OLUMLAMALAR & ŞİFA Sana Bana Özel 

EMOTRANCE ENERJİ ŞİFASI

Emotrance, Dr. Silvia Hartmann tarafından keşfedilmiş  bir yöntemdir. İlk kez 2002 yılında Oxford Enerji Konferansında sunulmuştur.Duygu dönüşümü anlamına gelir. Bu yöntemde duygunun bedende hangi noktada kendini gösterdiğine bakılır ve duygu o noktada hızlı  ve  etkili bir şekilde çözülür.

Bilimsel Araştırmalar bugüne kadar hastalıkların ve rahatsızlıkların nedenini bedende ararken, aynı zamanda psikolojik olarak tanımlanan olumsuz bazı duygu durumlarının çözümlerini ise hep zihinde aradı. Fakat insan bedeni sadece bu iki birimden oluşmamaktadır.

İnsanoğlu Beden-Zihin ve Ruh üçlüsünden oluşmaktadır. EmoTrance tekniği ile üçüncü  alan  olan ve  ruh diye adlandırılan “Enerji Bedenimiz” ile iletişime geçip,o anda gerçekte orada olan bitenle ilgileniriz.Nasıl mı?Emotrance ile  “ Yaşadığınız bu duygusal olayı bedeninizin neresinde hissediyorsunuz? ” demeyi öğrenerek başlarız.

Duygularımız yardımı ile  enerji bedenimizi canlandırıp,  nefesimiz ile birlikte niyet mekanizmamızı harekete geçirmeyi öğreniriz.Bu sadece bir enerji !Bütün deneyimlerimiz  bir enerjidir. Hayatımızdaki tüm kavramlar kendi gerçekliğimizi yansıtır ve hayatımız buna uyarlanmış  bir şekilde devam eder.Bu kalıpları değiştirdiğimiz takdirde, yaşantımızı hatta tüm gerçekliğimizi değiştirip dönüştürebiliriz.

Hayatımızın genel akışı içerisinde her gün,her an,her saniye sayısız düşünceye ve düşüncelerimizin sonucunda oluşan duygulara sahip oluruz.Bu duygular kendimizi iyi yada  kötü hissetmemize neden olur. Duygu durumumuz aslında bir enerjidir.Ve sadece enerji ve enerjinin yokluğu vardır.Enerjinin mevcudiyeti iyi hissettirir ve enerjinin yokluğu kötü hissettirir.

Olabileceğiniz en iyi insan olmanız için enerji bedeninizin mutlu olması gerekir.Duygularımızı bırakmak, şifalandırmak ve dönüştürmek Emotrance tekniği ile artık çok kolay.Tüm yapmamız gereken beden dilimize dikkatimizi vermek.Emotrance günlük hayatımızın her anında kolayca kullanabileceğimiz,duygularımızı dönüştürmede ve iyileştirmede en basit,doğal ve etkili yöntem olmuştur.

Ne zaman hayat bir sorun olduğunda basitçe ‘’bunu bedenimde nerede hissediyorum?’’ diye sorarız.Bunun sadece tıkanmış bir enerji olduğunu anlayarak, dikkatimizi probleme yöneltir  ve  niyetimizi enerji blokajlarını yumuşatıp akıtmakta, negatif duygularımızı pozitife döndürmekte kullanırız.

• Yardıma ihtiyacı olan bir enerji bedenimiz vardır.

• O, deneyimlediğimiz duygularımız yardımı ile  bize nerede yardıma ihtiyacı olduğunu anlatır.​

• Biz ona bu yardımı NİYETİMİZLE yaparız.EMOTRANCE Uygulayarak dönüştürebileceğimiz bazı duygu ve düşünceler nelerdir?​

• Mutsuzluk, öfke, korku, gelecek ile ilgili endişeler

•  Pişmanlık, kıskançlık, utanç, şikayet, üzüntü, depresyon, kararsızlık, stres, endişe​

• Verimsizlik, sevgisizlik, travmalar, fobiler gibi tüm duygusal acıları ve rahatsızlıkları faydalı ve olumlu hislere dönüştürmek, mevcut olumlu hisleri çoğaltmak.​

• Hastalıklarda, kazalarda, ameliyatlarda, ayrılıklarda ve kayıplarda oluşmuş  enerjetik rahatsızlıkların iyileşerek enerji bedeninin doğal işlerliğini kazanması.İyileşme süresinin hızlanmasında kullanılmaktadır.” Tüm duygular enerji sisteminden gelen acı ve neşenin sesleri ve yakarışlarıdır.”  Dr.Silvia Hartmann

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!