız mümkün olduğunca illuminati/kabal kontrolü altındaki ana akım bilim tarafından saklanmıştır.

Evrensel Karışmama Yasasına mümkün olduğunca uyabilmek için, şu ana kadar Dünya varlıkları ile kontak Galaktik Federasyon Tarafından minimumda tutulmuştur. İsviçreli Billy Meier, Meksikalı Carlos Diaz ve ABD’li Howard Menger gibi direk bağlantı kurdukları kişilerin genellikle belli bir galaktik medeniyet ile genetik bağları vardır. Dünya üzerinde onlar adına yaşarlar ki tecrübeleri daha sonra paylaşılabilsin. Genellikle daha yüksek boyutlarda olanlar, başkaları, kelimenin tam anlamıyla belli bir tecrübenin enerjisine girip, onu tekrar yaşayabilirler.

Sadece istisnai, aslında bunun olmasının planlanmadığı durumlarda arkadaşça uzaylılar ile Dünyalılar arasında arkadaşlık kurulur. Genel olarak mümkün olduğunca arka planda kalırlar. Fakat, yükselme sürecinin plana göre ilerlemesini, süreci bozmak için herşeyi yapan illuminati/kabalın eylemlerinin çok etkili olmamasını onlar garanti eder. Havamızdaki oksijeni gerekli seviyede onlar tutar, nükleer saldırıları ve savaşları önlerler, radyoaktif kalıntıları temizlerler, (kimyasal) kirliliği, chemtraillleri ve hastalıkları elimine edip, -doğal ya da insan kaynaklı olsun ya da olmasın- doğal felaketlerin etkilerini minimize ederler.

Onların var olduklarından büyük ölçüde haberdar olan Dünyadaki ülkelerin hükümetleri şeffaflık ilkesini uygulamaya başladıkları anda bu değişecektir. Galaktik Federasyonun şu ana kadar bizimle haberleşme şekli olan kanallamalara göre, o zaman bize kendilerini daha çok gösterecekler ve yüksek teknolojileri kısmen bize de aktarılacaktır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!