ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Finansal Astroloji – Burçlara Göre Ödeme Alışkanlıkları

KOÇ – finansal bağlamda tutarlı
Finansal yönetim konusuna gelince, Koçlar makul derecede tutarlılar. Banka ve kredi kartı durumlarını kontrol etmeye gelince kendilerini kandırırlar ve olağandışı bir şey varsa onu fark etmek için bunları çok iyi kontrol etmelidirler.

BOĞA – finansal bağlamda dikkatli
Boğalar, finansal yönetim, ve organizasyonel yeteneklerinde oldukça titizler. Yine de geçmek bilmeyen üşengeçliği morallerini bozuyor.

İKİZLER – finansal olarak en az organizeleşmiş yıldız burcu
Finansal yönetimlere gelince ikizler, çizginin altına düşüyor, banka hesaplarını ve kredi kartı durumlarını düzenleme konusunda turnayı gözünden vuramıyorlar.

YENGEÇ – çek defteri müdavimi
Yengeç burçları, çek defterlerine taparlar, çek defteriyle ödeme yapmayı nakit ödemeye tercih ederler. Banka hesaplarını ve kredi kartı durumlarını düzenli olarak kontrol etme konusunda oldukça güçlü bir eğilim gösterirler, fakat aylık faturalarını tam olarak ödeme konusunda bu kadar iyi değildirler.

ASLAN – zavallı şifre yöneticisi
Kartlarına şifre düzenleme konusunda aslanlar, kitlenin en üst seviyesindedirler. Kartlarına şifre olarak, farklı rakamlarlar kullanmayı denemelidirler.

BAŞAK – internet şubesi müdavimi
Başkalar, banka durumlarını ayda en az bir defa özellikle internet şubesi üzerinden incelemeyi severler. Stok yapma tercihleri ve finansal dokümanlarını almada çekinirler.

TERAZİ – finansal olarak en yavaş yıldız burcu
Teraziler, finansal yönetimlerine ilgi ve detaylı inceleme konusunda dikkat eksikliği gösterirler. Banka durumlarını kontrol etme konusunda yavaştırlar ve buna vakit ayırdıklarında, detayları incelemeye pek meyilli değildirler.

AKREP – borçlu kart müdavimi
Akrepler, borçlu kart burcudur, bu tür ödemeyi fazlasıyla tercih ederler. Finansal olarak deneyimli ve gayretlidirler ve kartlarıyla oldukça yaratıcıdırlar.

YAY – sorumlu fakat finansal olarak karışık
Yaylar, finansal olarak düzenli bir yıldız burcu değildir, fakat kredi kartı ekstrelerini ödeme ve durumlarını kontrol etme konusunda oldukça sorumluluk sahibidirler.

OĞLAK – finansal olarak akıllı
Finansal olarak her alanda sorumluluk sahibidirler, gelirlerini yönetmek konusunda Oğlak, en akıllı burçtur. Yine de, kredi kartı ekstrelerini ödeme konusuna gelince kendilerini bırakırlar.

KOVA – nakit ödeme yapmaya ve kredi kartı kullanmaya hevesli
Kovalar, nakit ödeme yapmaya ve kredi kartı kullanmaya heveslidirler, fakat banka durumlarını yönetme konusunda ilerlemeye ihtiyaçları vardır.

BALIK – finansal olarak sorumluluk sahibi
Balıklar, finansal açıdan sorumluluk sahibidirler, aylık kredi kartı ekstrelerini tam olarak ödeme ve banka durumlarını yönetme konusuna ise belirli bir çaba gösterirler.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!