ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

EN DERİN ARZUSU NE

Burçlar birçok konuda kişiliğinizin nasıl olduğunu ortaya koyar. Peki en derin arzularınızın ne olduğunu merak ediyor musunuz? Burcunuzu bulun ve okuyun…

Gizli zevkler ve arzular bizim en büyük sırrımızdır. Bu sırları kimse kimseye söylemez. Belki sadece bazı çiftler birbirleriyle paylaşır. Ancak arada sırada eğlenmek gerek. İşte burcunuza göre en derin tutkularınız;

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

KOÇ BURCU: Yeni başlangıçlar için en uygun burç olan Koç, mum ışığında rahat bir yatakta akşamları son derece ateşli olacaktır. Derin bir kırmızı gibi romantizm seven Koç, her anında tutku ve sevgi ister. Bir Koç kadınıyla birlikteyseniz ateşli bir geceden bıkmayacak biriyle birlikte olduğunuzu bilmeniz gerekir.

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

BOĞA BURCU: Harekete geçme içgüdüleri olan Boğalar, yatakta baskındır. Kendinizi ona bırakın, akşamın en güzel unsurlarından biri onun bu davranışıyla sizi ne kadar istediğini göstermesidir.

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

İKİZLER BURCU : Son derece bağımsız olan İkizler, yardım için başkalarına bakmaz. En büyük arzularından bir tanesi gezip dolanıp karşılaştıkları yeni zorlukları üstlenerek özgürlüklerini korumalarıdır. (Unutmayın ki özgürlük, özür dilememek demek değildir. Arada siz de hata yapabilirsiniz.)

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

YENGEÇ BURCU: Derinliği ve sezgisel güçleri ile özgür olmayı çok seven Yengeçler, yüksekleri hedeflemeyi severler. Akıllarına bir şeyi koyduklarında, kazanana kadar durmazlar. Aynı zamanda çok utangaçtır ve biraz hassas olmasına rağmen, insanlara sadıktır. (Ancak unutmamaları gerekir ki, sadıklık insanlarla aynı şekilde devam etmek için yeterli değil. Onları sokmaya çalışmamalılar.)

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

ASLAN BURCU: Aslanlar açık fikirlidir. Yatakta da öyledir. Bu yüzden sert bir ilişki sevdiğini inkar etmez.

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

BAŞAK BURCU: Başak insanları kendilerini utangaç olarak tanımlamış olsalar da, yönetimde olma konusunda bireysel bir takıntı içindedirler. (Eleştirmek için eleştirmeyin, anlaşılıyor 🙂 Bizden söylemesi…)

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

TERAZİ BURCU: Sevgi dolu ve barışçıl olan Teraziler ılımlılık içinde her şeyden hoşlanır. Sıklıkla kararsız kalabilir ve çatışmadan kaçınmaya çalışırlar. Onların arzusu berraklık ve dengedir. Akıllarını bulutlanmış düşüncelerden uzak tutmaya çalışırlar. (Eğer onlara yalan söyler veya onlara haksızlık yaparsanız barışçıl kimliğinden çıkar ve dünyanın en iyi savaşçıları olurlar. Bu da sizin sorununuzdur.)

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

AKREP BURCU : Onlar şimdiye kadar karşılaşacağınız en iddialı insanlar. En derin arzuları, çeşitli sosyal nedenlerle ve dünyada neler döndüğüyle derin bir şekilde ilgilenerek dünyayı değiştirmek. Bunun dışında çok tutkulu ve bağımsızlar.

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

YAY BURCU: Yay ile ilgili en önemli şey, dışarıda daha fazla zaman harcamak, başkalarına yardım etmek ve bu dünyaya katkıda bulunmak eğiliminde olmalarıdır. Elbette, aynı zamanda başka bir insanın sıcaklığına ve tutkuyla dokunmasına ihtiyaç duyarlar.

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

OĞLAK BURCU: Oğlaklar her zaman önem verdikleri insanlar için vardır. Arkadaşlarından ve sevdiklerinden saygı ve hayranlık duymayı arzularken en üste çıkmayı isterler. Aynı şeyi almadıklarında çok huysuz olabilirler.

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

KOVA BURCU: Kova, seks konusunda çok hevesli ve yaratıcıdır. Çok özgün ve yenilikçi olan Kovaların en derin arzuları sekste yeni şeyler denemektir.

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

BALIK BURCU: Çok romantik ve eğlenceli olan Balıklar, sevginin seksten önemli olduğunu düşünür. Doğru kişiyi elde ettiği andan itibaren cinsel olarak yaratıcı bir aşık haline gelir ve eşinizi memnun etmek için yaşar. (Çok hızlı incinen Balıklar, biraz daha az alıngan olmalısınız.)

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!