ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

En korkak burç hangisi?

Koç burcu

Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu Koçları fena halde tedirgin eder. Koçlara yapılacak iş değil bu!

Boğa burcu

Huzur bulamama ve huzurun bozulması korkusu Boğaların en korktuğu durumdur. Kimse onların huzurunu bozmasın!

İkizler burcu

İkizler burcunun, bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu vardır. Paylaşım onların herşeyi!

Yengeç burcu

Başına bela gelme korkusu ve başına herşey gelebilme ihtimali korkusu, Yengeçlerin huzurlu bir gün geçirmelerini engeller. Yengeçler, rahatlayın biraz!

Aslan burcu

Kral Aslan, izleyici bulamama korkusu ve kendini alkışlamak zorunda kalma korkusu yaşar. Bırakın kral Aslanı, yapsın artisliğini.

Başak burcu

Titiz Başaklar, belaya bulaşma, hastalığa bulaşma ve hastalığın bulaşması korkusu yaşar. Hastalar, titiz Başaklardan uzak durun!

Terazi burcu

Güzel Teraziler, kendine popüler bir partner bulamazsa ve popüler olamazsa olmaz. Gerçekten çok korkarlar.

Akrep burcu

Her zaman güçlü olmayı seven ve güçlü görünen Akrepler, gücünü kaybetme korkusu yaşar. Akrepler, hayatı akışına bırakın!

Yay burcu

Yaylar yalnız kalmayı sevmezler. Onlar duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama korkusu yaşar. Yay arkadaşınız varsa onunla hep konuşun!

Oğlak burcu

Hayatı boyunca hep iş düşünen Oğlaklarda, parasız kalma korkusu vardır. Aynı zamanda onları korkutan başka birşey de başkaları ne der korkusudur. Rahat olun Oğlaklar böle çalışmayla parasız kalmazsınız siz!

Kova burcu

Kimsenin düşünmediğini düşünen, kimsenin görmediğini gören Kovalar için sıradanlaşma korkusu vardır. Merak etmeyin Kovalar, sizde bu akıl varken…

Balık burcu

Duygusal Balıklar, partneri olmadan yapamaz. Yalnız kalma korkusu, duygusal ifadeyi aktaramama korkusu onu kötü düşüncelere sürükler.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!