RİTÜELLER Sana Bana Özel 

EVLERDEKİ NEGATİF ENERJİYİ TEMİZLEMEK

Hepimiz deneyimlemişizdir, bazı mekanlara girdiğimizde içimize huzur hissederiz  bazı mekanlar ise bizi basar tedirginlik ve huzursuzluk hissi verir.

Kendi evlerimizde de bunu yaşarız zaman zaman , Reiki eğitimi aldığım çok değerli hocam Yıldız Bulgaz hocam evdeki negatif enerjilere nelerin sebep olabileceğini ve bu tür negatif enerji durumlarında evimizi nasıl temizleyebileceğimiz konusunda detaylı bilgiler aktarmıştı. Reikiye uyumlanan kişilerin yapabilecekleri olduğu gibi hepimizin çok kolaylıkla yapabileceği çözüm önerisinden bahsetmek istiyorum size.

Öncelikle evlerinde bir enerjisi olduğunu ve bizim duygularımıza göre o enerji durumunun şekilleneceğini bilelim , eğer o evde neşe kahkaha huzur varsa enerji düzgün çalışıyor , bunun dışında yaşanan kavgalar, kırgınlıklar , hayal kırıklıkları hatta dedikodular bile evin enerjisini olumsuz etkiliyor.

Örneğin bir komşunuz arkadaşınız vs eve geldi yaşadığı olumsuz duyguları sizinle paylaştı evinizde o kişinin negatif enerjisini çekiyor.

En etkili ve en kolay yöntemlerden biri adaçayı tütsüsü, evlerde kolaylıkla bulunan bir bitki herhangi bir kabın içine bir miktar adaçayı koyarak yakın,dumanı tütmeye başladığında evde tüm odalarda gezdirerek tütsüleyin evdeki kötü enerjinin kaybolduğunu bunun yerine huzur ve sağlık enerjisinin yerleştiğini imgeleyin. Hatta tütsüleme sırasında “Bilgelik bitkisi adaçayı evimde bulunan tüm negatif enerjileri temizliyor yerine neşe, huzur, bereket ve sağlık enerjisini getiriyorsun teşekkür ederim ”  diye mantra cümlesi kurabilirsiniz.

Bunun dışında adaçayı çok iyi bir antiseptik özelliğe sahip olduğuda bilinen bir gerçek , adaçayını kaynatarak evdeki tozlarınızı kimyasallar kullanmak yerine adaçayı suyu ile temizleyebilirsiniz.

Güzel enerji ile kuşatılmış huzurlu evler için yakılsın adaçayları 🙂

Sevgiler …

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!